Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Hoşçakalın...

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-10-2003, 18:04   #1
Refya

Varsayılan Hoşçakalın...

Merhaba beni tanıyan herkese bugün üyeliğimin iptalini istedim sayın adminden sizlerede haber vermek istedim beni merak eden olursa diye hoşçakalın.
Old 13-10-2003, 18:18   #2
Admin

İlk defa böyle bir istek geldiği için, merakımı mazur görün: Niçin?
Old 14-10-2003, 08:28   #3
Refya

Varsayılan .

Merhaba sayın admin inanın şu anda çok şaşkınım özelime gelen mesajlar beni hem şaşırttı hemde üzdü şaşırttı çünkü bu kadar sevildiğimi inanın bilmiyordum hatta bu sitede fazla olduğumu bile düşünüyordum.üzüldüm insanları üzdüğüm için bu siteden ayrılmak istememin sebebi belkide burada fazla olduğumu düşünmekti ama inanın burada olan bir olay yada bir başkası değil sebeb tamam gitmiyorum siteden özürdilerim inanın bu olanları beklemiyordum artık üyeliğimin iptalini istemiyorum ve yazılarıma dahada hızla devam edicem sizleri çoook seviyorum.
Old 14-10-2003, 15:22   #5
Armağan Konyalı

Sevgili Refya,

Çok üzdün..
Çok sevindirdin..

Sen insanları sevmeye devam et;
biz seni çok seviyoruz.. İnanamayacağın kadar çok...

Görüşürüz

Bir Dost
Old 14-10-2003, 23:32   #6
scanner43

bravo yani refya....
ne güzel ayrılışına üzülüp...aklın çukurlarında....nedenlerini araştırarak eşeleniyordum....
geri döndüğünü okuyunca birden çok sevindim....peki ben şimdi....ne yapmalıyım....neden sevindiğimi mi sorgulamalıyım....yoooo....sorgulamadan tadını çıkarmak en güzeli.....

dönüşüne sevindim.... HOŞ GELDİİİNNN....
Old 07-11-2003, 21:31   #8
Ayfer Gökçen

Adaşım,
Siteye ilk girdiğim gün uyarı almama rağmen ben bile ayrılmayı düşünmedimde eski bir site sakini olarak sen nasıl düşündün:-)) bu kadar güzel insanın bir arada olduğu bir site nasıl terkedilir.

Ama yine de iyi bir taktik:-)) Ben de üyeliğimin iptalini istiyorum:-)) Bu bir denemedir:-)) Bakalım ne kadar sevenim var anlayacağız:-))Benim sevgim koşulsuz sevgi olduğu için sevip sevmemeleride çok önemli değil:-)))
Old 08-11-2003, 05:01   #9
Refya

Varsayılan .

Ben imzamda olduğu gibi zaten insanları seviyorum buradaki insanlarıda tanımasamda forumlardan seviyordum ama inanın adaşım ben bu mesajı yazana kadar sevildiğimi evet farkındaydım ama bu kadar olduğunu bilmiyordum. Ama gördüm ki seviliyorum hiç üzermiydim gitmedim buradayım ve int. elimden alınana kadar burada olucamm sevgiler.
Old 03-06-2007, 23:32   #10
av.sevdacan

Sn.refya,

Bu forumdan önce iki forumda bulundum. Bağımı koparmalıyım dediğim noktada sessizce ayrıldım. Gidiyorum demedim.

Hoşçakal demeniz sizin bu foruma ve forumdakilere olan sevgi ve bağınızın ne denli sıkı olduğunu gösteriyor bence. İçinizde en ufak bir kıpırtı kalmasaydı eminim hoşçakal bile demezdiniz.

Sevgilerimle.

Not:Mesajın eski tarihli olduğunun farkındayım
Old 04-06-2007, 01:08   #11
Kavaz

Bu site bambaşka,bağlanır ve terkedemezsin...Zaman geçer,gidersin ve dönersin dayanamazsın...Bağımlılık yapar,içtikçe içersin ve soludukça solursun...Yarini merak etmezsin bu kadar,aramazsın,sormazsın,içinden yazmak gelmez ona bile...Dayanamaz,okurken parmakların yolunu bulur...Öyle anlar gelirki,içinden çıkamadığın hukukta, bu siteyi gezdikçe derinlerine dalasın gelir.
Ve öyle anlar gelir ki; sıkılırsın,boğulursun veya sevinirisin ama bakarsın ki yine burada,sitemizin lokalinde nefes almışsın,kucaklanmışsın...İlginçtir ama buranın sakinleri her daim pozitiftir.Yüklenirsin eksileri,hayatla çarpışmaya hazırsındır ama buraya geldiysen bir kere,bırakırsın eski eksilerini,artılarınla yolalırsın.Burada kimse yalnız değildir.Çünkü herkesin amacı birdir ama yolları ve yorumları farklıdır.İşte lezzetide burdadır.Yokluğun hissedilir.Varlığın sevindirir...Burası böyle bir yerdir...
Old 04-06-2007, 08:57   #12
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Av.Sevdacan
Not:Mesajın eski tarihli olduğunun farkındayım

Ben de tam bunu soruyordum ki.. neyse, farkındaymışsınız; saygılar efendim
Old 04-06-2007, 10:20   #13
av.sevdacan

Alıntı:
Yazan ParanoidAndroid
Ben de tam bunu soruyordum ki.. neyse, farkındaymışsınız; saygılar efendim

İyi ki önlemimi almışım

Saygı bizden efendim
Old 21-09-2009, 19:49   #14
Refya

Ne kadar güzel günler geçirmişim bu sitede, ben sizleri hala seviyorum inanın
Old 21-09-2009, 20:08   #15
Atahun

Sayın Refya; Sizinle tanışmadığım halde bir an şaşırdım. Kendi kendime, "hayret! kavga bile edemeden kadın gidiyor." dedim.

Neyse ki, baktım mesajınız 2003 tarihliymiş. Tabi bu arada bir şey öğrettiniz. Olur da bir gün gitmemiz gerekirse, gitmeden önce "Hoşçakalın" forum alanına mesaj bırakmayı...

Old 21-09-2009, 20:14   #16
Refya

Merhaba Sayın Atahun, Eski mesajları okuyup mutlu olduğumu farkedince, sizlerede bu mesajları hatırlatmak istedim. Kavga etmeye gelince, benimle kavga etmek çok zordur. Bu siteyi birdaha terk edermiyim hiç...
Old 21-09-2009, 20:26   #17
Atahun

Alıntı:
Yazan refya
Merhaba Sayın Atahun, Eski mesajları okuyup mutlu olduğumu farkedince, sizlerede bu mesajları hatırlatmak istedim. Kavga etmeye gelince, benimle kavga etmek çok zordur. Bu siteyi birdaha terk edermiyim hiç...

Ben, şiddetin her türüne şiddetle karşıyım.

Tekrar merhaba. Memnun oldum.
Old 21-09-2009, 20:41   #18
Refya

Şiddetin her türüne bende son derece karşıyım. Merhaba...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06126404 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.