Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Sohbetleri Hukuki yorumlar, görüşler ve tartışmalar.. Soru niteliği taşımayan her türlü hukuki sohbet için.

Avukat portaldan borçlu Mernis Adres sorgulama artık ücretli!

Yanıt
Old 13-10-2012, 19:24   #31
tekgent

Varsayılan Adliyeden güncelleyin ofisten sorgulayın

Merhaba,

Adliyeden dosyalarınızın tc kimlik bilgilerini güncellediğinizde mernis üzerinden de mernis güncellemesi yaptığınızda mernis üzerindeki adresler Avukat Portal da görülebiliyor.Yaznlışım varsa düzeltin ama bu paralı oldu diyerek biraz sömürü yapıyorlar gibi geliyor bana.Araştırdığınızda para vererek adres sorguladığınız kısım da da Borçlu Bilgileri kısmında gelen adresten farklı bir adres gelmediğini göreceksiniz

mail:destek@trtechyazilim.com
web:www.trtechyazilim.com
Old 01-03-2013, 12:41   #32
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Av.Nevra Öksüz
http://www.ubap.org.tr/Detay.aspx?ID=8259

+

http://web.e-baro.web.tr/uploads/00/...l_02052011.pdf

Saygılar...

Türkiye Barolar Birliği, gönderdiği: "Adalet Bakanlığı ile Birliğimizin ortaklaşa sürdürdüğü çalışmalar neticesinde UYAP Avukat Portalından yapılan sorgulamalar ücretsiz hale getirilmiştir..." şeklindeki mesajına yukarıdaki protokolü imzaladığı için özür de ekleseydi daha hoş olurdu (diye düşünüyorum )

Saygılar...
Old 01-03-2013, 15:22   #33
Özgür Kınay

Sorgular hâlâ ücretli! MERNİS sorguladım, direkt 2-TL çekti.
Old 01-03-2013, 15:52   #35
Özgür Kınay

Barolar Birliği'nin resmi sitesinde kocaman duyuru koymuşlar, direkt ana sayfaya. İlginç...
Old 01-03-2013, 16:26   #36
kahinm

SORGULAMALAR ÜCRETSİZDİR.01.03.2013 tarihinde saat 16.00 da avukat portal üzerinden EGM, SGK ve MERNİS sorgulamaları yaptım. Bende mevcut bakiyeler sıfır lira olduğu için özellikle denedim.Bütün sorgulamaların gayet hızlı bir şekilde sonuçlarını aldım.Avukat portal üzerinde yazan 2 TL ücret alınacaktır yazısı geçerli değil.Nihayet büyük bir yanlıştan dönülmüş oldu.
Old 01-03-2013, 16:34   #37
oguzhand0

Helal olsun gerçekten helali hoş olsun...

Bakanlığa da TBB' ye de...
Old 01-03-2013, 17:03   #38
Av.İlker DOLGUN

Nihayet olması gereken, oldu .

Katkısı, emeği ve desteği olanları kutluyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi