Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Trabzonda İcra dosyası incelenecek

Yanıt
Old 09-02-2007, 11:36   #1
concept

İnceleme Trabzon'da İcra Dosyasına Bakılacak

Trabzonda icra dosyasının incelenmesi gerekiyor. Gerekli bilgiler iletilecektir.

Yardımcı olacak meslektaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
Old 16-02-2007, 16:10   #2
iskobel

DeĞerlİ MeslektaŞim! İcra Daİresİ Ve Dosya Numarasinini Verİrsen,yardimci Olabİlİrİm...
Old 19-02-2007, 10:12   #3
concept

Varsayılan Dosya bilgileri aşağıdadır

Alıntı:
Yazan iskobel
DeĞerlİ MeslektaŞim! İcra Daİresİ Ve Dosya Numarasinini Verİrsen,yardimci Olabİlİrİm...

Çok teşekkür ederim değerli meslektaşım. Dosya bilgileri: Trabzon 3. İcra 2003/5366 E Alacaklı Taşkın Demirel , Borçlu: Salim Sadıklar. Salim Sadıklar'ın gayrimenkuldeki hissesinde 11.10.2004 tarihinde yenilenmiş haciz görünüyor. Biz 12.11.2005 haciz tarihi itibariyle 2. sıradayız ve satış iilemlerini başlatmış durumdayız. Öğrenmek istediğimiz

1- Bizden önce konulan haciz için satış işlemleri başlatılmış mı ? veya haciz tekrar yenilenmiş mi ? Çünkü tapudaki kayda göre engeç 11.10.2006 da haczi ya yenilemeleri gerekiyor ya da satış işlemlerine başlamaları gerekiyor.
2- Salim sadıklar açısından dosya hakkında genel bilgi başka haciz, ödeme vs.)

Not: Dosyanın esas takip olduğu söylendi ancak taraflar tutmazsa talimat da olabilir.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Old 20-02-2007, 16:21   #4
iskobel

Trabzon 3.icra dairesindeki dosyanın sırasına baktım,sırasında yoktu.Esas defterinden aradım buldum.Alacaklı: Taşkın Demirel Borçlu: yazıyı tam okuyamadım karışıktı,yanlış olabilir: ıklh adi orataklığı,ipekyolu iş taah.nakl.ltd.şti.,canımoğlu inşaaat.takip tarihi:27/10/2003 borç:84.262.200.000-TL.İcra esas defterindeki kaydında dosyanın ticaret mahkemesine gitttiği yazılı.gittiği tarih:28/11/2006 06/167 no ile gitmiş.
yardım edebileceğim başkaca husus olursa.mesajınızı bekliyorum..
sevgiler....
Old 20-02-2007, 22:43   #5
concept

Varsayılan Teşekkürler

Değerli meslektaşım emekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizden ricam Ticaret mahkeme dosyasını ve dosya içindeki icra dosyasını da incelemeniz...Borçlu salim sadıklar ve salim sadıkların hacizli olan gayrimenulleri üzerindeki haczin düşüp düşmediği çok önemli....

Emekleriniz için Teşekkür ederim.
Old 14-03-2007, 16:34   #6
iskobel

Değerli meslektaşım!geç yanıtladığım için kusura bakmayın.yaklaşık 10 gündür şehir dışındaydım.Neyse.
ticaret mahkemesindeki dosya numarası 2006/167.dosyanın içinde sizinkilerle birlikte 3 icra dosyası daha var.ticaret mahkemesindeki dosyanın davacısı: vakıflar bankası.dava: sıra cetveline itiraz davası.bakırköy 1.icra dairesi de borçlu salim sadıklar a ait hacizli gayrimenkullere ilişkin bilgi istemiş.borçlu salim sadıklar ın gayrimenkulleri üzerinde haciz halen devam ediyor.( borçlu salim sadıklar a ait çağlayan köyü 3845,3844,3873,3876,3885,4152,4303,5003 parsellerle ilgili haciz var) satış hazırlıklarına başlanabilmesi için bilgi istenmiş...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi