Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Istanbul'da cmk avukatlıgi yapmanin getirisi

Yanıt
Old 21-05-2019, 02:03   #1
Savasci05

Varsayılan Istanbul'da cmk avukatlıgi yapmanin getirisi

Efendim öncelikle herkese selamlar. Araniza yeni katilmış bir meslektasiniz olarak siz degerli tecrubeli üstadlarimizin yardımına ihtiyacım var. Şimdi efendim ruhsatimi alali pek olmadi ve cmk semineri icin sirami beklemekteyim.Firsat bulur bulmaz cmk gorevleri almayi düşünuyorum.Hem meslege isınma acısindan hem de malum cebimize uç beş kurus girsin istiyoruz
Sorum su : Istanbul da cmk gorevleri alarak aylik ortalama ne kadar bi gelir elde ederim ? Şimdiden herkese tesekkur ederim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
CMK avukatlığının maddi getirisi ve Büro masrafları stjav06 Hukuk Sohbetleri 7 09-12-2013 15:50
CMK ve Adli Yardimin her ikisine birden girilebiliyor mu, giriliyorsa bunun aylik getirisi var midir Canavar Avukat Hukuk Sohbetleri 1 14-05-2012 11:11
İflas Davası - Alacklıya getirisi av.duyguf Meslektaşların Soruları 0 04-03-2011 13:04
Rol Yapmanin GÜcÜ Durdu GÜNEŞ Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. 0 11-01-2008 17:20
Hukuk Fakültesini Derece İle Bitirmenin Meslek Hayatına Getirisi Var mı Sizce? UUZ1985 Hukuk Lisans Eğitimi 32 25-05-2007 13:42

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02441907 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.