Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

ayrıldıgım erkek arkadasımdan silahın kabzasıyla darp

Konuyu Kilitleyin
Old 23-10-2011, 02:55   #1
Konuk

Varsayılan ayrıldıgım erkek arkadasımdan silahın kabzasıyla darp

ben ses sanatçısı olarak eglence clubunde calısan biriyim 5 ay once tanıstıgım erkek arkadasımdan 1 ay once ayrılmak istedim fakat beni sürekli tlfnda tehdit etti sikayette bulunmamıstım fakat 10 gun önce arabamın lastiklerini keserek ve arabanın ustune sert bir cisimle tehdit msjları bırakmış o gün karakola şikayette bulundum yapan sahış askeri personel oldugu için polisler ifadesini alamadılar dün gecede 10 kişiyle birlikte jandarma baskını yalanıyla çalıştıgım mekana girip masaları dahıttılar ve eski erkek arkadaşım silahın kabzasıyla yüzüme vurdu sağ gözün üstünde uzunca bir yarık ve sag gözkapagımın altında 5 cm kadar yarılma söz konusu gözüm suan kapalı olaydan sonra karakola gitim hastahaneden darp raporu aldım benim sorum;bu kişiyi kimse yakalamıyor askeri personel oldugu için neyapmalıyım nerye basvurmalıyım canguvenliğim tehlikede yol gösterirseniz cok sevinirim...
Old 23-10-2011, 14:23   #2
yeditepelişehir

Öncelikle geçmiş olsun sayın konuk. Bahsettiğiniz kişinin asker olması yargılanmayacağı anlamına gelmiyor.Karakolda ifade vermişsiniz,hastaneden rapor da almışsınız.Muhtemelen dosyanız savcılıktadır.Olayın dün olduğundan bahsediyorsunuz.Hafta içi şikayette bulunduğunuz emniyet müdürlüğünden hareketle evrakınızın takibini yapabilirsiniz. Savcılığa henüz gönderilmemiş de olabilir.Hangi ildesiniz orası ne derece yoğun bunu bilemem şu an.Ama savcılığa evrak ulaşınca orda da ifade vereceksiniz.Bundan sonra da o dosyayı takip eder sözkonusu kişiler gelmiş mi ifade vermiş mi ne olup bitmiş haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca CMK'dan ücretsiz avukat istediğinizi de savcılıkta ifade edebilirsiniz. Dava açılırsa avukat talebinizi mahkemede de tekrarlayabilirsiniz. Şikayetinizi avukatla takip etmenizi öneriyoruz. Böylelikle hak kaybına uğramazsınız.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi