Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 11-09-2007, 15:30   #901
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
Sarı ışık yanar yanmaz kornaya asılan şoförlerin her birinin ahirette elinde korna olan 1000 zebani tarafından kovalanmasını dilediğimi İ.E.

Yürekten katıldığımı İ.E.
Old 11-09-2007, 15:35   #902
Admin

Alıntı:
Yazan *sinequanon*
Sarı ışık yanar yanmaz kornaya asılan şoförlerin her birinin ahirette elinde korna olan 1000 zebani tarafından kovalanmasını dilediğimi İ.E.
Bu haklı serzeniş üzerine, Sayın Persona'nın 15 milyonluk Londra'da trafik arap saçına dönmüşken DAHİ, nasıl tek korna sesi duyulmadığı ve kornaya basmanın İngiltere'de ne kadar büyük kabalık ve görgüsüzlük olarak görüldüğünü anlatan bir yazı yazmasını dilediğimi İ.E.
Old 11-09-2007, 15:37   #903
*sinequanon*

Bir önceki itirafıma ek olarak;yerlere sanki son derece doğal bir şeymiş gibi,umursamaz bir biçimde çöp atan insan görünümünde varlıkların da ahirette tüm yere attıkları çöplerle birlikte bir odaya kapatılmalarını diliyorum,İ.E.
Old 11-09-2007, 19:39   #904
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan *sinequanon*

Bu denli medeniyetten ve insanlıktan ırak dar kafalıları kovalamak görevi yüklemenin Zebanilere büyük haksızlık olabileceğini düşündüğümü İ.E.
Old 11-09-2007, 19:42   #905
Av.Mehmet Saim Dikici

İstanbul trafiğinden nefret ettiğimi, giderek İstanbul'dan da her geçen gün biraz daha nefret etmeye başladığımı, yetti gari dediğimi İ.E.
Old 11-09-2007, 20:16   #906
üye18721

Sinequanonun fikirlerine katılıyorum; hele de toplu ulaşım araçlarından pet şişe, çöp atanlara hasta oluyorum; dilimin ucuna kadar geliyor; söyleyemiyorum; çünkü biliyorum ki maalesef son derece kültürsüz bir toplumda " ne yapıyorsun sen nasıl çöpünü pencereden dışarı atarsın" desem biliyorum ki "ayrık otu" muamelesi göreceğim...Hele bir de bastığım yerlerde özellikle de üst geçitlerde fütursuzca balgamını çıkartmakta sakınca görmeyenler"...Ve de ayakkabımın altına yapışan balgam,sakız, v.s...
Old 11-09-2007, 20:28   #908
Ahmet Turan

Bence asalım!
Zaten kim kaldırdıysa şu idamı. Sallandırıcaktın iki kişiyi meydanda azizim bak suç muç işleniyor muydu? O nedenle illede Turan Paşaya katılıyorum. Tek çare darbe!!olmalı diye düşündüğümü İ.E
THS strese.son.com aşağıdaki linki tıklayınız

http://www.turkhukuksitesi.com/showt...466#post115466
Old 11-09-2007, 23:57   #909
üye16069

İstanbulda Avukatlik Yapma İsteĞİm Olmasina RaĞmen Aİlemİ Kirmayip Burdur'da Avukatlik Yapmaya BaŞladiĞim İlk GÜnÜ "gÖrÜrsÜnÜz Bu Şehİrden Nasil Gİdİyorum " DedİĞİmİ Ancak Şİmdİ HİÇbİr Kuvvetİn Benİ Buradan Alip GÖtÜremeyeceĞİnİ İtİraf Edİyorum.
Old 12-09-2007, 12:57   #910
Gülümse

Yangindan mal gibi arabasini kullanan taksi soforlerine sinir oluyorum..

Bugun bir tanesine ambulans soforlugu yapip yapmadigini sordum.. Yok abla yapamam dedi cok stresli... Gulermisin aglar misin?
Old 12-09-2007, 13:04   #911
uye8490

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Bence asalım!
Zaten kim kaldırdıysa şu idamı. Sallandırıcaktın iki kişiyi meydanda azizim bak suç muç işleniyor muydu? O nedenle illede Turan Paşaya katılıyorum. Tek çare darbe!!olmalı diye düşündüğümü İ.E
THS strese.son.com aşağıdaki linki tıklayınız

http://www.turkhukuksitesi.com/showt...466#post115466

İç kanatan acıların başladığı bir dönemin acı yıldönümünde ironi olsa dahi darbe söylemlerinin dillendirilmesinin içimi kanattığını itiraf ediyorum.
Old 12-09-2007, 13:05   #912
Viyola

Ths.strese-son.com'u okurken özellikle Sayın Dikici ve Turan Paşa' nın mesajlarının sonlarına yazdıkları ünvanlarına çok güldüğümü İ.E.
Old 12-09-2007, 13:21   #913
Gülümse

Sizlerin deyimi ile "hukuk sever" oldugumdan THS de sadece site lokaline giriyordum.. Ama son yapilan duzenlemeler yuzunden her bir yere klavyem uzanmaya basladi..
Old 12-09-2007, 13:35   #914
SINIRSIZ

Hacizden geldim, bir sürü işim var.. başlamadan önce bir THS ye bakayım dedim.. Bir bakmayla olmuyor,burdan kopup işime bile dönemiyorum.. Bu bir bağımlılık İ.E.
Old 12-09-2007, 14:10   #915
pgssl

8 senedir görüşemediğim taşınınca adresini kaybettiğim bir arkadaşımın adını googlede yazınca bu site çıktı.bu siteye üyeymiş bende bu siteyi bu şekilde tanıdımış oldum ve itiraf ediyorum çok ta memnunum.tabi arkadaşıma daha ulaşamadım.
Old 12-09-2007, 16:18   #916
Jeanne D'arc

Yukarıdaki itirafın gülümsettiğini i.e.
Old 12-09-2007, 20:28   #917
Veysel

Vakti zamanında gençtim ve bekardım. Kızın biri bana " sen esmersin, yeşil göz sana nede yakışırdı..." demişti. Kızı alelacele evine gönderip doğruca tam teşekküllü hastanenin yolunu tutmuş, göz polikliniğinde hocanın karşısına dikilmiştim.
Ne için mi ? e tabi ki göz nakli için... O gün o hocadan ne fırça yemiştim ama... ?
Evet, yıllar sonra itiraf ediyorum.
Old 12-09-2007, 22:12   #918
Jeanne D'arc

"Bir bebeğiniz olsa, adını ne koyardınız" forum konusundaki 72 numaralı mesajı hiç anlayamadığımı i.e.

Neye evet, niye evet????
Old 12-09-2007, 22:24   #919
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
"Bir bebeğiniz olsa, adını ne koyardınız" forum konusundaki 72 numaralı mesajı hiç anlayamadığımı i.e.

Neye evet, niye evet????

ben de anlayamadım ve fakat bunu yazma yeriinin burası olmadığını itiraf ediyorum
Old 13-09-2007, 09:37   #920
beren

THS.itiraf com sayfalarını teker teker okuyup güldüğümü itiraf ediyorum(30.sayfaya kadar) hukukçulara yüzü asık insanlar dıyen kişiler görsünde utansın ne ŞEKER insanlar olduğumuzu
Old 13-09-2007, 12:47   #921
Av.Ufuk Bozoğlu

Dün oynanan, Türkiye-Macaristan maçında, Macaristan'a haksızlık yapıldığını düşündüğümü İ.E.

Alınan galibiyetin beni hiç de mutlu edemediğini İ.E.

Saygılarımla...
Old 13-09-2007, 13:59   #922
ecesaka

Bugün ilk defa izlemek için değil de konuşmak için duruşmaya girdiğimi, duruşmadan yaklaşık 1 saat önce adliyeye vardığımı, eğer yaşlı teyze olmasaydı ve stajyerlerin cübbesiz duruşmaya katıldığını doğrulayan avukat hanım olmasaydı heyecandan yüreğimin ağzımdan çıkabileceğini, heyecanımı güçlükle bastırdıktan sonra 11.30'da başlayacak olan duruşmayı 12.00'ye kadar beklediğimi, beklerken hoş sohbet yaşlı teyze sayesinde vakit geçirebildiğimi, ancak tam heyecanımı yendim derken salona girince kalbimin tekrar hızla gümbürdediğini itiraf ederim

Ayrıca basit bir dava olmasına rağmen ezberlediğimin dışında bir soru ile karşılaştığım için -aslında hakime hn. alt tarafı bankadan gelen yazıyı anlayamadığını söylemişti ama - orada yanında artı bulunanların hesaba para gelmesi, eksi olanların hesaptan para çıkması olduğunu söylemem yetecekken o anın heyecanıyla aceleyle "yazılı olarak beyanda bulunalım" dedim Bir celse daha boş yere uzatmış olmaktan utanç duyduğumu itiraf ederim
Old 13-09-2007, 14:06   #923
Av.Ufuk Bozoğlu

Üzülmeyin, sn.ecesaka; hakime hanım artı-eksi arasındaki farkı anlayamıyorsa, duruşmayı bir celse daha uzatmak için mutlaka bir neden bulurdu

Şükredin dosyayı sadece bunun için bilirkişiye göndermemiş

Adli itiraf

Saygılarımla...
Old 13-09-2007, 14:07   #924
*sinequanon*

Ece hanımın itirafını okuyunca ilk duruşmam aklıma geldi.Heyecandan ellerim buz gibi olmuştu ve öyle bir titriyorlardı ki kalemimi ve ajandamı bir türlü birbirlerine kavuşturamamıştım İ.E. 15-20 dakika sonra bir duruşmam daha vardı.İkinci duruşmaya girerken sanki yıllardır avukatlık yapıyormuş gibiydim,heyecandan eser yoktu.Çabuk mu arsızlaştım nedir!?!
Old 13-09-2007, 14:20   #925
eylemk

Sayın ecesaka'nın duruşmaya gireceğini bana söylemesine rağmen bugün bu durumu yoğunluktan unuttuğumu ve unuttuğumu farkettiren ecesaka'nın telefonundandan sonra kendime kızdığımı itiraf ediyorum. Çünkü en az onun kadar heyecanlandığımı ve bu anı onunla paylaşmak istediğimi ve onu, duruşma salonunun kapısından gizli gizli izlemek istediğimi itiraf ederim. Ama sonunda bu durumu da atlatmayı başardı.
Old 13-09-2007, 14:22   #926
Kadir COŞKUN

Ece Hanımın itirafını okuduktan sonra derin bir tebessüme kapıldığımı itiraf ediyorum...
Old 13-09-2007, 14:22   #927
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan eylemk
Çünkü en az onun kadar heyecanlandığımı ve bu anı onunla paylaşmak istediğimi ve onu, duruşma salonunun kapısından gizli gizli izlemek istediğimi itiraf ederim.

Mahkeme salonunun kapısından canlı olmasa da THS'den naklen izlediğinizi düşündüğümü i.e.
Old 13-09-2007, 14:44   #928
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ecesaka
"yazılı olarak beyanda bulunalım" dedim :

Altın kurallardan birini öğrendiğiniz için iyi avukat olacağınızı düşündüğümü; itiraf ediyorum.
Old 13-09-2007, 15:57   #929
Doç. Dr. Özge Yücel

Sitemizin üyelerinden Av. Nuray Özgüney'in bürosunun, yanında staj yaptığım avukatın bürosunun üst katında olduğunu daha yeni keşfettiğimi itiraf ediyorum.
Old 13-09-2007, 16:26   #930
Jeanne D'arc

Alıntı:

Her mesaja teşekkür etmek yerine, sadece çok yararlı bulduğunuz ve diğer üyelerimize de yararlı olacağına inandığınız mesajlara teşekkür ederseniz, ileride bu uyarının çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Bu uyarıya gıcık olduğumu; matrıx'ın her mesaja teşekkür ettiğimi ne bildiğini, kime ne kadar teşekkür edeceğimi niye benim belirleyemediğimi anlayamadığımı i.e.

Halbusem ki daha 11'deydim.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09566998 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.