Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Merhaba

Yanıt
Old 25-05-2005, 20:45   #1
Refya

Varsayılan Merhaba

Merhabalar, uzun zamandır nete bağlanamıyordum, inanırmısınız bağlandığım siteleri bile unutmuşum. Şimdi bu siteye bağlanınca şunu anımsadım hemen " beni bu sitede seviyorlardı" Beni hatırlayan herkese slmlar sevgiler ben refya
Old 25-05-2005, 22:08   #2
Armağan Konyalı

Sevgili Refya,

Hoşgeldin.. Çok sevindirdin..

Eski bir şarkıyı anımsattın bana :

''Bir yer ki, sevenler sevilenlerden eser yok ''

Seni seven onca insan ne oldu bilmiyorum. Bu mesajına başka yanıt almazsan şaşırma; seni seven onca insan yok artık burda.

Bir Admin kaldı, kutup yıldızı semada
Bir de anılar, mutrib-i pakize eda
İznin olursa şayet Bir Dost'un burada
Hala daha adeta bir Nedim-i şeyda

Sevgilerimle

Bir Dost
Old 25-05-2005, 22:47   #3
Refya

Varsayılan ?

Pekii neredeler? Olsun sizin olmanız güzel...
Old 31-05-2005, 22:26   #6
Ayfer Gökçen

Varsayılan HOŞGELDİN

Hoşgeldin Refyacım,
Seni yeniden aramızda görmek ne güzel.Sohbet odasında sohbetler yapıyorduk ve bol bol gülüyorduk.Çoğumuzun tanıştığı ve dostluğunu ilerlettiği yer orasıydı.Maalesef şimdi kimseyi bulamıyoruz.Şenay desen kayıplara karıştı.Ama bu güzel beraberliği yakalamak ve yine eskisi gibi sohbetler yapmak bize bağlı.İstersen sohbet odasının açılışını yapalım,bakalım kimler gelecek

Görüşmek üzere.Sevgilerimle.
Old 21-09-2009, 01:39   #7
Refya

Merhaba, Yıllar sonra bu sayfayı gördüm az önce, yazdığımı bile unutmuşum Sizlerinde anımsamasını istedim, İstedim çünkü, 4 yıl önce ne kadar sevildiğimi herkes görsün Beni, yine sevebilirmisiniz? Şenay hanıma hala ulaşabilir durumdayım, çok seyrek görüşsekte...
Old 24-09-2009, 17:05   #8
av.ozancelik

ben sizi daha önceden bilmesemde,hoşgeldiniz diyorum..
Old 24-09-2009, 17:19   #9
Refya

Alıntı:
Yazan av.ozancelik
ben sizi daha önceden bilmesemde,hoşgeldiniz diyorum..

Hoşbuldum Teşekkür Ederim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi