Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kültür ve Sanat Resim, Heykel, Tiyatro, Bale, Opera, Modern Dans vs.kültür ve sanat faaliyeti ile ilgili sohbetler

Yenİ Sporumuz Pİlates

Yanıt
Old 18-02-2009, 20:34   #1
didem kunal

Neşeli Yenİ Sporumuz Pİlates

Sabah kuşağında bir kanalımızda yayınlanan EBRU ŞALLI ile pılatesı ızleyen tüm byanlar ucundan kıyısından başladılar bu spora merak salmaya. Çünkü bu sporun yopunluğu türk bayanlarının sorunu olan basen ve kalça ile karın kaslarının güçlenmesi. hal böyle olunca tüm aerobik salonlarında, spor salonlarında bu sporla ilgili seyanslar açıldı, birden türkiyede bu işin uzmanları türeyiverdi. hatta hatta EBRU ŞALLI kendisini doğum yapmış bayan olarak fiziğiyle idol ilan ederek bu sporun nerdeyse türkiye temsilcisi oldu. Cd çıkarttı. Ben de dahil olmak üzere bir çok bayan aldı,izledi ve uyguladı. Şimdi bir çok kişi bu spora çook meraklı. Bilen bilmeyen, seven sevmeyen ya da duyan duymayanlar... herkes buraya
Old 21-02-2009, 12:55   #2
Ece Soysal

Mutlu

bende pilates'e merak salanlardanım şu an izmir'de tatilde olduğum için biraz aksadı ama haftaya yeniden başlıcam hehe
Old 16-03-2009, 12:29   #3
Gülümse

Ben hangisinin Pilates hangisinin pilates olmadığını tam olarak anlayamadım. Kimi der ki; spor sırasa sakatlanmış ya da spor yapmasına engel olan durumu olan insanlar için bulunmuş spor tarzıdır deniyor. Kimi aerobik kadar hızlı ve ritmik bir şekilde zıplayıp duruyor. Jimlastik ile aletlerin karışımı bir şey gibi görünüyor. Bazıları tek diplomalı olan benim ötekisi yanlış öğretiyor diyor. Dediğim gibi işler bayağı karıştı. Acaba bunun modası ne zaman geçecek yakında neyin modası çıkacak diye merak ediyorum doğrusu
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi