Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 14-08-2009, 14:29   #421
av.araf

Alıntı:
Yazan av.sultan esgi
Merhaba ben yeni üyeniz.Bu siteyi daha önce üye olmadığım için büyük bir eksiklik hissediyorum.Ayrıca siteye kabul edildiğim için de çok mutluyum.Herkesi selamlıyorum

Hoş geldiniz aramıza
Old 14-08-2009, 15:55   #422
S.Orhan

Alıntı:
Yazan av.sultan esgi
Merhaba ben yeni üyeniz.Bu siteyi daha önce üye olmadığım için büyük bir eksiklik hissediyorum.Ayrıca siteye kabul edildiğim için de çok mutluyum.Herkesi selamlıyorum
Hoşgeldiniz
Old 14-08-2009, 19:32   #423
Dr.İkreah

Tüm hukuk ailesine merhabalar gönderiyorum. Ben de yeni bir üyeyim fakat tıp camiasından...
Saygılarımla...
Old 14-08-2009, 20:56   #424
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Dr.İkreah
Tüm hukuk ailesine merhabalar gönderiyorum. Ben de yeni bir üyeyim fakat tıp camiasından...
Saygılarımla...

hoşgeldiniz
Old 15-08-2009, 14:30   #426
Nur Deniz

Son 3 gündür 15 yeni üyemiz kayıt yaptı.

Site mübaşiri olmak istiyorum.

Herkes hoş geldi.
Old 15-08-2009, 22:01   #427
Berk77

Herkese merhabalar dilerim.Hukuk camiasına yeni adımını atmış hukuk fakültesi öğrencisiyim.Türkhukuk'un bana çok faydası olacağı inancındayım.Saygılar
Old 16-08-2009, 13:29   #428
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Berk77
Herkese merhabalar dilerim.Hukuk camiasına yeni adımını atmış hukuk fakültesi öğrencisiyim.Türkhukuk'un bana çok faydası olacağı inancındayım.Saygılar

hoşgeldiniz
Old 17-08-2009, 05:29   #429
zozerk

Aranıza katıldığım için gerçekten çok mutluyum.
Böyle güzel bir siteyi bulmuş olmak çok güzel ve faydalı olacaktır bana,bu konuda hiç şüphem yok.
Bir hukuk öğrencisi olarak gerektiğinde yardım alabileceğim,tecrübe kazandıkça başkalarına yardım edebileceğim bir yer olduğunu bilmek beni rahatlatıyor.
Old 18-08-2009, 21:12   #431
mopsus

Alıntı:
Yazan zozerk
Aranıza katıldığım için gerçekten çok mutluyum.
Böyle güzel bir siteyi bulmuş olmak çok güzel ve faydalı olacaktır bana,bu konuda hiç şüphem yok.
Bir hukuk öğrencisi olarak gerektiğinde yardım alabileceğim,tecrübe kazandıkça başkalarına yardım edebileceğim bir yer olduğunu bilmek beni rahatlatıyor.

Hoşgeldiniz
Old 18-08-2009, 23:49   #432
Gülümse

Kim hoş gelmiş? Nasıl hoşluklar getirmiş ?...
Old 28-08-2009, 21:53   #434
Yiğit006

merhabalar bendeniz yeni üyeniz herkese saygılar sevgiler...
Old 28-08-2009, 22:23   #435
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Yiğit006

Hoş geldiniz..
Old 28-08-2009, 22:27   #436
Gülümse

Alıntı:
Yazan Yiğit006

Hoşgeldiniz... Nur Deniz Hanım arkadaşı site hakkında uyaralım mı?
Old 28-08-2009, 22:32   #437
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Hoşgeldiniz... Nur Deniz Hanım arkadaşı site hakkında uyaralım mı?

Evet uyaralım, bağımlılıktan mı başlayalım, yoksa Aile den mi?
Old 28-08-2009, 22:41   #438
Gülümse

Bence bağımlılıktan başlayalım... İnternet ve bilgisayar bağımlılığının tedavisi var ama THS nin hele hele KHS'nin tedavisini daha bulamadılar.
Old 28-08-2009, 22:43   #439
Yiğit006

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bence bağımlılıktan başlayalım... İnternet ve bilgisayar bağımlılığının tedavisi var ama THS nin hele hele KHS'nin tedavisini daha bulamadılar.

biraz tehlike sezer gibi oldum
Old 28-08-2009, 22:44   #440
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse

Evet, herkesle tanışsanız bile, tanışmak yetmiyor, illaki buradan okumak gerekli.
Old 28-08-2009, 22:47   #441
Yiğit006

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Evet, herkesle tanışsanız bile, tanışmak yetmiyor, illaki buradan okumak gerekli.

bu güzel bir şey olsa gerek
Old 29-08-2009, 00:26   #442
albertina

Merhabalar bende camianın yeni üyesiyim...bir sorum olcak, damdan düşercesi biraz kusura bakmayın...=)gazinin kız öğrenci yurdu hakkında bir bilgisi olan var mı, gazi hukuka mesafesi nasıl vs...şimdiden çok teşekkürler...saygılar=)
Old 29-08-2009, 00:30   #443
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Yiğit006
bu güzel bir şey olsa gerek

Evet oldukça...
Old 29-08-2009, 10:25   #444
Kerem Özgündüz

Evet Bu site bağmlılık yapıyor. Ben Bir seneyi aşkın site ile ilgiliyim.Sigar içmiyorum. İçki eh.Ama bilgisayar ekranını açtığımda ilk bastığım tuşlar HUKUK SİTESİ tuşları oluyor.
Yeni gelen arkadaşlara bireysel olarak hoşgeldin diyordum.Ama bu kere gördümki başgeleceği yok.
Onun için toptancılık yoluna giderek bütün arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.
Kerem Özgündüz
Old 09-09-2009, 21:14   #446
av.fatma yavuz

arkadaşlar,hepinize merhabalar,
siteye yeni üye oldum,ve sizlere selam ve saygılarımı göndermek istedim.vede
mesajımı yazdım,vede gönderdim(Sanıyordumki ,teknoloj özürlülüğüm buradada kendini gösterdi ,mesajımın gitmediğini anladım.
ancak site gerçekten seviyeli,alt yapısı emekle hazırlanmış,hukukçulara yakışır düzeyde.yaşamımda,keşke dememeye özen gösteren ben şimdi diyorumki"keşke önceki yıllarda üye olsaymışım"
vede bu keşke de çok haklıyım galiba.
tekrar selamlar
Old 09-09-2009, 21:17   #447
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan av.fatma yavuz
mesajımı yazdım,vede gönderdim(Sanıyordumki ,teknoloj özürlülüğüm buradada kendini gösterdi ,mesajımın gitmediğini anladım.
ancak site gerçekten seviyeli,alt yapısı emekle hazırlanmış,hukukçulara yakışır düzeyde.yaşamımda,keşke dememeye özen gösteren ben şimdi diyorumki"keşke önceki yıllarda üye olsaymışım"
tekrar selamlar

Hoş geldiniz...
Old 11-09-2009, 16:51   #449
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan av.fatma yavuz
tekrar selamlar

Hoşgeldiniz. Tecrübelerinizi paylaşacağınız için asıl biz sevinçliyiz.
Old 11-09-2009, 20:58   #450
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan av.fatma yavuz
tekrar selamlar

Hoşgeldiniz
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi