Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 25-06-2007, 14:01   #511
persona

Turk Hukuk Sitesinin bu kaotik yapisini sevdigimi, itiraf ediyorum...
Old 25-06-2007, 14:05   #512
persona

adliyelerdeki, is arayan avukatlar icin duzenlenmis defteri, diger meslektaslari ayni ise basvurmasin diye karalayanlarin, iskence gormelerini istedigimi itiraf ediyorum

-uzun yillardir icimde kalmis bir itirafti, sonunda attim icimden-
Old 25-06-2007, 15:11   #513
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Sn.Persona
adliyelerdeki, is arayan avukatlar icin duzenlenmis defteri, diger meslektaslari ayni ise basvurmasin diye karalayanlarin, iskence gormelerini istedigimi itiraf ediyorum

İlanı veren kimsenin, aradığını bulmuş olması ve artık ilan hakkında aranmak istememesi nedeniyle ilanı silmiş olması olasılıgı da yok mudur Sayın Persona?
Old 25-06-2007, 16:37   #514
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan persona

-uzun yillardir icimde kalmis bir itirafti, sonunda attim icimden-

Sözkonusu uygulamanın bir zamanlar sadece İstanbul Barosu'na ait olduğunu sandığımı;

Ancak yine uzun yıllardır uygulamanın kalktığını ve artık Baronun web sitesinden iş ilanı verildiğinive bunun Sayın persona tarafından bilinmediğini sandığımı;

Sonuç olarak Sayın persona'nın bu itirafının çookkk gecikmiş bir itiraf olduğunu;

itiraf ediyorum.
Old 25-06-2007, 16:51   #515
Av. Şehper Ferda DEMİREL

İzmir'de staj yaptığım büro erkek stajyer aramaktaydı. Büronun adliyedeki ilanını okuduktan sonra panodan aldığımı, böylelikle görüşmeye gitmeden önce seçenekleri (akıl karışıklığı olasılığını -kesinlikle iyiniyet yani - ) sıfırladığımı, ama görüşmeden sonra düşünmek için iki tarafın da zaman istemediğini, staja başladığımı ve iyi ki de orada staj yaptığımı düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 25-06-2007, 21:25   #516
Gülümse

Sevgili dostlar,

Bugun esim ile sicak altinda trafigin en yogun oldugu saatte sahil yolunda agir agir ilerken cevreme baktim.. Kandilli'ye geldigimde yuzum guldu.. Kuzguncu'ga vardigimda bir kere daha kararimin dogru oldugun karar verdim..

Ben Istanbul'u seviyorum ve baska bir yerde yasamayi dusunmuyorum.. Ve bu dusuncemi "Istanbul'u Terk etmek" formundan saklamaya karar verdim

Siz de beni ele vermeyin tamam mi?
Old 25-06-2007, 23:15   #517
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Akşamüzeri işten çıkarak, saat 17.30 da denize gidebildiğim başka bir şehir olmadığını kavrayarak, ben de Ayvalık'ı terketmekten vazgeçtim.

-Şimdilik- ihtirazi kaydıyla, ben de başka bir şehirde yaşamayı düşünmüyor, düşün-e-miyorum ))

İstanbul'a söylemeyin ve dahi diğer şehirlere, olur mu?
Old 25-06-2007, 23:19   #518
Av. Can DOĞANEL

Konu başlığının tamamını büyük harfle yazan üyelerin başlıklarını düzeltmenin feci sıkıntı verdiğini itiraf ediyorum..
Old 26-06-2007, 06:34   #519
av.sally

yeni ve de kendimi çok daha iyi hissedeceğim bir iş aradığımı güzel seçeneklerle karşılaşacağıma emin olduğum halde yinede korkmaktan kendimi alıkoyamadığımı itiraf diyorum
Old 26-06-2007, 08:28   #520
Av. Meral Akçınar

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
Konu başlığının tamamını büyük harfle yazan üyelerin başlıklarını düzeltmenin feci sıkıntı verdiğini itiraf ediyorum..

Ben de bunun yasak olduğunu bilmediğimi İ.E.
Old 26-06-2007, 09:14   #521
cesur_yürek

Sayın Meral Akçınar'ın her sabah düzenli bir şekilde itiraf ettiğini ; Ayrıca kanunları bilmemenin mazaret olmadığını ve bu itirafı neden itiraf ettiğimi bilmediğimi itiraf ediyorum.
Old 26-06-2007, 10:10   #522
Av.Bulut

Önemli

yaşarken kendimi bir kayalığın en uç noktasında hissettiğimi itiraf ediyorum.
Old 29-06-2007, 11:11   #523
uSaRe01

Sıcakların gelişiyle birlikte THS üyelerinin itirafları tabahhur eylemiş anlaşılan
Old 29-06-2007, 11:42   #524
cesur_yürek

Foruma girmişken itiraf edeyim diye düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 29-06-2007, 13:23   #525
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Akşamüzeri işten çıkarak, saat 17.30 da denize gidebildiğim başka bir şehir olmadığını kavrayarak, ben de Ayvalık'ı terketmekten vazgeçtim.

Akşamüzeri işten çıktıktan sonraya ek olarak, sabah işe gitmeden de denize girilebilecek şehirlerden birinin de Mersin olduğunu söylemeden geçemediğimi İ.E.

Ama ben bile terkettim Mersin'imi... Burukluk hissettiğimi itiraf ediyorum...
Old 29-06-2007, 13:49   #526
uye8490

Teşekkür ederken, çoğu kez smiley kullanmak istediğimi,ama teşekkürde bunun nasıl yapıldığını çok uğraşmama rağmen hala öğrenemediğimi,
bana gelen teşekkürlerde smiley kullanabilenleri "acaba ıq'üm mü düşük" diyerek kıskandığımı,ama bu güne kadar bunu cesaret edip kimseye soramadığımı,medeni cesaretimin en üst safhada olduğu şu anda sormaya karar verdiğimi,ama iki saat sonra bu mesajı silip silmeme konusunda bir ikileme düşüp düşmeyeceğimi bilemediğimi,bu nedenle birilerinin teşekkürde smiley kullanılması konusunda beni bir an önce bligilendirmesini istediğimi, bilgilendiren herkese bol smileyli bir teşekkürü göğsümü gere gere göndereceğimi itiraf ediyorum.
Old 29-06-2007, 14:51   #527
Gülümse

Su an evde cocuklarim dahil 10 cocuk oldugunu bu cocuklardan 8 nin yatili kaldigini.. Onlarinin arkasinin toplanmasi zor olmasina ve bayagi yorulmama ramen cok mutlu oldugumu itiraf etmeliyim
Old 29-06-2007, 16:53   #528
ecesaka

bu sıcakta sarıyere gitmenin insanı ne kadar yorduğunu, oraya varınca adliyede birşeyler yapmanın insanın içinden gelmediğini, hele ki bir de geri dönmenin daha da yorduğunu, ancak sarıyer'in istanbul'da yaşanacak yerler arasında bir numara olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum...
Old 29-06-2007, 17:26   #529
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Gulumse
Su an evde cocuklarim dahil 10 cocuk oldugunu bu cocuklardan 8 nin yatili kaldigini.. Onlarinin arkasinin toplanmasi zor olmasina ve bayagi yorulmama ramen cok mutlu oldugumu itiraf etmeliyim

Çok sabırlı, çok hoşgörülü ve hepsinden önce, oldukça cesur olduğunuzu düşündüğümü itiraf ederim
Old 29-06-2007, 19:09   #530
Av.Mehmet Saim Dikici

iki nokta üstüste ve ) bu işaret ile gülümseyebilirsiniz... (İ.E.)
Old 30-06-2007, 09:10   #531
Seyda

Hayatımda çok değer verdiğim iki insanın, çook uzaklara gitmek zorunda olmasının bana çok ağır geldiğini, onları çok özleyeceğimi ve bu özleme nasıl dayanacağımı bilmediğimi itiraf ediyorum..
Old 30-06-2007, 14:19   #532
persona

3 haftadir gunes yuzu gormedigimi, o bahsettiginiz gunes ve sicaklardan bencillik yapmayip biraz bu taraflara, gondermenizi istedigimi itiraf ediyorum
Old 30-06-2007, 15:04   #533
Gülümse

Bu kadar itiraf edecek seyim oldugunundan hic haberim yoktu
Old 30-06-2007, 16:56   #534
uSaRe01

Alıntı:
Yazan Gulumse
Bu kadar itiraf edecek seyim oldugunundan hic haberim yoktu

İtiraf edecek bu kadar çok şeyiniz olduğuna göre hayatı dolu dolu yaşadığınızı......
Old 01-07-2007, 21:44   #535
halit pamuk

Bu gerçek bir itiraftır.

Türk Hukuk Sitesine, hala, çok değerli hukukçuların ve insanların var olduğunu gösterdiği ve bana en azından onların yazılarını okuma fırsatı verdiği için teşekkür etmek istediğimi itiraf ediyorum.
Old 02-07-2007, 10:46   #536
Av. Meral Akçınar

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Sayın Meral Akçınar'ın her sabah düzenli bir şekilde itiraf ettiğini

Bunun yazarının bunu bir rahatsızlık olarak mı dile getirdiğinden emin olmadığımı ama her halukarda forumu takip edince (ve aşağıdaki mesajı da görünce) içimden bana laf söyleyene de bakın demek geldiğini İ.E.

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Foruma girmişken itiraf edeyim diye düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 02-07-2007, 10:54   #537
cesur_yürek

Alıntı:
Yazan Meral Akçınar
İçimden, bana laf söyleyene de bakın demek geldiğini İ.E.

Cevap hakkınızı geç kullanmanızın nedeninin pusuya yatıp zaman kollamak olduğunu düşündüğümü ; Bu yazıma cevap veremezseniz üzülmemeniz gerektiğini Zira bir sonraki yazıma şu an yaptığınız gibi cevap verebileceğinizi bildirmek istediğimi itiraf ediyorum.
Old 02-07-2007, 11:31   #538
Av. Meral Akçınar

Mutlu Sorun nedir acaba?

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Cevap hakkınızı geç kullanmanızın nedeninin pusuya yatıp zaman kollamak olduğunu düşündüğümü ; Bu yazıma cevap veremezseniz üzülmemeniz gerektiğini Zira bir sonraki yazıma şu an yaptığınız gibi cevap verebileceğinizi bildirmek istediğimi itiraf ediyorum.

1. Bana neden birşeyler bildirme çabası içinde olduğunuzu anlayamadığımı,

2.Hiçbir zaman cevap verme gibi bir amacım-kaygım olmadığını , THS'yi bu şekilde değerlendirmenin onu küçültmek olacağını,
3. Ve hayatın güzel olduğunu,

düşündüğümü İ.E.

Alıntı:
pusuya yatıp zaman kollamak
Old 02-07-2007, 14:40   #539
persona

1 temmuz itibariyle, ingilterede butun publarda , kafelerde kisaca butun kapali yerlerde sigara yasaginin yururluge gecmesinden dolayi cok mutlu oldugumu ... bizim devletimizinde, bu zehir tacirleriyle savasmak yerine , onlarla ortak olup ( ucuz sigaralar satarak) kendi vatandasini zehirlemekten vazgecmesini istedigimi. sigara icenlerin artik toplu yerlerde yerlerinin olmadigini dusundugumu , itiraf ediyorum...
Old 02-07-2007, 15:25   #540
ParanoidAndroid

İtiraf Ediyorum:

Bugün dövecek adam arıyorum.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,13030005 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.