Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyi özlediniz?

Yanıt
Old 20-02-2009, 23:01   #152
üye8180

çok istemeyi özledim.
Old 21-02-2009, 00:50   #154
Gülümse

Zaman zaman eskiden dans ettiğimi hatırlıyorum ve o dönemleri özlüyorum.
Old 21-02-2009, 02:36   #155
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan inci_hukuk
özlemeyi özledim...

Özlemeyi değil; özlenmeyi özledim.
Old 21-02-2009, 10:10   #156
cebba

neyi özlemedimki... her şey eski günleri anımsatıyor en çok da neyi özlüyorum biliyormusunuz bu yaşıma nasıl geldim ne kadar da çabuk büyümüşüm of of ilkokuldaki çocuk nerde...
Old 21-02-2009, 12:31   #158
Ece Soysal

Mutsuz

üniversiteye gidince boşluk duygusunu üzülerek yaşadığım lisedeki o hayallerimi özledim...
Old 23-02-2009, 00:25   #160
Kemal Yıldırım

Alıntı:
Yazan EceSoysal
üniversiteye gidince boşluk duygusunu üzülerek yaşadığım lisedeki o hayallerimi özledim...

Hemen hemen herkes ilk geldiğinde aynı duyguları yaşadı, aynı sıkıntıları gördü.

Ama geçiyor, benden söylemesi
Old 23-02-2009, 01:49   #161
inci_hukuk

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Özlemeyi değil; özlenmeyi özledim.

madalyonun öbür yüzü
Old 23-02-2009, 02:19   #162
Ece Soysal

Alıntı:Yazan EceSoysalüniversiteye gidince boşluk duygusunu üzülerek yaşadığım lisedeki o hayallerimi özledim...
Hemen hemen herkes ilk geldiğinde aynı duyguları yaşadı, aynı sıkıntıları gördü.

Ama geçiyor, benden söylemesi

evet haklısınız geçecek diye düşünmek lazım yoksa nasıl yaşar nasıl mutlu olurum...
Old 24-02-2009, 10:09   #163
Kemal Yıldırım

Gene yanlış oldu, geçecek diye de düşünmeyin. O konuyu hiç aklınıza getirmeyin
Old 24-02-2009, 13:11   #165
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Hoş sürprizleri özlemişim Şimdi farkettim. Çünkü güzel bir rastlantı oldu az evvel, nerede derseniz, kitaplığımın raflarında.

Çek kitabımı ararken pembe kapaklı bir kitapla karşılaştım: Bankalar Yasasının 14-27 Hükümlerine Farklı Bakış ve Türkiye'de Off-Shore başlıklı... Kitabın yazarı kim dersiniz? Üyemiz, sevgili dost M.Saim Dikici...

Teşekkürler, 2004 te yazdığınız kitap ve sizin de yeni öğrendiğiniz mülkiyetim için
Old 24-02-2009, 21:04   #166
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Hoş sürprizleri özlemişim Şimdi farkettim. Çünkü güzel bir rastlantı oldu az evvel, nerede derseniz, kitaplığımın raflarında.

Çek kitabımı ararken pembe kapaklı bir kitapla karşılaştım: Bankalar Yasasının 14-27 Hükümlerine Farklı Bakış ve Türkiye'de Off-Shore başlıklı... Kitabın yazarı kim dersiniz? Üyemiz, sevgili dost M.Saim Dikici...

Teşekkürler, 2004 te yazdığınız kitap ve sizin de yeni öğrendiğiniz mülkiyetim için

1- Pembe degil Mavi kapaklidir o.
2- Cek kitabinizi degil de cek defterinizi ariyor olsaydiniz yine farkedemeyebilirdiniz kitabi.
Old 24-02-2009, 21:12   #167
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Adli Tip
1- Pembe degil Mavi kapaklidir o.
2- Cek kitabinizi degil de cek defterinizi ariyor olsaydiniz yine farkedemeyebilirdiniz kitabi.

1-Doğru olabilir... Çek kitabı pembeydi sanırım
2-Katılıyorum Ama nasılsa çek defteri kaybolursa çek kitabını bizarur yine arayacak ve bulacaktım ))
Old 24-02-2009, 22:37   #168
Gülümse

Okul günlerini özleyen dostlara duyrulur. Önümüzdeki günlerde üniversite sınavlarının başvuruları var.
Old 25-02-2009, 12:50   #169
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Okul günlerini özleyen dostlara duyrulur. Önümüzdeki günlerde üniversite sınavlarının başvuruları var.

Teşekkür ederim Sn Gülümse, ben de gireceğim bu sene bölümümde hazır, Sağlık Kurumları İşletmeciliği.
Old 01-03-2009, 22:42   #173
Atahun

Bir pınarın yanında ve bir ceviz ağacının gölgesinde uyumayı özledim.

Ne kadın, ne de para sesi. Olacaksa ya su, ya da kuş sesi...
Old 02-03-2009, 13:48   #174
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Atahun
Bir pınarın yanında ve bir ceviz ağacının gölgesinde uyumayı özledim.

Ne kadın, ne de para sesi. Olacaksa ya su, ya da kuş sesi...

İnsan bazen bir sesi özlüyor ama...
Old 02-03-2009, 23:03   #175
üye8180

Gerçek aşkı...

Masumiyeti...

Dolambaçsızlığı...
Old 02-03-2009, 23:35   #177
üye8180

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Dürüst insanları çok özledim..

Aslolan, bizim dürüst olmamız diye düşünüyorum. Hem kendimize karşı, hem başkalarına karşı.

Başkalarının ' nasıl ' oldukları bizim sorunumuz değil, olmamalı.
Old 02-03-2009, 23:38   #178
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Aslolan, bizim dürüst olmamız diye düşünüyorum. Hem kendimize karşı, hem başkalarına karşı.

Başkalarının ' nasıl ' oldukları bizim sorunumuz değil, olmamalı.

Dürüstseniz ve başkalarında bu özellik yoksa ve sizin ne olduğunuz onları ilgilendiriyorsa ve bu özellikten dolayı sıkıntı yaşıyorsanız, kendiniz gibi birilerinizi özlersiniz malesef.

( Amma uzun cümle oldu ya.)
Old 02-03-2009, 23:42   #180
üye8180

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Dürüstseniz ve başkalarında bu özellik yoksa ve sizin ne olduğunuz onları ilgilendiriyorsa ve bu özellikten dolayı sıkıntı yaşıyorsanız, kendiniz gibi birilerinizi özlersiniz malesef.

Olabilir. Ama gerçek sorunumuzun ve ilgilenmemiz gereken yegane şeyin kendimiz olduğunu kararlı şekilde savunuyorum. Mesela ben yeterince ' kararlı ' olmayı özledim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi