Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-04-2007, 21:52   #241
Cest la vie

Mail kutunuzda duruyordur

Bu vesileyle de itiraf ediyorum ki, tesekkur isini bazen gonderilen mesajin icerigine bakmaksizin 'haberlesme' amacli kullaniyorum!
Old 11-04-2007, 21:58   #242
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Ahu
Bu vesileyle de itiraf ediyorum ki, tesekkur isini bazen gonderilen mesajin icerigine bakmaksizin 'haberlesme' amacli kullaniyorum!

"Yakaladım yakaladım, kural ihlali" diye Admin'e ispiyonlasam mı acaba, ee ödül var mı ki işin ucunda diye aklımın bir köşesinden geçtiğini ama sonra aman n'olmuş yapmayan var mı ki diye düşünmeden de edemediğimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 22:12   #244
Jeanne D'arc

Sayın Av.Turan,

238 nolu mesajım hakkında şimdi ne düşündüğünüzü merak ettiğimi itiraf ediyorum. Kaldı ki yazdığım o ifade "Hayat Bilgisi" adlı dizide Kekeç oğlanın müdüre sürekli yinelediği bir repliktir bilginize itiraflarımla.
Old 11-04-2007, 22:16   #245
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
238 nolu mesajım hakkında şimdi ne düşündüğünüzü merak ettiğimi itiraf ediyorum.
o konuda başından beri düşündüğüm ahu hanıma şakanız olduğu idi.bende sadece şakayla yanıtladım.emin olun içinde gerçek düşünce yoktu. sizin hakkınızdakı düşüncemse çok fazla ciddiyet zararlıdır kendim hakkındaysa fazla şakada zarar verir
Old 11-04-2007, 22:22   #246
Av. Can DOĞANEL

Ahu, Av. Turan ve Jeanne D'arc'ın karşılıklı mesajlaşması yüzünden izlenen konulardaki mesajlarımı okumayı bir türlü bitiremediğimi, Bu üçlüyü sohbet odasına tıkıp, orada parmakları uyuşana kadar chat yapmalarını sağlamayı içten içe istediğimi itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 22:23   #247
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
Ahu, Av. Turan ve Jeanne D'arc'ın karşılıklı mesajlaşması yüzünden izlenen konulardaki mesajlarımı okumayı bir türlü bitiremediğimi, Bu üçlüyü sohbet odasına tıkıp, orada parmakları uyuşana kadar chat yapmalarını sağlamayı içten içe istediğimi itiraf ediyorum.
arkadaşlık hoşuna gitmese de susmaktır bazan ona katlanmaktır.katlanırkende rahatsız olmamak, şikayet etmemektir itiraf edeyim
Old 11-04-2007, 22:32   #248
halit pamuk

Sayın Doğanel'e katıldığımı ve buranın artık bir chat odası olarak görüldüğünü itiraf ediyorum.
Old 11-04-2007, 22:59   #249
Cest la vie

Elestirilere hak verdigimi ve kendi adima utandigimi
Ardindan kendime ait mesajlarimi silmek istedigimi,
ancak hangibirini sileyim diyerek usendigimi
ama bir daha yapamayacagima kendi kendime soz verdigimi,
ozur dileyerek itiraf ediyorum.

**Cevreye verdigimiz rahatsizliktan dolayi THS'den ozur dilerim.
Old 11-04-2007, 23:25   #250
Cest la vie

Ama sonradan baktigimi,
elestirenlerinki dahi elle tutulur hicbir mesajin zaten olmadigini,
konu icabi da bunu beklemenin haksizlik oldugunu dusundugumu,
ama bu nedenle konuyu lokale tasimanin gercekten de daha iyi olduguna kanaat getirdigimi,
boylelikle belki de bu konudan cok sey beklenmeyecegini umdugumu
itiraf ederim.
Old 11-04-2007, 23:45   #251
Jeanne D'arc

İtiraflarımdır!: )

Yazmak için aradığımda yine forumun yerini bulamadığımı ve ancak bu kez her hangi bir kusurumun olmadığını,

Sayın Doğanel'in mesajını çok beğendiğimi ve kendisine bağlantı (link) yoluyla teşekkür ettiğimi,

Sayın korayad'ın
Alıntı:
buranın artık bir chat odası olarak görüldüğü
mesajı üzerine; kaç kişi tarafından görüldüğünü, gözlemin toplu olarak mı gerçekleştirildiğini, kendisinin tüm o gözlemcilerin sözcüsü/vekili sıfatıyla mı konuştuğunu, vekaletin yetkili mi yetkisiz mi, doğrudan mı dolaylı mı olduğunu, bu mesaj üzerine kendisine TSK Basın Sözcülüğü'nün yakışacağını düşündüğümü ve dahası

Araştırmacı üyelik yaparak kendisinin dahi forumda bulunan iki mesajının çok da ciddi konulara sari olmadığını gördüğümü, bu halde de "şekle girin ey üyeler" diyen tavrın kendi içinde tezat barındırdığını ve dahası

THS.İtiraf.com gibi bir forumu hangi engin hukuki amaç için kullanmak istediğini ve bizim yazılarımızla buna nasıl engel olduğumuzu hiç anlayamadığımı ve dahası

Sayın Ahu'nun yönetici olmak hasebiyle büyüklük göstererek özür dilediğini ve ancak şahsım adına buna gerek görmediğimi ve dahası

bu itirafın çok uzadığını itiraf ediyorum.

Saygılarımla.
Old 11-04-2007, 23:50   #252
Av. Şehper Ferda DEMİREL

İtirafta yoğunluk yaşandığını ve biraz ara vermekte fayda olduğunu, yoksa giderek site lokaline alınmasında fayda olan bu forumun, gereksiz hassasiyet ve kırgınlıklara yol açacağını düşündüğümü açıklama gereği duyuyorum.
Old 11-04-2007, 23:58   #253
Armağan Konyalı

Konu zaten site lokaline atılmış.
Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda Demirel
yoksa giderek site lokaline alınmasında fayda olan bu forumun,
Alıntı:
Yazan ahu
ama bu nedenle konuyu lokale tasimanin gercekten de daha iyi olduguna kanaat getirdigimi,
boylelikle belki de bu konudan cok sey beklenmeyecegini umdugumu itiraf ederim.
Site Lokalinin diğer alanlardaki boş muhabbetlerin toplanarak atıldığı ''çok şey beklenmeyen' bir alan olduğu düşüncesinin beni üzdüğünü itiraf ediyorum.
Old 12-04-2007, 00:11   #254
halit pamuk

Alıntı:

kaç kişi tarafından görüldüğünü, gözlemin toplu olarak mı gerçekleştirildiğini, kendisinin tüm o gözlemcilerin sözcüsü/vekili sıfatıyla mı konuştuğunu, vekaletin yetkili mi yetkisiz mi, doğrudan mı dolaylı mı olduğunu, bu mesaj üzerine kendisine TSK Basın Sözcülüğü'nün yakışacağını düşündüğümü ve dahası

Araştırmacı üyelik yaparak kendisinin dahi forumda bulunan iki mesajının çok da ciddi konulara sari olmadığını gördüğümü, bu halde de "şekle girin ey üyeler" diyen tavrın kendi içinde tezat barındırdığını ve dahası

THS.İtiraf.com gibi bir forumu hangi engin hukuki amaç için kullanmak istediğini ve bizim yazılarımızla buna nasıl engel olduğumuzu hiç anlayamadığımı ve dahası

Sayın Ahu'nun yönetici olmak hasebiyle büyüklük göstererek özür dilediğini ve ancak şahsım adına buna gerek görmediğimi ve dahası

Görülme derken benim tarafımından değil, sizin tarafınızdan görüldüğünü;Bu mesaj karşısında çok üzüldüğümü ve bir daha hukuk konuları haricindeki konulara cevap yazmayacağımı itiraf ediyorum.
Old 12-04-2007, 00:35   #255
Jeanne D'arc

Sayın Av.Şehper Ferda Demirel,
Mesaj alınmıştı.(r). Bilmecburi ek!

Sayın Av.Armağan Konyalı,
Başınıza boş işler çıkartarak sizi üzdüğüm için üzgünüm.

Sayın korayad,
Bu "küstüm oynamıyorum" tavrını size yakıştıramadığımı söylemeliyim.

Sayın ahali,

Ben bir itiraf yazıp (-ki siteye dair gerçek itirafımdı) çekilmiştim ki şahsıma ithafen ve cevap verme gerekliliği hissettiğim bir-iki mesaj yazıldı. Bundan sonra da bir meslektaşımla kah yanlış anlamalar kah telafi etmelerle süregelen bir mesajlaşma durumu oluştu.

Ancak bu durumdan bu kadar rahatsız olunmasına bir anlam verememekten kaynaklı olarak da son mesajı yazmıştım. Günün tüm saatlerinde hukuk yazmak/okumak istemiyorum. Yeteneğim yok şiir yazamıyorum, beğendiğim şiirleri toplamama FSEK engel, hikaye-öykü yazmıyorum, zaten başka yerlerde okuyabileceğiniz edebi eserleri buraya toplamanın anlamı yok. Tavuk suyuna çorba hikayelerinden hazzetmiyorum, sevgi, aşk, öldüm-bittim tarzı yazılar bana göre değil. Ee o vakit bu sitede hukuk dışı hiçbir şey yazmayayım mı? Zıpır tarafımı kanalize edeceğim bir forum açtım ve ancak yazılan itirafları çok beğenmediyseniz n'apabilirim, hukukçular olarak tüm yaratıcılığımız bu imiş?

Siz yine itirafla bitirmişsiniz ben onu bile yapmak istemiyorum, budur!

Saygılarımla.
Old 12-04-2007, 00:46   #256
Armağan Konyalı

Sayın Jeanne D'arc

ths.itiraf.com başlığı ve formatı beğenilmeyecek gibi değil. Yabana atılmayacak bir ihtiyacın ve eğlencenin kaynağını bize gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Kötü olan, bunca güzellik ve ciddiyetle bağdaşmayacak ölçüde gereksiz itiraflarla bu alanın okunmaz hale getirilmesidir.

Özetle, ths.itiraf.com üyeler tarafından sevildi; bu nedenle bu başlık altına özenle ve titizlikle yazılması taraftarıyız. Yaptığımız sizin eserinizi savunmaktan ibarettir.

Saygılarımla
Old 12-04-2007, 01:27   #257
Av.Ayse E.

1-itiraf ediyorum...Sayın Darc a aynen katılıyorum..çiçekler böcükler mutlu inekler tarzındaki sohbetlerden hazzetmiyorum..
2-Sayın Darc olmadı ama gemiyi en son kaptanlar terkeder...itiraflarınız bekledigimi de itiraf ediyorum...bumudur bence budur...
3-itiraf ediyorum...avtülaytuncaypeyker hala ortalıklarda yok bu beni cok bedbaht etmektedir kendisinden ayrı kalmak ve kaale alınmamak üzmektedir...

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
sevgi, aşk, öldüm-bittim tarzı yazılar bana göre değil.

itirafla bitirmişsiniz ben onu bile yapmak istemiyorum, budur!

Old 12-04-2007, 06:13   #258
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Armagan Konyali
Konu zaten site lokaline atılmış.
Siz de 'atilmis' demissiniz?

Alıntı:
Site Lokalinin diğer alanlardaki boş muhabbetlerin toplanarak atıldığı ''çok şey beklenmeyen' bir alan olduğu düşüncesinin beni üzdüğünü itiraf ediyorum.
Oyle bir alan degil elbette ama hukuk disina cikilan nadir alanlardan biri. Bu nedenle 'atmadim', tasidim. Ancak daha uygun bir cozumunuz varsa, en basta benim mesajlarimi silmek dahil her turlu islemi onayladigimi alenen belirtirim.

Saygilarimla
Old 12-04-2007, 06:28   #259
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Sayın Jeanne D'arc

Özetle, ths.itiraf.com üyeler tarafından sevildi; bu nedenle bu başlık altına özenle ve titizlikle yazılması taraftarıyız. Yaptığımız sizin eserinizi savunmaktan ibarettir.

Saygılarımla
bence buraya titizlikle ve ciddilikle yazılmış olsaydı bu kadar beğenilmezdi bura.burası hepimizin yoğun iş stresimiziden rahatlama alanımızdır ve sanırım birazda saçmalama hakkımız bile var.bu nedenle şajsıma ve meslektaşıma karşı haksız eleştirileri kabul etmiyorum.kendisine de bu form için teş ederim. Ahu hanıma da iyi bir yönetici olduğu için teş ederim.
itiraf ediyorum bu meselenin çok uzatılmış olmasını sevmedim.
Old 12-04-2007, 11:24   #260
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan Ahu
Bu arada, bazen aldigimiz tesekkur notlarinin yaninda bir de 'rica ederim' butonunun olmasini cok istedigimi itiraf ediyorum.

Kesinlikle aynı düşüncede olduğumu,teşekküre karşılık vermeyince kendimi çok kaba hissettiğimi itiraf ediyorum.
Old 12-04-2007, 11:27   #261
Av.Turhan Demiroğlu

Bu kadar ince düşünmenin sağlığa zararlı olabileceğini düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 12-04-2007, 20:43   #262
Av.Turan

benim hala üye referans numaram olmadığı canımı sıktığını itiraf ediyorum. acaba ne zaman alıcam
Old 12-04-2007, 23:19   #263
ege

...

kaç turan var?

hangisi eski emekli paşa?

bilemedim...itiraf ediyorum...
Old 13-04-2007, 06:29   #264
Av.Turan

Alıntı:
Yazan ege
...

kaç turan var?

hangisi eski emekli paşa?

bilemedim...itiraf ediyorum...
yaşlara bakman grektiğini vede Av.Turan nickinde Av.olan benim ama ismim Turan olmadığını itiraf ediyorum
Old 13-04-2007, 08:15   #265
Av.Turhan Demiroğlu

"itiraf"a tam anlamıyla karşılık gelecek Türkçe bir kelime bulamadığımı, bunun da beni gururlandırdığını itiraf ediyorum.
(İtiraf:Bir gerçeği saklamaktan vazgeçip söyleme.)
Old 13-04-2007, 12:13   #266
suskun_juliette

İtiraf.com'u çok sevdiğimi belirteyim,bu bir itiraf mıdır? 'bir gerçeği saklamaktan vazgeçip söyleme' olarak tanımlarsak:Evet(site lokaline taşınsa da yine de ilgiden yoksun kalmayacağını düşündüğümü itiraf ediyorum.)

Kendimi istenmeyen üye listesine almayı denememe rağmen kendimize teşekkür edip edemeyeceğimizi çok merak ettiğimi ve bunu denediğimde Admin'den gelecek uyarı mesajından çekindiğimi itiraf ediyorum(en ünlemlisinden hem de)
Kendime Teşekkür Notu göndermeye çalışmaktansa Şikayet Butonuna da tıklayabileceğimi yüreklilikle itiraf ediyorum
Old 13-04-2007, 12:19   #267
suskun_juliette

Bir itirafım daha var:
*Hukukçular ve Sigara Kullanımı başlığını taşıyan anket yorumlarına eklediğim yanıtları,Ailemin de siteyi merak edip siteye girmeye başladıklarını hatta çok sevdiklerini öğrendiğim için sildiğimi ve onları THS'ye üye yapmayı (kendi menfaatlerime zarar getireceğini bildiğim için) asla düşünmediğimi itiraf ediyorumBu yazılarımın ailem tarafından okunabilme tehlikesinin geçtiğini bildiğim için yazabildiğimi de itiraf ediyorum
*bir de şöyle diyebilirim,okula gitmektense THS'den bilgi edinmeyi seviyorum,hukuk fakültesinden mezun olabilir miyim bilmiyorum ama THS'den başarıyla mezun olabilirim bu kadar çok takıldığım için(bozuk bir cümle oldu kabül)
Old 13-04-2007, 12:21   #268
Av.Turhan Demiroğlu

Alıntı:
Site Mesajı
Bu mesaj diğer üyelerimizden henüz teşekkür almadı. Diğer mesajlarınızın aldığı toplam teşekkür sayısı:
Demin denediğimi ve morardığımı itiraf ediyorum.
Old 13-04-2007, 12:23   #269
suskun_juliette

'Teşekkürü kabul etmeyip ya şikayeti onaylarsa ??' diye de düşündüğümü de itiraf etsem mi itiraf etmişim bile
Old 13-04-2007, 14:07   #270
persona

sayin jean darc a sonuna kadar hak verdigimi, ve sayin ahu, jean darc ve av.turan arasinda gecen yazisma trafigini ozledigimi, itiraf ediyorum.

sayin ahu nun yeni avatar ini oncekinden daha guzel buldugumu da eklemek istiyorum (sanirim en kotusu benimki).
kendi belirledigimiz resmin avatar olarak kullanilip kullanilamayacagini hala bilmedigimi de itiraf ediyorum.

itiraf com uma dokunma isimli bir kampanya baslatilmasini oneriyorum
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08996892 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.