Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Keşke...

Yanıt
Old 01-10-2010, 09:23   #1
av.sally

Varsayılan Keşke...

Keşke ve belkiler yan yana düşüp hatta kol kola girer hayatta bazen.Ne çok keşke deriz istemsiz. Pişmanlıklar diz boyu. İyikiler vardır bir tarafta da aksine.Keşke gitmeseydim,etmeseydim, kızmasaydım, aldırmasaydım, söylemeseydim,boşa geçirmeseydime inat belki gitseydim,kızsaydım,aldırsaydım,söyleseydim,amann boşver boşada geçseydi...Sizinki hangisi?
Old 01-10-2010, 11:25   #2
Av.Nevra Öksüz

Hayatım boyunca yaptığım her şeyi, yaptığım şekliyle "iyi ki" yapmışım; çünkü "ben" yaptım

Ucu bana dokunandan tutun da tamamen beni kapsayan her şeyi de "iyi ki" yaptılar; çünkü "benim için", "bana rağmen", "benimle beraber"... yapıldı

Düşünürüm ki; hiçbir şeyin "keşke"si yoktur; sadece sonuçları vardır... Sonuçlara odaklanmalı...

Edison'un dediği gibi: "Hiç yanılmadım, sadece işe yaramayan 10.000 yol buldum"...

Saygılar...
Old 01-10-2010, 13:15   #3
IMPREVIZYON

Unutmak diye birşey olmamış olsaydı hayat KEŞKElerle nasıl çekilirdi bilmiyorum.Hayatın geri kalanını KEŞKE ler olmadan geçirmek dileğiyle...
Old 01-10-2010, 15:37   #4
av.sally

Keşke o yere gitmeseydim.İstediğim O yere gitseydim, gidebilseydim...
Old 01-10-2010, 17:26   #5
IMPREVIZYON

Alıntı:
Yazan avsevil
Keşke o yere gitmeseydim.İstediğim O yere gitseydim, gidebilseydim...

Hayatınızda gitmek isteyeceğiniz yeni yerlerin çıkması ve bir daha hiç keşke dememeniz dileğiyle ...
Old 02-10-2010, 09:50   #6
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan avsevil
Sizinki hangisi?

(Bu elimde olmadığı için "keşke" demek mümkün olmasa da)

Keşke hiç büyümeseydim...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi