Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Beklenmeyen operasyon

Yanıt
Old 27-07-2019, 20:49   #1
Konuk seval

Varsayılan Beklenmeyen operasyon

Merhabalar konu ile ilgili bilgisi olanlar paylaşır ise sevinirim
Yaklaşık 25 gün önce İstanbul’da bir devlet hastanesine sol memede (çatala yakın ) bir iltihaplanmam oldu sadece bir Dr gördü yaşından sebep tecrübesine güvendim bölgeyi masasında oturur vaziyette gördü meme ile bi alakası olmadığını deride bir iltihaplanma olduğunu ve almamız gerektiğini söyledi bende alalım o zaman dedim ağrısı uyumama bile engel oluyordu.... işlem için alındım uyuşturucu vurdular ancak bölge uyuşmadı canlı canlı kestiler resmen sadece iltihaplanma yoğun olduğu için bölgenin uyuşmadığını söylediler. Kafamı bölgeyi sarana kadar tavana diktiğim için yapılan işlemi göremedim. Eve gittiğimde bant altından ip uzamıştı dışarı annem araladı içinden dikiş yaparken kullandıkları iğne çıktı üstüne uyumamışım verilmiş sadakam varmış 2 gün sora pansuman için açtığımda serçe parmağımın uzunluğunda bi dikiş boyu zaten ve tam olarak serçe parmağımın yarısı kalınlığında bi et parçası dikişin dışında dışarda bırakılmış durumda iltihap açılıp içi boşaltılmamış iltihapla kızarmış bölge sağlıklı Ete kadar yuvarlak biçimde kesilmiş yuvarlak açıklıkta büZe büze dikilmiş dikişin altı üstü pot kalmış şuan görüntü olarak üç adet meme ucum var sanki başka bi dr a sadece ağrım var diyerek gittiğimde evde mi diktin dedi ve yanından ayrılmadan önce bana meme kanseri hastalarımızda bile son evre son çare bölgeyi almaktır dedi bi iltihap için neden bu hale gelmişsin dedi ... bunun üzerine sgkya şikayet ettim henüz bekarım ve bi nişanlım var gelinlik bakmam yakın ancak bu görüntü giymek isteyeceğim herşeye engel küçük bi sivilceyi dahi dert ederken kızlar ben allak bullak olmuş vaziyetteyim hastane beni aradı şehir dışında olduğum için gidemedim ancak beni çağırıyorlar hasta haklarına gelebilir misiniz lütfen dediler bir hafta sonra gelebilirim dedim neden çağrılıyor olabilirim 🤷🏻♀ Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim
Old 30-07-2019, 11:42   #2
Mesut ÇETİN

Merhabalar.
Öncelikle geçmiş olsun.SGK'ya yapmış olduğunuz şikayetinizden dolayı sizi hastanenin hasta hakları birimi çağırmış olabilir.Gidip görüşme yapmanızda,operasyondan sonraki son durumu hastane yönetimi ile değerlendirmenizde yarar var.
Acil şifalar dileklerimle.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi