Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Eskişehir Adliyesi

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 13-04-2007, 00:38   #1
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Varsayılan Eskişehir Adliyesi

Ayvalık Asliye Hukuk Mahkemesindeki dava dosyasından Eskişehir Nöbetçi Asliye Hukuk mahkemesine keşif talimatı göndermiştik. Talimatın infaz edilip, edilmediği, akibeti ile ilgili bilgi almam konusunda yardımcı olabilecek meslektaşım varsa, bilgileri özel mesajla ileteceğim.

Şimdiden ilgilenecek meslektaşlarıma teşekkür ederim.

Saygılarımla...
Old 13-04-2007, 14:24   #2
mevzu hukuk

Sayın Demirel,dosya numarasını bildirirseniz size bu konuda yardımcı olabilirim,iyi çalışmalar...
Old 14-04-2007, 11:12   #3
orthia

Neşeli

Sayın Meslektaşım, her zaman yardımcı olurum..
Old 14-04-2007, 12:18   #4
Av. Şehper Ferda DEMİREL

İlgilenen meslektaşlarıma teşekkür ederim.

Dosya numarası Ayvalık Asliye Hukuk Mhk. 2005/ 75 E.

Geçtiğimiz ay, bir kısım taşınmazların değer tespitinin yapılarak dosyaya gönderilmesi için masraflarla keşif talimatını göndermiştik. Oranın talimat dosya numarasını bilemiyorum. Öğrenmek istediğim keşif ve raporun alınıp alınmadığı, muhtemelen yapılmamıştır da, burada ilgileneni yok diyerek en azından geciktirilmemesi

Saygılarımla...
Old 14-04-2007, 13:44   #5
orthia

Sayın Demirel, talimat numarası olmasa da Eskişehir'de de UYAP sistemi mevcut ancak halen talimat defterleri tutulmakta. Üç Asliye Hukuk Mahkemesi mevcut. Haftanın ilk günü büyük ihtimalde sözümde durmaya çalışacağım.. Uyapta talimat kaydı yoksa bile talimat defterlerinden ulaşabilirim diye düşünüyorum..

Sizi bu sayfada bilgilendiririm..

Saygılarımla,
Old 16-04-2007, 12:25   #6
orthia

Sayın Demirel, talimat defterlerini kontrol ettim ancak kayıt bulamadım. Şayet esas dosyasından talimat numarasını öğrenip bildirirseniz, tekrar yardımcı olmaya çalışayım..

İyi çalışmalar..
Old 16-04-2007, 13:24   #7
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Değerli meslektaşım, verdiğim zahmet için zahmete neden olanlar adına özür dilerim.

Gönderildi denilen talimatın halen hiç gönderilmemiş olduğunu sizin talimat defterinde yok demeniz üzerine anlamış oldum. Yarın gönderilmesini sağlayacağım.

Saygılarımla...
Old 16-04-2007, 17:27   #8
orthia

Zahmet ne demek sayın meslektaşım.. Her daim yardımcı olurum..
Old 04-05-2007, 11:43   #9
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Sayın Orthia,

Talimat 03.05.2007 tarihi itibariyle Eskişehir adliyesine ulaşmış.

Ne zaman gidileceği konusunda yardımınızı rica ediyorum. Yani kaleme sormanız benim için yeterli. Takibini merak etmiyorlar düşüncesiyle evrakı geride bırakmasınlar amacıyla.

Zahmet verdiğimin farkındayım

Saygılarımla...
Old 07-05-2007, 16:04   #10
orthia

Mutlu Yarın mutlaka ilgileneceğim..

Sayın Demirel,

Öncelikle zahmet demeyelim, dayanışma olsun adı.. Üstelik benim için yardımcı olmak keyiftir..

Yarın sabah duruşmalarım var ama en geç öğleden sonra bakmaya çalışacağım.. Sizi burdan haberdar ederim..

İyi çalışmalar olsun..
Old 14-05-2007, 22:54   #11
orthia

Sayın Demirel,
Talimatınız Eskişehir 3. Asliye Hukuk Mahkemesince takip ediliyor. Mayıs ayında günlerin dolu olması sebebiyle, hakim bey haziran ayı başına almış keşif tarihini. Tam tarih belli değil ancak keşif günü için not aldılar, haber verilir büyük ihtimalle..

İyi çalışmalar olsun.. Saygılar..
Old 15-05-2007, 22:28   #12
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Değerli meslektaşım,

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ayvalık'a işiniz veya yolunuz düşerse mutlaka haberim olsun

Ben de iyi çalışmalar diliyorum.

Saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi