Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Yaşlanıyoruz Galiba...

Yanıt
Old 03-09-2009, 13:06   #31
Academic

Alıntı:
Yazan Işıl YILDIZ
Kargocu' nun "annen ya da baban yok mu?" sorusu da, yaşlısın amma belli etmiyorsun gafımıydı yani?
Sağ olsun.beni çok rahatlattı.
Aklarımı ve kaz ayaklarımı sadece ben görüyorum demek ki...
Ayrıca faydalanmak isteyen olursa, kaz ayakları için iki tavsiye aldım.
Birincisi kilo almak' mış.
İkinci bitkisel yağlarla hazırlanan bir karışım ve haftalık maske

))Anne ya da baban yok muydu sorusuna cidden çok güldüm)) Demek kargocu böyle söylüyor , yoo bu gaf sayılmaz

Kaz ayakları nedir? Google dan mı arayayım yoksa siz kısaca tanım yazar mısınız?
Old 03-09-2009, 13:16   #32
Atahun

Alıntı:
Yazan Academic
))Anne ya da baban yok muydu sorusuna cidden çok güldüm)) Demek kargocu böyle söylüyor , yoo bu gaf sayılmaz

Kaz ayakları nedir? Google dan mı arayayım yoksa siz kısaca tanım yazar mısınız?

Evet ya, son zamanlarda literatürümüze bir de gaz ayağı, pardon kaz ayağı girdi.

Ne ki?
Old 03-09-2009, 14:52   #33
üye27169

Göz altı kırışıklıklarından bahsediyorum.
Zayıfladıkça artan göz altı kırışıklığı.
Old 03-09-2009, 14:56   #34
üye18721

Alıntı:
Yazan Işıl YILDIZ
Göz altı kırışıklıklarından bahsediyorum.
Zayıfladıkça artan gözs altı kırışıklığı.
Evet kaz ayaklarının duruşu şeklinde iki kola ayrıldığı için bu ismi alıyor.Botox ile giderilebiliyormuş. ))
Old 03-09-2009, 14:56   #35
NurTuna

Mutlu

Bence ne kadar çok güldüğümüzü gösteriyorlar ne mutlu insanlarız
Old 03-09-2009, 14:58   #36
üye18721

Alıntı:
Yazan agatha
Bence ne kadar çok güldüğümüzü gösteriyorlar ne mutlu insanlarız
Ben de olmadığına göre mutsuz olduğumu gösteriyor..
Old 03-09-2009, 14:59   #37
Atahun

Alıntı:
Yazan Future
Evet kaz ayaklarının duruşu şeklinde iki kola ayrıldığı için bu ismi alıyor.Botox ile giderilebiliyormuş. ))

Daha aynaya bakmadım ama, erkeklerde de oluyormuymuş?
Old 03-09-2009, 15:00   #38
NurTuna

Mutlu

Alıntı:
Yazan Future
Ben de olmadığına göre mutsuz olduğumu gösteriyor..
Hayır o zaman genç olduğunuzu gösteriyor
Old 03-09-2009, 15:02   #39
üye27169

Alıntı:
Yazan Atahun
Daha aynaya bakmadım ama, erkeklerde de oluyormuymuş?

Oluyor tabii.
Kilosuzluk sorunu olmayanlarda fazla görülmüyor ama.
Onlar kaz ayakları olup olmadığının farkına bile varamıyorlar
Old 03-09-2009, 15:08   #40
üye18721

Alıntı:
Yazan agatha
Hayır o zaman genç olduğunuzu gösteriyor

Yok ondan değl- gerçi henüz genç olduğumu inkar edecek değilim- ama yüz anatomisi,genetik yapı,deri yapısı,stres,beslenme alışkanlıkları gibi bir çok faktör cilt yapısını,kırışıkların oluşumunu,miktarını belirliyor...
Old 03-09-2009, 15:22   #41
NurTuna

Mutlu

Genetik, stres ve beslenme gibi konular da etkili tabii, bir tek yıllara bağlı değil.
Bir de yaşadıklarımız, yaşayamadıklarımız, kişinin özlemleri hep geçmişte bırakılmışsa sanırım bu da geçen yıllarda yaşlılık duygusunu ağırlaştırıyor.

Kazlara karşı sempatimi halen koruyor olmakla birlikte, kaz ayaklı gözlere katlanabilirim de kaz ayakları oluşmuş bir yürek ve ruha asla
Geçmişe bakmalı tabii fakat gelecekle ilgili umutlar oldukça yaşlanmak yaşanmışlıklarla birlikte güzel.
Old 03-09-2009, 16:18   #42
üye27169

Alıntı:
Yazan agatha
Genetik, stres ve beslenme gibi konular da etkili tabii, bir tek yıllara bağlı değil.
Bir de yaşadıklarımız, yaşayamadıklarımız, kişinin özlemleri hep geçmişte bırakılmışsa sanırım bu da geçen yıllarda yaşlılık duygusunu ağırlaştırıyor.

Kazlara karşı sempatimi halen koruyor olmakla birlikte, kaz ayaklı gözlere katlanabilirim de kaz ayakları oluşmuş bir yürek ve ruha asla
Geçmişe bakmalı tabii fakat gelecekle ilgili umutlar oldukça yaşlanmak yaşanmışlıklarla birlikte güzel.

Evet, haklısınız.
Herşeye ve Kaz ayaklarına rağmen hayat çok güzel.
Sevdiklerin ve seni seven insanların olduğunu bilmek çok güzel...
Gülünce belirginleşen kaz ayaklarına rağmen gülmeye devam edeceğim!!!
Old 03-09-2009, 19:55   #43
suskun_juliette

Hey gidi!Ben de artık yaşlanmaya başladım sanırım.1991 doğumlu vatandaşlar kayıt yapıyorlar artık şu sıra.Bense içi geçmiş 5 yıllık bir hukuk fakültesi öğrencisiyim.Onlar heyecanla etrafa bakarken,aileler gururla çocuklarının sırtlarını sıvazlarken,içimden de 'Görürsünüz ilerde.' diyorumYaşlı bilge kör kâhin yine iş başında

Yıllar,yıllar önceydi,16 bitti geldim üniversite maceram başladı,erken eskitilenlerdenim yaniFakülte kapısından başım dik mağrur girmiştim,şimdi o kapıdan omuzlarım düşmüş yürüyorum

Bazen kıskanıyorum,şimdi hayatlarının en güzel anlarını yaşıyorlar,bense....Ruhum 80 yaşında kadın
Old 03-09-2009, 20:03   #44
üye18721

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Hey gidi!Ben de artık yaşlanmaya başladım sanırım.1991 doğumlu vatandaşlar kayıt yapıyorlar artık şu sıra.Bense içi geçmiş 5 yıllık bir hukuk fakültesi öğrencisiyim.Onlar heyecanla etrafa bakarken,aileler gururla çocuklarının sırtlarını sıvazlarken,içimden de 'Görürsünüz ilerde.' diyorumYaşlı bilge kör kâhin yine iş başında

Yıllar,yıllar önceydi,16 bitti geldim üniversite maceram başladı,erken eskitilenlerdenim yaniFakülte kapısından başım dik mağrur girmiştim,şimdi o kapıdan omuzlarım düşmüş yürüyorum

Bazen kıskanıyorum,şimdi hayatlarının en güzel anlarını yaşıyorlar,bense....Ruhum 80 yaşında kadın
Siz yaşlıysanız biz ölmüşük te haberimiz yokmuş. )
Old 03-09-2009, 20:10   #45
suskun_juliette

Doğan görünümlü Şahin marka otomobili görünce efkarlanırım ben kendimle özdeşleştirdiğimden
Old 03-09-2009, 20:14   #46
üye18721

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Doğan görünümlü Şahin marka otomobili görünce efkarlanırım ben kendimle özdeşleştirdiğimden
Doğan görünümlü Şahin olmaya gerek yok.Şahin'i biraz elden geçirip kaportaya bakım yaptınız mı Doğanı da geçer..
Old 04-09-2009, 10:41   #47
Academic

Alıntı:
Yazan suskun_juliette

Yapmayın , sizden 20 sene önce gelmişim bu dünyaya ama , evet arada bir hüzne kapılsam da böyle hissetmiyorum hala.. şu aradaki 20 yılın hakkını verin canım önce
Old 04-09-2009, 10:59   #48
NurTuna

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
...
Yaşlı bilge kör kâhin yine iş başında
...
Kahin'e selamlar ve saygılar.
Ancak ben 43'lük bir gencim, hiç çıkmasın karşıma kalbi kaldırmaz ruhumu.
Old 04-09-2009, 13:05   #49
suskun_juliette

Aa bakıyorum da genç ve güzel hanımlar benim gibi yaşlı,kendi halinde,ununu elemiş eleğini de duvara asmak yerine artık fırlatmış birine moral vermeye çalışıyorlar

Teşekkürler,ama bence arada 20 sene var deseniz de bu gerçeği kağıda bakmadan anlayamaz hiç kimsecikler,bu sevgili Academic'e

Kahin selamınıza ve saygınıza karşılık sizin yaşınızla ilgili rakamları yazarken sırasını şaşırdığınızı düşünüyor,43 değil de 34 olabilirmiş en fazla,öyle diyor yani Syn agatha

Sevgilerimle
Old 04-09-2009, 13:12   #50
NurTuna

Mutlu

Kahinle taşıssa mıydım ne
Old 04-09-2009, 14:59   #51
Academic

Alıntı:
Yazan suskun_juliette

Teşekkürler,ama bence arada 20 sene var deseniz de bu gerçeği kağıda bakmadan anlayamaz hiç kimsecikler,bu sevgili Academic'e

Fakat bu gerçeği hiç bir şey değiştiremez de Onun için kabullenelim ve kurtulalım diyorum ya
Old 07-10-2009, 01:28   #52
Nur Deniz

Bende yaşlanıyorum galiba..

Artık akşamları bir demlik çay içtiğimde uyku tutmuyor..
Old 09-10-2009, 22:51   #53
Gülümse

Varsayılan Kaz Ayakları...

Gerçekten göz çevresinde oluşan çizgilere neden kaz ayağı deniliyor bilen var mı ?

Bu arada kaz ayağı bol gülmekten de oluşur... Hayatım boyunca gülümsediğim için bende onlar o kadar erken oluştu ki... Emin olun kendimde fiziki olarak en sevdiğim şey o kaz ayakları...
Old 10-10-2009, 11:26   #54
Academic

30 lu yaşların başında 3..demeye çok zor alışmıştım. 40 lara 3 yılım kaldı , zamanı durdurmak zor..40 lara nasıl alışacağız bilmem ama galiba değil kesinlikle yaşlanıyoruz.. hani kötü mü oluyor bilmem ama kazanımlarının da çok fazla olduğu açık. Yıllar çok şeyler katıyor, alıp götürdüklerini ise düşünmek istemiyorum))
Old 10-10-2009, 21:38   #55
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan Gülümse
Gerçekten göz çevresinde oluşan çizgilere neden kaz ayağı deniliyor bilen var mı ?

Bu arada kaz ayağı bol gülmekten de oluşur... Hayatım boyunca gülümsediğim için bende onlar o kadar erken oluştu ki... Emin olun kendimde fiziki olarak en sevdiğim şey o kaz ayakları...

Ben şimdiden göz çevresi kremleri kullanmaya başladım bile.Benim de çok gülmekten yanaklarımın çevresinde uçurum belirdi resmen
Old 11-10-2009, 20:44   #56
Academic

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Ben şimdiden göz çevresi kremleri kullanmaya başladım bile.Benim de çok gülmekten yanaklarımın çevresinde uçurum belirdi resmen

Gülmenin sağlığa yararlı olduğu söylenir. Demek ki neymiş, her şey dozunda güzel

Bu kadar erken uçurumlar belirmesin değil mi?
Old 12-10-2009, 12:57   #57
suskun_juliette

Evet

Alıntı:
Yazan Academic
Gülmenin sağlığa yararlı olduğu söylenir. Demek ki neymiş, her şey dozunda güzel

Bu kadar erken uçurumlar belirmesin değil mi?
Old 26-01-2010, 21:10   #58
nostaljielif

ben yaşlanıyorum diyorum.kabulde ediyorum.ama yakın çevrem ağızbirliği etmişçesine hadi canım diye gülüp geçiyor.sürekli genç kalan bir yapım var.3 yaşındaki kızıma rağmen 25 gibi gösteriyormuşum.beni tanımayan ilk kez karşılaştığım insanlarda 25 yaşındayım sanıyorlar.halbuki ben 30 yaşındayım.tek sorunum buna kimseyi inandıramamak.
Old 27-01-2010, 09:28   #59
NurTuna

Artık 44 yaşındayım,
ama ne görenler inanıyor -ya da öyle söylüyorlar- ne de ben -ki bu gerçek-

Ancak geçenlerde bir büyüğümle konuşurken dedi ki, galiba insanın bedeni evet yaşlanıyor, ama ruhu yaşlanmıyor.

Sağlıklı bir beden ve genç ruhlar diliyorum hepinize
Old 27-01-2010, 14:07   #60
üye8180

Ben yaşlanmam. Yıllara meydan okurum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi