Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Bosanma/Hollanda

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 09-04-2017, 20:02   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma/Hollanda

Merhaba
esimle yurdisinda cekismeli iliskimiz ben iki kere kandirarak bosandigimizi soyledi durum ortaya cikinca ben kendim Turkiyede dava acmaya karar verdim iki oglum var cocuklarima maddi ve manevi hic bir faydasini goremedim. Bir kac kere sikayet ettim yardimci oldular. Fakat Kendisi baska kadinla yasiyor ve bana oglumu gostermemekle tehtit ediyor yillarca hep cekismeli iliskiden bana cok rahatsizlik verdi yillardir ve kendim yurdisinda resmi olarak ayrildim ve elimde kagitlarim oldugu halde yardimci olmadilar bu sure icinde maddi ve manevi zarara ugradim esim hic bir uygulamaya uymadi ve surekli hakaret siddet su an zor durumdayim hollandada kesinlikle bir yerden bu konuda yardim almiyorum kendilerine dava acacagimi soyledigimden birde saglik yonunden yillardir beni zehirlediler hollanda hukuk devletinden sikayetciyim ve bana avukat verilmesini defalarca soyledigim halde avukat bile vermediler ne yapabilirim? ve henuz halen hic bir destek alamadim ve aksine sikayet olacagim soyledikten sonra maddi manevi dahada cok baski dayatma yaparak devam ettiler. Yardimci olursaniz cok sevinirim yasadigim kotu gunleri unutamiyorum yaptiklari gozumun onune geliyor
Old 15-04-2017, 15:23   #2
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Katılımcı,

Hollanda'daki yasal düzenlemeyi oradaki avukatlar bilecektir.

Tarafınıza avukat atanması için gerekli usule uyarak talepte bulununuz.

Bu konuda çalışan kadın dernekleri size destek olabilirler.

Türkiye'de devam eden veya açacağınız bir dava varsa sorularınızı yanıtlamaya çalışabiliriz.

KAHDEM'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler..
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi