Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

Hukuk Fakültesi Öğrencileri! Hangi Üniversitedensiniz..?

Yanıt
Old 14-01-2007, 20:25   #151
herbstzeitlose

Önemli

çankaya üniversitesinde okuyan arkadaşlar.........
ders notları ve sınaw soruları hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum
Old 21-01-2007, 23:28   #153
Av. Erdal ŞAHİN

marmara hukukta okuyorum. bir daha gelsem dünyaya yine marmara hukukta okur muydum?

tabiki hayırrrr!!!
Old 23-01-2007, 12:47   #154
begüm sunan

Merhabalar....
Tek başıma Bilgi Üniversitesini temsil ediyorum sanırım.
en kötü yönleri;devlet üniversiteleri tarafından yok farzediliyoruz.Hiç bişeyden anlamayanların dolu olduğu önyargısı var bizim için.Halbuki,çok değerli hocalardan,çok ağır dersler alıyoruz.
bununla birlikte,öğrenci işleri bir felaket!kendilerinden haberleri yok.
Old 25-01-2007, 16:57   #155
sahinaydın

benimde akdeniz üniversitesini temsil ediyor olmam ne güzel
sadece sitemizde değil, başka bir hukuk sitesinde de rastlamadım üniversiteden arkadaşlara
çok mutluyum gerçekten...
Old 25-01-2007, 22:17   #156
dozger

İstanbul Ünİversİtesİ Hukuk FakÜltesİ-beyazit--- Uzatmali 4.sinif :d
Old 26-01-2007, 02:29   #157
Av.Ali ÇİTİL

@ozozge>
Av.Özözge diyebilirim artık o zaman

Umarım birgün bizde okulu bitirip bu ünvanı alırız.

@Pinar Kiray>
Bende senin gibi doğu akdeniz üniversitesinde eğitim görmekteyim.Ne bağlamda doğu akdeniz üniversitesini tercih yapanların düşünmesi gerektiğini söylüyorsun onu tam anlamıyla idrak edemedim.

@Emine>
Bir hukukcunun mükemmelliyetçi bir yapıya sahip olması gerektiğini ve idealleri olmadan yaşamayacağını düşünenlerdenim.Sende istemeyerek ve idealin olmadan hukuk okuyorsun tabiki şartlar bunu gerektiriyor olabilir bazen bir şeylere dur diyemezsin keşke böyle üzücü bir durumda olmasaydın.Umarım herşey istediğin gibi olur.

Başsağlığı dileklerimle

@begum sunay ve sahinaydin>

Arkadaşlar arşive baktığınızda akdeniz üniversitesi ve bilgi üniversitesinden arkadaşların mevcut olduğunu göreceksiniz.Sizi temsilde adalete davet ediyorum. (Bende doğu akdeniz üniversitesinde öğrenim görmekteyim bizim üniversiteden de giren sayısı az diyebirim)
Old 31-01-2007, 00:58   #158
Fazilet

Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.sınıf
Old 31-01-2007, 02:21   #159
arif bayram

kanımca üniversitenin öğrencilere verebileceği şeyler sınırlı üniversite sadece lisans eğitimi verir kendilerini geliştirmek yine öğrencilere kalır ben marmara hukuk 3. sınıf öğrencisiyim ve üniversitelerin arasında doktrinel anlamda bir fark olduğuna inanmıyorum herşey yine öğrencide bitiyor o halde bu konu gereksiz bilgileri(okul binası,kantin,kampüs....)içinde barındırdığından tartışmaya değer değildir
Old 31-01-2007, 19:23   #160
ssblll

Neşeli

bende ist. Bilgi üniversitesine bu sene başladım. daha hukuk egitimi alamadıgım için üniversitenin hukugu hakkında fazla bir bilgim yok ama egitim kadrosuna baktıgımda hocaların kaliteli birer kişi ve egitmen olduklarını gördüm. bu yüzden burda egitim alacagım için mutluyum.
Old 01-02-2007, 01:20   #161
llawyerr_ank

Alıntı:
Yazan brkmnks
bir hocamızın ünlü bir sözü vardır:"yok diğer üniversitelerden pek bi farkımız ama, biz ankara hukukluyuz."

A.Ü.H.F , devlet dairesini andıran acı kasvetiyle içine siner insanın...

3 sene önce uygulanmaya başlayan yeni yönetmelik bizleri çok zorluyor. Hocalarımız her ne kadar mezun olunca fark edeceksiniz bu zorluğun lezzetini deseler de, biz öğrencilerin hocaları anlaması; kısaca "imkansız"...

Fakültemi tanımlamam gerekirse:
4 yılda bitirme oranının %2'lerin altında olduğu, son bir buçuk yıldır kütüphanesi olmayan, ömür törpüsü...
arkadasım büyük ihtimalle senle aynı sınıftayız yada aynı dönemiz.. bizim fakülte bu kadar güzel anlatılamazdı... tebrik ederimm.. tam bir ömür törpüsü.... bende auhf. 3.sınıf
Old 03-02-2007, 15:01   #162
adalet06

Önemli

arkadaşlar ben ankara hukuk 2. sınıf öğrencisiyim.ankara hukuk'da okumaktan memnun değilim ,kaliteli hocalar var diyosunuz her fakültede var tüm öğretim görevlileri kalitelidir ki bizler henüz hukuk fakültesi öğrencisyken hocaları kaliteli kalitesiz diye ayırırsak vayyy halimize biz daha öğrenciyiz bunu kimse unutmasın
neden memnun değilim o zaman söyliyeyim dersler çok zor aslında dersler değil hocalar zor bu hocaların kalitesini kesinlikle göstermez.ayrıca 200 kişi ile ders işlemek mümkün değil bence ankara hukukun kötü yapan nedenlerden biri de bu ayrıca her fakültede olduğu gibi bizde de dersi basit anlatan ama sınava geldiği zaman dersin ucundan bile alakası olmayan soru hazırlayan hocalarımız var bu hocaların kalitesiyle ilgili değil karekterleriyle ilgili, ez cümle 2 yıl öncesine gitseydim tercihlerimin arsında ankara hukuk kesinlikle olmazdı
sürç_i lisan ettiysek affola
Old 03-02-2007, 18:00   #163
wunderkınd erdem

Olumlu ankara hukuk

bu sene ankara hukuklu oldum ve oldukça mutluyum ilk dönem için....güzel günler geçti bi de sınavlar olmasa....nyse bi çok arkadaşin belirttiği gibi anayasa hukukçusu syn.prof.dr.Erdal Onar en sevilen hocalardan biri oldu bizim için olacak da.zaten hak etmiş tam anlamiyla prof.bu hocayı hiçbir fakültede bulamazsınız bana göre....bi insan derse bu kadar hakim olabilir mi öğrencilere bu kadar yakın olabilir mi....dersi tiyatrocu edasıyla anlatişi yok mu inanin herkesi derse bağlar...2.dönemin başlamasına günler kala bütün ankara hukuk 1-a sınıfındaki arkadaşlarima selamlar
Old 03-02-2007, 22:53   #164
seljuk_aylan

bende Selçuk ünv. hukuk fakültesindeyim uzatmaları oynuyorum 5. senem. BEnde sayın arif bayrama katılıyorum okulun verecekleri sınırlıdır, kişi kendisini geliştirdiği kadarıyla iyi bir hukukçu olabilir(her bölümde olduğu gibi..) AYRICA okulun özelliklerini tartışmak çok anlamsız.
Old 04-02-2007, 03:46   #165
elif dinler

ukalalık olmaz umarım ama sorunu hangi fakultedesınız yerıne,hangi üniversitedesiniz diye değiştrmen daha iyi olur.cunku hepımız hukuk fakultesınde okuyoruz..
Old 04-02-2007, 14:25   #166
adalet06

wunderkınd erdem arkadaşım şu an sen daha başına neler gelecek haberin yok tabi erdal onar süper bi hoca.inş 2. sınıfa geçince göreceksin neler olduğunu 1. sınıf henüz bir başlangıca başlamak yani daha başlamıyosunuz. 2. sınıfta göreceksiniz neler olduğunu bu arda ankara hukukda bir tane daha erdal onar yok
Old 04-02-2007, 23:35   #167
wunderkınd erdem

evet adalet06 aslında dediklerin doğrudur 2 ve 3.sınıflar oldukca zormuş olsun 7 sene okuruz biz de o sorun değill.....aslında senin dediklerin cok doğru... derslerin 200 kişi ile işlenmesi oldukça kötü bi şey....ayrıca bana göre bunun çözümü zaten hukuk fakültesine alınan öğrenci sayısının azaltılmasi ile ilgilidir cok kişi alınırsa olacaği budur...bence hukuk fakültelerine alınan öğrenci sayıları azaltılmalı hem de oldukca....nyse bekleyin ikinci döneme bomba gibi gircemmm
Old 05-02-2007, 23:04   #168
adalet06

Varsayılan slm

ben ankara hukuka ömrümü vermek için gelmedim ki kimse bunun için gelmemiştir.ama ben yibe tekraralıyorum ben hukuktan nefret ediyorum sebepse ankara hukuk o yerlere göklere sığdıramadığınız fakülte işte o beni buu nefrete yönlendirdi
Old 05-02-2007, 23:30   #169
hosserdar

Varsayılan Ankara Hukuk

Ankara hukukluyum ve diğer fakültede okuyan arkadaşlarımın kendi okullarıyla gurur duydukları kadar kendi okulumla gurur duyuyorum...
Okulun çok eksiği olduğu kesin ve bunu eksiler arasında göstermek kolay önemli olan bunu artıya çevirmek bizde ilk girdiğimizde çok eksikliğini konuşurduk ve bunu çözmenin yolunun çalışıp bir yerlere gelince yapılabileceğini gördük
Arkadaşlara tavsiyem çok fazla okul çekişmelerine girmemeleri çünkü biz çok tartıştık bir yere varılmıyor,her fakülte öğrencisinin yapması gerekli olan şey mezun olduğu okula bir şeyler katarak onu yükseltmektir,böylelikle Türkiye genelinde kalite yükselir,sadece okuduğumuz okulun gelişmesi bir işe yaramaz çünkü gelecekte çalışacağımız mesai arkadaşlarımızda bizim veya biz onların seviyesinde olmalıyız ki hukuk adına bir şeyler yapabilelim.
Ankara Hukuk fakültesini her ne olursa olsun seviyorum çünkü en başta tarihi seviyorum ve okulum gerçekten tarihi bir okul,arkadaşlara ufak bir tavsiye yakınmayı bırakında önünüze bakın,kendinizi geliştirin ve iyi birer hukukçu olmaya çalışın çünkü bu okuldan çıkan her insan aynı kalitede olmaz,kalite kumaştadır,terzi ise sadece onu iyi diker
Old 06-02-2007, 00:28   #170
adalet06

Varsayılan slmlar

syn hosserdar elbetteki hakkınız gurur duymak ;ama ben üniversite şovanizmine ve başkaları kendi üniversiteleriyle gurur dumuş diye bildiklerimden ödün veremem çünkü ben objektif olmalıyım gerçek neyse o vardır ve söylenir söylenirki insanlar hata yaptıklarını anlasınlar ve çare bulsunlar bir sınıfta 200 kişiyle ders yapılmayacağını,50 kişilik okuma salonun yeterli olmayacağını,2 yıldır kütüphanemizin olmaması durumunun kötülüğünü,sadece hukukun öğretilmesin yeterli olmayacağını bunun yanında dürüst insanların yetiştirmek için uğralşılmalı,hocalar öğrenciye hepiniz bu dersten kalacaksınız demesinin yanlış olduğunu,internetten kayıt yapılacak diyip sistemin hata vermesinin olumsuzluğunu ve daha onlarca şey ama bir iyi yanı yok bu fakültenin
ben ankara hukuklu olmaktan memnun değilim eksiklikler var elbette var peki fazlalık veya olması gereken ne var ankara hukukta benim göremediğim
Old 06-02-2007, 03:10   #171
hosserdar

Varsayılan Anlatayım...

Öncelikle olumsuz bakış açısıyla yaklaşırsanız olaylara tabii ki sevemezsiniz okulunuzu adı ne olursa olsun,peki bunların yaşanmadığı bir fakülte söyleyin,yaşanacaktır bunlar size olumsuz gelen ne internetten kayıtt ahata çıkması mı?Bu sistemde ben seçmelilerimi seçtim ama ana dersler seçilmemesi gerekirken sistem seçilmesi gerekiyor gibi göstermiş ama sonuçta eğer seçmelilerinizi seçip kaydettiyseniz şu anda bir sorun yok,kontenjanınız korunmaktadır,siz sınıfın kalabalığından yakınmışsınız hangi dersinize 200 kişi girdi merak ediyorum bizim en fazla 150 kişi oluyor o bile fazla fakat çıtta çıkmıyor yani dersi dinlemek isteyen zaten herşeyiyle durumun farkında ve ona göre gelip oturuyor,sizi biraz geriye 12 Eylül darbesi dönemine götüreceğim senede 850 öğrenci alınıyormuş insanlar kaloriferlerde dersi dinliyormuş,hangi hocanın yanına gittinizde sizi tersledi cevap vermedi,dünyalar iyisi hocalarımız var ABAK (Avrupa Birliği Araştırma Kulubü,olumlu olumsuz objektif biçimde tartışılsın bu konu diye)diye bir kulüb kurduk tüm hocalarımız röportaj verdiler kendi konularında bu konudaki görüşlerini bildirdiler,sonra idari personel konferans düzenleyeceğimiz salonda A'dan Z'ye kadar herşeyi hazırladılar acaba bunlara katıldınız mı?Cebimizden harcadğımız paralarla afişler bastırdık vs vs ellerinden geleni yaptılar yani şuna geliyoruz siz bir şeyler yapmadan kimse önünüze bir şey koymuyor.Sınav döneminde yer olmaz nede olsa 50 kişilik diye kütüphaneye gitmedim ama alttan da bir sınavım olunca bir umut gittim 5-6 boş yer vardı(tabii ki 150 kişilik kütüphane bizede saçma geldi ama yukarıları biraz daha gezdiyseniz gerçekten emek verildiğini anlardınız hemde kütüphane normalde ders çalışılacak bir yer değil araştırma yapılacak bir yerdir,aslında bizim okulda eksin olan kütüphane değil çalışma salonudur)Şunu da eklemek isterim siz kitap istedinizde elde edemediniz mi?Hemen yanımızda siyasal var,sağolsunlar kütüphane konusunda çok yardımcı oluyorlar,milli kütüphane var yani kitaba,makaleye ulaşmak isteyene yollar açık,binanın yapımı bizim dönemimize gelmesi büyük şanssızlık ama gelecek kardeşlerimize en iyi kütüphaneyi bırakmakta gurur verici bir olay,eğer Rektörümüzünde katıldığı toplantıda o kütüphane için ne bürokratik yolların izlendiğini duysaydınız bu kadar eleştirmezdiniz,ufak bir örnek Bilkent Kütüphanesine kitap alımı vs için yılda 3 milyon $ gibi bir rakam harcarken bizim kütüphane 1.1 milyon dolara tekrar inşa edildi ve ne zorluklarla(hocalarımızın görüşlerinden arttırılan paralarla,bizim verdiğimiz o 25 ytllik spor katkılarıyla vs,devletin bizim okula ayırdığı bütçe çok kısıtlı):Kimse burada şovenizm yapmıyor,bildiklerinizden şaşında diyen yok ama objektif olacaksanız dayanaklarınızda kuvvetli olmalıdır,herkes eleştirir ama yapıcı olmak zordur,unutmayalım.Her okulda zor hocalar vardır(lisede bile) ve bunun üniversite olmasıda çok doğaldır,kimse burayı tercih kağıdına zorla yazmıyor.dürüst insanları yetiştirmek okulun görevi değildir,ailenin ve insanın kendisinin görevidir,okulun büyük eksikleri mevcuttur ama size düşen bunları büyütüp aşılamayacak şeyler haline getirmek değil kendi yolunuzda ilerlemek ve karar alma mekanizmasında yerinizi aldığınızda aynı yanlışları yapmamaktır...Lütfen biraz daha iyimser olun,kötümser olmanın ne size,ne topluma nede bireylere bir faydası var,en iyisi yapıcı olun fikirler üretin ve okul yönetimine hatta direk dekandan randevu isteyin ve konusun eğer burada bir sorun çıkarsa yani dinlenmez,terslenir vs olursa buradan yazın ifşa edin,son olarak şunuda unutmayın özel ve diğer üniversiteler 25,20,60 kişi alırken bir kaç devlet üniversitesi(konya,istanbul,ankara gibi)tüm ağırlıkları üzerinde taşıyorlar,bizim okulun nüfusu 3.000 civarında iken(sadece bir fakülte) bilkentin toplam nüfusu 11.000 civarında bunun 3.000 i bursludur yani 8.000 kişi parayla okumaktadır,Ankara Üni.sini ele alacak olursak sadece cebeci kampüsünün nüfusu Bilkent'in nüfusundan fazla olmakla birlikte hepsi sadece harcını yatırarak okumaktadır(sakın yanlış anlaşılmasın ilk vakıf ünilerinden biri olduğu için sadece örnek olarak verdim)1986 da 386 öğrenci ile eğitime başlamıştır,sonuç olarak varacağımız nokta yakınmaktan ziyade yapıcı olmalıyız,biz bu yanlışları ne kadar görürsek görelim bir yerde tıkanıyor,en iyisi kendimizi yetiştirmek ve bu yanlışları düzeltecek merciilere geldiğimizde bu yanlışları düzeltmektir,umarım anlatabilmişimdir...
Old 06-02-2007, 03:28   #172
oguzhand0

Arkadaşlar o değil de;
Ben bu konunun açıcısıyım.Konuyu aynı üniversitede olanların sadece birbirini tanıması için açmıştım.Tartışmalar bence gereksiz. Yani;

Ben A
B Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyorum.

Sizce de bu daha iyi olmaz mı?

Ayrıca bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.Görüyorsunuz onlarca mesaj atılmış bu konuya.Ama bir tane mesaj var ki gerçekten şaştım kaldım.Sayın elif dinler'in mesajı çok ilgimi çekti ve bir garip oldum.Onlarca mesaj atmışız, atmışım; ama birimizde çıkıp bu hatayı farketmemiş.Ayrıca bu forumda dilbilgisi ile alakalı bir çalışma grubu var, yöneticiler tarafından devamlı denetleniyor konular ve buna rağmen gözümüzden kaçmış.

Elif Hanımı gerçekten tebrik ediyor ve dikkati için kutluyorum..

Not: Konu başlığının <Hukuk Fakültesi Öğrencileri! Hangi Üniversitedensiniz ?> diye değiştirilmesi için yöneticiye başvurdum bile..
Old 06-02-2007, 04:12   #173
elif dinler

anlayış ve nezaketiniz için teşekkür ederim..
bende TC.MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEYİM..
Old 06-02-2007, 16:38   #174
adalet06

Varsayılan slmlar

syn hosserdar peki bundan sonra sizin dediğiniz gibi yapacam yani sesim çıkmayacak susacam o zman inş yapıcı olmuş olacam.ama kesinlikle ankara hukuk da okuduğum için övünmeyeceğim
ben burda kimsyle polemiğe girmek için yazı yazmıyorum sadece yaşadıklarımı yazıyorum bakın okuma salonu veya kütüphane için başka yerlere elbette gitiim ama övünülen ankara hukukun kütüphanesine değil burdaki sorun benim ankara hukuk kütüphanesine gideme durumum ayrıca bizim kütüphane 1 kişilk dahi yok o gördüğünüz 150 kişilk yazdığınız ama 50 ya da60 kişilik yer zaten okuma salonu yani çalışma salonu internet kayıdıysa ben sabahtan akşama kadar rezzil rüsva oldum bir çok arkadaşım gibi, orayı aryoruz orası rektörlüğü ara vs sorunlar, elbette sınıfların 200 den aşağı olması doğal çünkü yaklaşık 100 kişi sınıfta kaldı ayrıca kimse derse gelmek istemiyor çok sevdiklerinden galiba hocalara gelince bi kaç hocayı dışarda bırakırsak ben yanlarına gitmeye korkuyorum korkmasaydım denerdim ama malesef ,bilmem hatırlar mısınız bir dilekçe verdik sınav tarihleri hakkında sonuç ne oldu akademik takvime aykırıymış efendim geçen yıl akademik takvime aykırı sınav olmadık mı olduk hatırlarsınız geçen yılın 2. dönem seçmelilerinin finalini ne zaman olduk ayrıca okulun büyük eksikleri mevcut demişsiniz ama ben daha bunu bu sitede yazan biri görmedim susmak acaba çare mi,ben ankara hukuku kazanrak zaten bir şeyler yaptım yani önüme bir şeylerin konmasını istemeye hakkım var
ayrıca yapıcı olun diyorsunuz peki susmak yapıcı olmaksa bundan sonra daha yapıcı olmaya çalışacağım eleştirmeyeceğim inş yapıcı olurum ama ben böyle bir yapıcılığa soyunursam benden kimse yarın bir merciye geldiğim zaman benden olumsuzlukları düzeltmemi kusura bakmasın isteyemez istemeye de hakkı olmaz bundan sonra ankara hukuk hakkında olumsuz biri şey yazmıyacağım çünkü aldığınız tepkiler ortada. doldurun şimdi bu siteyi yerlere göklere sığdırmayın ankara hukuku .ifade özgürlüğünü savunu aman ardından .izin vermeyiz ama savunuruz.bundan sonra ankara hukuk hakkında olumsuz bir şeyler yazmıyacağım olumlu şeyleri mi bulursam yazarım , saygıdeğer arkadaşım size de malesef cevap yazmıyacağım bu bir tepki kesinlikle değil en azından bundan sonraki yaşamımda bir şeyler yapmaya çalıştım ama önüme engeller kondu diyerek belki rahatlarım inş hosserdar sizi kırmamışımdır eğer bir hata ettiysem herkesten özür diliyorum bundan sonra polyanacılık oynayacağım ne yapalım şimdiden mutlu olmaya başladım
Old 06-02-2007, 23:13   #175
hosserdar

Varsayılan Susmak yada konuşmak...

Olaylara biraz popilist yaklaşmıyor musunuz?Bakın öncelikle kimse size susun demiyor,konuşun ama yakınmadan yapıcı olarak,örneğin okula bu hoşnutsuzluklarınızı belirten kaç dilekçe yazdınız?Yada hangi hocaya gittinizde azar işittinizde korkuyorsunuz?Bu ufak tefek şeylere kırılma yaşını çoktan aştık fakat benim olumlu olun dediğimden susun uyum sağlayın anlamı çıkmıyor,eğer hoşnutsuzsanız arkadaşlar arasında kalmasın bu yetkili merciilere demokratik yollardan başvurun,peşine düşün,Örneğin dekanlıktan randevu isteyin ve dekana bu soruları sorun,eger cevaplar sizi tatmin etmediyse cevaplarla birlikte burada yayınlayın ve o zaman tartışalım yada bir topluluk kurun ve bu topluluk okulun eksikliklerini gerekli merciilere bildirme görevini üstlensin yani çözüm üretin önünüze her şeyi hazır beklemeyin.Şunu unutmayın yolları denemeden sadece eleştirmek için eleştirmek bir hukukçuya yakışmamaktadır,iyi günler...
Old 07-02-2007, 23:37   #176
adalet06

artık çok mutluyum kimse bu mutluluğumu elimden almaya çalışmasın bu gün bizim fakülteyle ilgili yeni bir çalışma duydum ve çok sevindim sizinle paylaşmak istiyorum bir münazara yarışması olacakmış ne güzel yarışma şu şekilde olacak ;5 er kişilik gruplar kurulacak bunlar kendi arasında her bir kişi 3 dakika konuşacak ve yarışma olacak ,konuşulacak konu ise hemen o anda söylenecek yani bi hazırlık aşaması yok peki en önemli yere geliyorum lütfen bundan sonrasını dikkatle okuyun verilen konuyu savunmak ya da savunmamak kişinin kendi hakimiyetinde değil kurayla belirlenecek örneğin münazara başlamadan önce bana kadın erkek eşitliği hakkında konuşacağımı ve bunu savunmamam gerektiği söylenecek veya karşı guruba savunmamassı söylenecek ya ben kadın erkeke eşitliğini savunuyorsam ne olacak savunmayacağım bilmem bunu mantığı ne acaba avukatlığa mı hazırlıyorlar bizi yanlış bir yolla neyse ben bu son aşamanın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ama ankara hukuk yapıyorsa iyidir
sürç-i lisan ettiysek affola
Old 09-02-2007, 21:03   #177
elzem_87

bende atılımdayım bu sitede kendimi yalnız hissettim.....hiç atılımdan biri yokmu allah aşkına..
Old 09-02-2007, 21:20   #179
yukselayca

istanbul üniversitesi 3.sınıf olcarın arkadaşıyım
Old 09-02-2007, 21:25   #180
adalet06

Varsayılan slm

sadece bu kadar mı ne düşünüyorsun üniversiten hakkında yaz ki burayı tercih etmek isteyen kardeşlerimize yardımcı olalım
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi