Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

UnutmadiĞimiz ÖĞretİcİlerİmİz

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 24-11-2008, 11:15   #1
Jaap

Varsayılan UnutmadiĞimiz ÖĞretİcİlerİmİz

Öncelikle tüm öğreticilerin gününü kutlamak istiyorum. Özellikle seçtim "öğretici" sıfatını.. Zira mesleği öğretmenlik olmayan fakat hayatımızda çok önemli yere sahip öğreticilerimizin olduğunu biliyorum. Bu günü vesile kılarak hayatımızdaki katkısını unutamadığımız öğreticileri burada paylaşmaya ne dersiniz? Belki bir öğretmen belki bir arkadaş ya da bir sevgili..
Old 25-11-2008, 17:49   #2
av.sally

Bence kimin öğrettiğinden çok neyin öğrenildiği önemli.Çünkü öğrenilenlerle insan öğreticisine teşekkür eder.
Old 25-11-2008, 19:18   #3
Jaap

Alıntı:
Yazan avsevil
Bence kimin öğrettiğinden çok neyin öğrenildiği önemli.Çünkü öğrenilenlerle insan öğreticisine teşekkür eder.
Olabilir.. Fakat bu konunun farklı bir zemin de tartışılabileceğini düşünüyorum..
Old 26-11-2008, 01:11   #4
ParanoidAndroid

ilkokul ogretmenim Ayse Arikan Yildirim, Liseden Mustafa Arda, universiteden Gul Efem, Nadi Gunal, Yilmaz Aliefendioglu.. Bir de Edebiyat ogretmeni olan teyzem Selda Mercan Gunday..

(Ben ogretmenlerle, ogretim uyeleriyle slnlrLadlm, cunku ogretici dersek say say bitmez.. Aileden baslar, dostlardan gecer, yazarlara kadar varir Hatta bazen kopeginiz bile ogretici olur, sorumlulugu ogrenirsiniz.. O halde ogretmenlerim disinda genel olarak "yasam" demeliyim )
Old 09-12-2008, 12:41   #5
Doç. Dr. Özge Yücel

İlkokul öğretmenimin numarasını bulup aradım bugün, bayramını kutladım. 10 yıldır konuşamamıştık. Çok mutlu oldu,heyecanlandı. Benim için de bir o kadar heyecanlı bir konuşmaydı. Öğretmenim benden iyi haberler duymanın rahatlığı içindeydi, güzel dilekler diledi benim için. O dilekler çok değerli benim için. Yazı konusundaki yeteneğimin gelişmesini, yazım kurallarına uygun yazabilmemi ona borçluyum, teşekkür ederim öğretmenim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02538109 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.