Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Gezi, Tatil ve Eğlence Gezi rotaları, eğlence mekanları, tatil önerileri, otel tavsiyeleri ve gezi, tatil ve eğlenceye yönelik tüm sohbetler

Yaz mı Keyifli Kış mı ??

Yanıt
Old 17-03-2007, 08:12   #1
Yiğit Dost

Varsayılan Yaz mı Keyifli Kış mı ??

Ülkemiz gerçektende eşsiz güzelliklere sahip gezilecek ve görülecek bir çok yeri var İstanbul başlı başına bir güzellik zaten her zaman sıcak iklimli bir ülke olsaydık eminim şu anda olduğundan çok daha fazla gezilip görülmeye değer bir ülke olurduk biz bile havalar güzelleşsinde öyle gideriz oraya buraya diye planlar yapıyoruz her zaman sıcak bir ülka olmamız imkansız ama hayal etmekten kim ne kaybeder ki değil mi
Old 17-03-2007, 23:26   #2
calikusu_kamuran

KiŞin BeyazliĞi, Tanrim, MÜkemmel Ama Hasta Etmesİ Olmasa.
Old 22-03-2007, 02:14   #3
cesur_yürek

İnsan keyifli değilse ne yaz keyiflidir ne kış keyiflidir.Yazın sıcaktan ; kışın soğuktan sikayet edilir.Kışın da yazın da kendine göre güzellikleri var.Zaten artık 6 ay kış 6 ay yaz yaşıyoruz Dolayısıyla uzun yaşanılan yaz ve kış insanın keyfini kaçırıyor.
Old 26-03-2007, 22:02   #4
selcen ünsal

ne kış ne yaz en güzeli bahar..tabi insanın keyfine psikolojik durumuna göre değişiyor..
Old 27-03-2007, 08:39   #6
Yiğit Dost

evet en güzeli insanın kendini en mutlu hissettiği zaman mevsim ne olursa olsun.
Old 02-04-2007, 10:15   #7
haklaw

Bu soruya verilecek cevap kışı ya da yazı nerde geçirdiğinize göre değişir, kanatimce.
Mesela kışı Erzurum'da geçirirseniz yaz gelsin diye yalvarabilirsiniz.Ya da yazı Adana'da geçirirseniz vay halinize.
Ben derimki; kışın Akdeniz kıyısında olalım, yazın Karadeniz yaylalarında.
Old 23-07-2008, 12:06   #8
amon

Rahatsiz

Bu soruyu cevaplayan arkadaşları tam da bu ay yani temmuz ayında diyarbakıra bekliyoruz. bakalım günün en düşük hava sıcaklığından sonra dahi ,cevap verebilecek haliniz kalmışsa tabi , cevaplarınızda bir değişiklik olacak mı?....
Old 30-07-2008, 13:31   #9
tuval2310

Adana'nın sıcağı malumunuz , hissedilen sıcaklık her zaman hava durumunda bildirilen sıcaklıktan çok olur..

Ama kışımız da bir o kadar ılık geçer..Kar olmaması büyük şanssızlık bence ama yine de güzeldir buranın kışı da..En azından koca kış klima ile atlatılır burada

Yaz mı zevkli kış mı sorusuna verilecek cevabım şu ; yazlık kıyafetlerden sıkılınca kış , kışlık kıyafetlerden sıkılınca yaz gelsin istiyorum

Bir de şu sıcakta dışarda olmaktan nefret ediyorum , hemen klimalı bir ortama girmek istiyorum
Old 17-03-2010, 12:09   #12
Sarişeker

Her mevsimin kendine göre bir güzelliği var.

Alıntı:
Yazan nostaljielif
ilkbahar en güzel zaman dilimi.
Old 07-04-2011, 14:41   #15
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av. Bülent Sabri Akpunar
Yaz akşamları derim...

Old 07-04-2011, 14:48   #16
kezzy

Alıntı:
Yazan av-ufuk
En keyifsiz bahar 2011 baharı..

hangi baharla kıyaslıyoruz
Old 07-04-2011, 15:59   #17
Av.Cengiz Aladağ

Aşık olduğum baharlar (ilk ve son) en güzel mevsimlerdi. Çok eskidendi, çok eskiden...
Old 07-04-2011, 17:06   #18
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Aşık olduğum baharlar (ilk ve son) en güzel mevsimlerdi. Çok eskidendi, çok eskiden...

...
Kıssadan hisse, benden size tavsiye, taze bir nergis verin bugün sevgilinize... Sonra da, nerede baharsa mevsim, rotasını oraya çevirip içinizdeki eski baharlara koşan bir gezgin gibi “Bahar getirdim sana” deyin.

Baharın elinizde olduğunu unutmadan.. Gözlerindeki ırmağa baktığınızda kendinizi göreceksiniz; dikkat edin de hayran olup düşmeyin... Düşüp bahar kokulu bir çiçeğe dönüşmeyin...

Can DÜNDAR
Old 07-04-2011, 17:16   #19
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan kezzy
Neyi arıyorsan sen, Osundur der Mevlana.. Zulmün peşindeysen zalimsin, aşkı arıyorsan aşık....
...
...
...
Can DÜNDAR

Can Dündar'a mı yanıt vereyim, size mi?

Not: THS telif haklarına saygılıdır.
Old 07-04-2011, 17:21   #20
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Can Dündar'a mı yanıt vereyim, size mi?

Not: THS telif haklarına saygılıdır.

Benim aracılığımla Can Dündar'a cevap verin üstadım ben iletirim kkendisine

Telif hakkında saygı göstermekek dahi düşünülemez
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07150698 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.