Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

İİK 76. Mal Beyanında Bulununcaya Kadar Tazyik Hapsi Şikayetinde Dilekçe Yazım Ücretine Hak Kazandım

Yanıt
Old 08-10-2011, 17:07   #1
tiryakim

Olumlu İİK 76. Mal Beyanında Bulununcaya Kadar Tazyik Hapsi Şikayetinde Dilekçe Yazım Ücretine Hak Kazandım

Merhabalar Değerli Meslektaşlarım ;

İİK 76.Maddesine göre Mal Beyanında Bulununcaya Kadar Tazyik Hapsi Şikayetinde , İcra Ceza Mahkemesinde 2011 Yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine Göre 200,00 TL Dilekçe Yazım Ücretine hak kazanmış bulunmaktayım.

Teşekkürler...
Old 08-10-2011, 17:12   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan tiryakim
Merhabalar Değerli Meslektaşlarım ;

İİK 76.Maddesine göre Mal Beyanında Bulununcaya Kadar Tazyik Hapsi Şikayetinde , İcra Ceza Mahkemesinde 2011 Yılı Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine Göre 200,00 TL Dilekçe Yazım Ücretine hak kazanmış bulunmaktayım.

NOT : Kararı aldığım zaman tarayıcıdan taratıp En kısa zamanda THS ekleyeceğim...

Teşekkürler...

Özgün olan nedir? Zaten almanız gereken şeyi almışsınız.
Old 08-10-2011, 17:15   #3
tiryakim

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Özgün olan nedir? Zaten almanız gereken şeyi almışsınız.

Özgün olan şey ? Önceden İİK 76 ya göre şikayette dosya üzerinden inceleme yapıldığı için Avukatlık ücreti verilmiyordu. Bir karar bulup şikayet dilekçeme o kararı ekledim. O kararı ekledikten sonra verilmeye başladı.Özgün olan şey bu
Old 08-10-2011, 17:21   #4
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan tiryakim
Özgün olan şey ? Önceden İİK 76 ya göre şikayette dosya üzerinden inceleme yapıldığı için Avukatlık ücreti verilmiyordu. Bir karar bulup şikayet dilekçeme o kararı ekledim. O kararı ekledikten sonra verilmeye başladı.Özgün olan şey bu

Anladım. Sizin için özgünmüş.

Ayrıca konuya aşağıdaki linkte başlamışsınız galiba...Keşke oradan devam etseymişsiniz.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=64573
Old 08-10-2011, 17:23   #5
tiryakim

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Anladım. Sizin için özgünmüş.

Ayrıca konuya aşağıdaki linkte başlamışsınız galiba...Keşke oradan devam etseymişsiniz.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=64573

Oradan devam etmem mümkün değil ?
Neden mi ?
Çünkü konuyu ben açtığım için altına açtığım konunun cevap yazamıyorum ?
Old 08-10-2011, 17:28   #6
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan tiryakim
Oradan devam etmem mümkün değil ?
Neden mi ?
Çünkü konuyu ben açtığım için altına açtığım konunun cevap yazamıyorum ?

Her mesajın sol altında "Yanıtlayın" butonu bulunmaktadır. Açtığınız konuya yeni bir mesaj eklemek istiyorsanız,altında bulunan "Yanıtlayın" butonuna bastıktan sonra, mesajınızı yazıp, gönderin.

Yönetici arkadaşlarımız, belki de taşıma işini yapacaklardır. Gereksiz mesajlarımızı da silerler.
Old 08-10-2011, 17:45   #7
tiryakim

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Her mesajın sol altında "Yanıtlayın" butonu bulunmaktadır. Açtığınız konuya yeni bir mesaj eklemek istiyorsanız,altında bulunan "Yanıtlayın" butonuna bastıktan sonra, mesajınızı yazıp, gönderin.

Yönetici arkadaşlarımız, belki de taşıma işini yapacaklardır. Gereksiz mesajlarımızı da silerler.

Belki yaparlar ...
Ama dediğim gibi üstadım konuyu ben açtığım için cevap veren de kimse olmadığı için Konuya cevap yazma şansım Yok
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi