Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Old 26-10-2009, 14:35   #1231
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için Beşiktaş-Üsküdar-Beşiktaş arasında vapura bindim. İstanbul'a bir kere daha teşekkür ettim.
Old 26-10-2009, 18:16   #1232
Gülümse

Bugün kulağımda ipotum gün boyunca müzik dinledim, hatta kendi kendime dans ettim. Kısacası bugün çok mutluydum.
Old 26-10-2009, 21:45   #1233
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bugün kulağımda ipotum gün boyunca müzik dinledim, hatta kendi kendime dans ettim. Kısacası bugün çok mutluydum.

Niye acaba? Abicim halen Konya da değilim ve yakınım dans ederken iyi düşündünüz mü?
Old 26-10-2009, 22:09   #1234
Gülümse

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Niye acaba? Abicim halen Konya da değilim ve yakınım dans ederken iyi düşündünüz mü?

1. Son zamanlarda hep sevdiklerimle ve değer verdiğim dostlarımla beraber oldum.

2. Bu hoş esintiyi evime tanışama imkanım oldu.

3. İlk defa yenilmenin bu kadar zevkli olabileceğini fark ettim

Eh böyle bir durumda çarşamba günü kaybettiğimi düşündüğüm ipod nanomla bunu kutlamam doğal olmalı..
Old 26-10-2009, 23:24   #1235
Academic

Hesap ettim son bir kaç gündür kendim için hiç bir şey yapmamışım. Bu açığı tamamlamak lazım Yarın kendim için 5 şey yapıcam
Old 27-10-2009, 08:20   #1236
kordelya

Bugün kendim için biraz daha gülümsemeye karar verdim, bir de bidaha elma şekeri yememeye karar verdim ağzım kıpkırmızı oldu
Old 27-10-2009, 20:12   #1237
suskun_juliette

Bugün de kendim için kestane kebap aldım ve memleketimden gelmiş olabileceklerini düşünerek iç çeke çeke ve afiyetle yedim
Old 27-10-2009, 20:17   #1238
Av.Nevra Öksüz

İnsanların her daim önlerindeki, geleceğindeki zamana bakması gerektiğini düşünmeme rağmen; bugün kendim için "geçmiş zamanımın çakıl taşlarını" toplayıp -bir daha asla yıkmayacağım- kulemi yapmaya karar verdim
Old 28-10-2009, 12:44   #1239
üye8180

Sabah adliyede çok çalıştım ve verimli çalışmanın muhteşem hazzını aldım. Trafikte bir kaza atlatmama rağmen.
Old 28-10-2009, 13:31   #1240
kordelya

Bugün o'nu aramaya karar verdim sadece biraz daha cesarete ihtiyacım var...
Old 28-10-2009, 16:35   #1241
Atahun

Alıntı:
Yazan kordelya
Bugün o'nu aramaya karar verdim sadece biraz daha cesarete ihtiyacım var...

Kendinizi "onu aramaya" alıştırırsanız, artık o aramaz.

Atahun atasözü.
Old 28-10-2009, 16:39   #1242
üye8180

Alıntı:
Yazan Atahun

Atahun atasözü

Ben kimseyi aramıyorum.

Ne ben ararım, ne de sen ara...

Neslihan atasözü.
Old 28-10-2009, 17:17   #1243
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Atahun

Atahun atasözü.

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Ben kimseyi aramıyorum.

Ne ben ararım, ne de sen ara...

Neslihan atasözü.

Herkes birbirini "istediği gibi" arasa ve muhtelif oyunlar oynanmasa olmaz mı

Hades soru ve sözü
Old 28-10-2009, 17:25   #1244
üye8180

Alıntı:
Yazan Hades

Tarafımdan aranmaya aranmaya sonra' Beni niye aramıyorsun Neslihan ' diye aranmak beni hep mutlu etmiştir.

Belki biraz eski kafalıyım ama ben aramam. Aşkımdan ölsem bile...

Aramayın, aranın...
Old 28-10-2009, 17:32   #1245
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

Tarafımdan aranmaya aranmaya sonra' Beni niye aramıyorsun Neslihan ' diye aranmak beni hep mutlu etmiştir.

Aramayın, aranın...

Saygı duyarım

Ama yap(a)mam

O zaman şöyle değiştirelim: "Herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle davransın" ; sonuçlarına katlanacak olan kendisi olduktan sonra
Old 28-10-2009, 17:34   #1246
Atahun

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

Aramayın, aranın...

Kesinlikle...

Not; Kordelya arkadaşım, bu kıyağımızı unutma.
Old 28-10-2009, 17:39   #1247
üye8180

Saygı duyuyorum sayın Hades.

Ancak, kadınlar daha çok arıyor. Eşi olsun, sevgilisi olsun. Bu aramaların önemli bir kısmı da ' neredesin, kimlerlesin ' tarzında oluyor. Ya da aramış olmak için aranıyor. Bu da karşı taraf nezdinde kadını küçük düşürüyor.

Aslında kadınlar biraz sabırlı olsalar, hayatları çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Arayan her zaman bir adım geride, bence...
Old 28-10-2009, 21:14   #1248
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Saygı duyuyorum sayın Hades.

Ancak, kadınlar daha çok arıyor. Eşi olsun, sevgilisi olsun. Bu aramaların önemli bir kısmı da ' neredesin, kimlerlesin ' tarzında oluyor. Ya da aramış olmak için aranıyor. Bu da karşı taraf nezdinde kadını küçük düşürüyor.

Aslında kadınlar biraz sabırlı olsalar, hayatları çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Arayan her zaman bir adım geride, bence...

Koyulaştırılmış kısımlar (bence) "arama" değildir ki zaten Ben özlediğinizdeki, sesini duymak istediğinizdeki, "an"ı paylaşmak istediğinizdeki "aramalar"ı kastediyorum.
-Bazı forumlarda da yazdığım üzere- bu şekilde bir duruma (andığınız şekilde) gelmişse ilişki; "o", kesinlikle "ilişki" değildir zaten (diye düşünüyorum ).

Ben sizin davranış şeklinizi ne "eski kafalılık" olarak görürüm ne de tasvip etmeme durumum söz konusu olabilir; sadece ve sadece saygı duyarım Bence herkes "kendisi gibi" davransın yeter

(Forumun amacını biraz aştık sanki ama istem halinde silebiliriz-silebilirler - nasıl olsa )
Old 29-10-2009, 12:39   #1249
supernatural

Neşeli

Bugün kendim için How I met your mother'ın izleyemediğim son 4 bölümünü izleyeceğim
yaşasın tatil
Old 29-10-2009, 17:47   #1250
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Hades

Hades soru ve sözü

Old 30-10-2009, 08:02   #1251
kordelya

Bugün kendim için hala tatil modunda kalmaya kararlıyım şu an işte olsam bile Prison break 4. sezonu izlemek istiyorum aklım hala orda ama bedenim burda
Old 30-10-2009, 08:04   #1252
kordelya

Alıntı:
Yazan Atahun
Kesinlikle...

Not; Kordelya arkadaşım, bu kıyağımızı unutma.

Tüm bunlar konuşmalar üzerine arkadaşlar diyebilirim ki; ben hala o'nu aramadım
Old 30-10-2009, 11:21   #1253
üye8180

Alıntı:
Yazan kordelya
Tüm bunlar konuşmalar üzerine arkadaşlar diyebilirim ki; ben hala o'nu aramadım

Arayıp aramama arasında, bu denli tereddütünüz varsa aramayın gitsin.

Çekince varsa, aşk da yoktur.
Old 30-10-2009, 15:47   #1254
kordelya

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Arayıp aramama arasında, bu denli tereddütünüz varsa aramayın gitsin.

Çekince varsa, aşk da yoktur.

Zaten vazgeçtim aramıyorum, o beni arasın
Old 30-10-2009, 18:12   #1255
Envanter

Bugün kendim için hayatıma çeki düzen verdim. Yani bu çeki düzen verilmiş halim. Şuanda etrafımda harika bir çiçek kokusu var bir de dinlemeye alışamadığım rap tarzı müzik. Ama olsun atmosfer güzel.
Old 30-10-2009, 18:19   #1256
Atahun

Alıntı:
Yazan kordelya
Zaten vazgeçtim aramıyorum, o beni arasın

Gün olur da yaşınız 30-35' e geldiğinde ve hala evlenememişseniz bizden bilmeyin ama.

Şimdi den söyleyelim de...
Old 02-11-2009, 08:23   #1258
kordelya

Alıntı:
Yazan Atahun
Gün olur da yaşınız 30-35' e geldiğinde ve hala evlenememişseniz bizden bilmeyin ama.

Şimdi den söyleyelim de...

O gün geldiğinde ben hala evlenmemiş olursam etrafımfaki en minicik ayrıntıya bile anlamlar yükleyip bahane bulacağımdan sanırım ilk hedef siz olacaksınız
Old 02-11-2009, 14:49   #1259
slide

Alıntı:
Yazan Hades

Hades soru ve sözü

Old 02-11-2009, 16:24   #1260
kordelya

Bugün kendim için çiğköfte aldım, ne zamandır yemediğimi fark ettim, afiyetle yedim ve çok mutluyum
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi