Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Çocuklara bulaşmayın derim bence:)

Yanıt
Old 30-10-2008, 19:54   #31
Gülümse

Oniki yeğenimin onikisi de senenin belli dönemlerinde benim misafirim olurlar. Onlarla bayağı hoş zamanlar geçiririz. Bir gün çocuklar hep birlikte kebapçıya gitmek isteriler. O zamanlar yaşları 20 ile 3 yaş arasında olan tüm veletleri bir araya toplayıp, biraz da yarımla çocukları kebapçıya götürdüm. (Biraz yardım diyorum çünki benim çocuklarımla birlikte çocuk sayısı 15'e bir de benim katılımımla 16 kişiye tamamlanıyor)

İki üç sefer gidiş geliş sayesinde aile büyük ve geniş bir masanın çevresinde toparlandık. Bir yandan neşeli sohbetler yapap, bol bol gülüyorduk.

Oturduğumuz masanın biraz ilerisinde son zamanlarda moda olan oyun odaları vardı. Oyuna daha doyamamış olduğu için annesine dünyayı karartama hakkını gören 6 yaşında bir delikanlı ile sinirden saçları dimdik olmuş sinirli bir anne yüksek sesle kavga ederek oyun odasından çıktılar. Birden annenin gözü bir masa dolusu her yaştan çocuğun oturduğu bizim masaya takıldı. Ardından tam neşe içinde çocukların anlattıklarına gülen bana.

Yüzünde ki dehşeti görmeliydiniz, tek tek masadaki çocukları inceledi özellikle uslu uslu kendi yemeklerini kendilerinden büyük kaşık ve çatalla yemeğe çalışan 3 ile 6 yaşlarında olan 4 yeğenime sonra kendi oğlunu sinirle dürttü. "Yürü"

Gülmekten katıldım, yeğenlerde onların anlattığıma güldüğümü zannederek kahkaha atmaya başladılar. Umarım kadıncağız bizimkilerin kahkahalarını duymamıştır.
Old 01-11-2008, 23:06   #32
Nur Deniz

Oğlum bu gün oyun oynamaktan ''felak,, olmuş.

Çok uykusu varmış.

22:00 da uyudu.Oturduğu yerde.
Old 10-11-2008, 02:16   #33
Gülümse

Bir hafta önce gülyüzlü, gülkokulu kızım okulun önünde dikkatsiz sürücü yüzünden hastanelik oldu. Çekilen film sonunda tek ayağında iki tane birden kırık olduğunu ve acil olarak ameliyata alınmasını öğrendiğinde gösterdiği tepki aynen şu oldu.

"Ne bateri çalamıyacak mıyım?"

Ameliyat sonrası doktoruna en sevdiği bateristin de ayağını bir hafta önce kırdığını ve şimdi ona kendisini daha yakın hissettiğini onu gayet iyi anladığını belirtti.

Tabi elinde bagetler, yastıkları pataklamaya devam...
Old 10-11-2008, 10:58   #34
Nur Deniz

Geçmiş olsun Sn Gülümse..

Eminim zor gelecek yatakta beklemek.Bırakın yastıkları keyfine göre dövsün.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi