Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

dava icra programı önerir misiniz?

Yanıt
Old 16-01-2007, 08:55   #1
hilal.k

Soru dava icra programı önerir misiniz?

Herkese mutlu gunler diliyorum

Ben bir universitede avukatlık yapıyorum yeni başaldım. Ancak burada bir icra-dava programı kullanılmıyor binlerce dosya olmasına ragmen ,

Bu konuyu rektörlüğe taşımayı düşünüyoruz. Ancak 7-8 avukatın ve 3000 kadar dosyanın bulunduğu bir kamu kurumunda önerebileceğiniz bir program var mı?

tesk.
Old 26-01-2007, 14:13   #2
AV.SİNANKARA

Varsayılan kullanmöış oldugum programı önere bilşirim

kendi büromuzda kullandıgımız programı size önere bilirim icrapro diye bi program http://www.icrapro.com/ bu siteden ulaşa bilirsiniz
Old 26-01-2007, 22:14   #3
didem79

Mutlu Uyap Uyumlu Meşe İcra Profesörü Önerimizdir

Programın Ücretsiz demosunu www.meseyazilim.com adresinden indirebilirsiniz. 20 takibinizi ücretsiz açıp uyapta deneyebilirsiniz.
Old 27-01-2007, 00:13   #4
handeyemisci

ben ofiste avukat proyu kullanıyorum ama program kılıtlenıp duruyor pek tavsiye etmem...
Old 12-02-2007, 16:16   #5
yer-sub

merhaba ben size sinerji mevzuat programını önermek isterim. bu programın yeni versiyonu'5.0'çok güzel ve birçok işlevi var. ayrıca sinerjinin müşteri hizmetleri birinci kalite 'sinerjigroup.com'dan demo temin edebilirsiniz. sevgiler.
Old 19-02-2007, 00:32   #6
av.ferhat

Meşe yazılımın icra profesörü programını kullanıyorum,tavsiye ederim.
Old 01-03-2007, 21:11   #7
fatotaso

Ben hazırlıyorum bir tane yakında piyasaya çıkar.
Hatta eklenmesini istediğiniz özellik varsa söyleyin programa çıkmadan monte edeyim. İsmi büyük ihtimalle "Tempus" olacak
Old 07-03-2007, 16:45   #8
av_arday

Meşe Yazılım İCRA PROFESÖRÜ'nü tavsiye ederim.Kullanım kolaylığı çok rahat tek sayfada işlemlerinizi yapıyorsunuz.Arka plan resimleriyle çalışma ortamınızıda değiştirin.Hata yapma olasılığınızı sıfıra indirgiyor Güncellemeleri zamanında takip ediyorlar hatta sizin isteklerinizi proğrama ekleyebilme özelliğine sahip internetten demosunu indirebilirsiniz.> www.meseyazilim.com Ücretsiz olarak 20 takip açabilirsiniz genel anlamıyla tüm işlemlerinizi yapıyor artısı fazla arkadaşlar fiyat konusundada çok iyi bu proğram çok iddalı tavsiye ederim bir çok proğram denedim en süper desem yeri war Herkese iyi çalışmalar.
Old 08-03-2007, 21:42   #9
kurtbeyoglu

Varsayılan Objekt Yazılım

Size bir program tavsiye edeyim. Memnun kalın ve bana ömür boyu dua edin. Ben lisanlı kullanıcısıyım. UYAP' a da uyumlu, DOS ortamında çalışan, akıllı bir program. Çok basit kullanımlı OBJEKT YAZILIM.
Kolay gelsin
Old 15-03-2007, 16:22   #10
av.egemen

Ben icra-pro 5.5 kullanıyorum.Oldukça memnunum!
Old 20-03-2007, 16:35   #11
Av.Hatice CAN

Varsayılan www.icrapro.com

Sayın meslektaşım,kendim bizzat icrapro'nun 4 yıldır kullanıcısıyım. Çok memnunum ve herkese de hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim. TEDAŞ avukatlığı da yapmaktayım. Bu nedenle toplu dosya girişi olarak çok rahat bir proğram.
Old 25-03-2007, 18:10   #12
Av.Elvan DEMİR

Varsayılan e-icra, e-hukuk programları

e-icra kullanım kolaylığı olarak çok güzel ve basit internet adresiyle bağlantıya geçip demosunu inceleyebilirsiniz, ben çok beğendim galiba alacağım. Kullandığım icra programım var fakat daha basit ve kolay program arayışı içindeydim.
Old 17-04-2007, 14:54   #13
diaMehmet

şu anda icra takibi konusunda üstün uyap uyumlu ve 1 veya 2 dakika da takip hazırlayabileceğiniz icra prestige programını görmenizi isterim.
Old 05-05-2007, 15:29   #14
avukatsamil

Senkronizasyon yapan bir icra progarmı bilen var mı yani laptopu mu icraya götürdüm bilgi girişi yaptım bu arada bürodan da bilgi girişi yapılmaya devam ediliyor akşam geldi ikisninde birbirine uyumlu hale getirne bir program bilen var mı
Old 07-05-2007, 11:46   #15
Noyan Yiğit

10 seneden fazladır objekti kullanıyorum.Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok basit ve kullanımı çok kolay bir proğram.
Proğramın yapıcısı ve yardımcısı da çok iyi insanlar. Ben de kurtbeyoğlu gibi size OBJEKTİ tavsiye ederim.Uyap a da uyumlu.Fiyatı da uygun msn adresleri objekt@objekt.com.tr. Kendileri Bursa'da faaliyet gösteriyorlar. Telefonları 0224 256 81 42 gerçekten memnun kalırsınız.
Old 08-05-2007, 23:55   #16
yefe

Varsayılan icra programı

Sayın meslekdaşım ben de icra pro kullanıyorum ama bir çok sıkıntım var.Tedaş vekili olarak neredeyse zorunluluktan satın aldığım programda ciidi hesaplama hataları var.(örneğin harç hesapları şimdiye dek hiç tutmadı)Ancak bir kurum vekili iseniz raporlaması gerçekten efektif ve kullanışlı ama bir çok eksiği var.Örneğin takip öncesi ve takip sonrası faiz işlenmeyecek bir alacak türü girmeye çalıştığınızda sizi çok zorluyor.Y da her takip türü için çok kullanışlı ekranları yok.Ama genel anlamda basit kullanımlı olduğu söylenebilir.Bence programı kullanma amacınız önemli .Yani kurum vekili olarak tek tip takip girecekseniz kontrol ederek kullanabilirsiniz.Ama elinizdeki takip türleri çeşitlilik arzediyorsa icra pro yu çok da düşünmeyin derim naçizane......Hemen her programın demosu var internet sitelerinde bence bir kaç tanesini hatta ulaşabildiğiniz hepsini demolarından inceleyin ve size kullanımı en kolay geleni tercih edin.ben kendi adıma eksiklerini belirlediğim bir çok icra programı arasında şu anda tercih yapamıyorum.Kullandığım mevzuat programının şirket olarak yeni bir icra programı hazırladığını duydum.Onu beklemeye karar verdim.
Old 11-05-2007, 03:08   #17
Av.Özgür Özlem Öngel

Yukarıda bahsi geçen programların çoğunu denedim, bir kısmı hakkında yorum yapabilecek kadar uzun kullandım diyebilirim.
İcrapro : netice veriyor ama gereksiz yere karışık
e-hukuk : uyap'ta hata veriyor
meşe yazılım :ben bir kere toplu dosya hazırladım bir arkadaşın bilgisayarında, uyap'ta hata verdi
obisoft : icra prodan bir farkı yok
3x : en iyisi. basit, hızlı ve hatasız. birkaç eksiği olmasına rağmen piyasadakilerin bence en iyisi. Tavsiye ederim.
Old 07-06-2007, 10:57   #18
niayka

Avukat pro'yu kullanıyorum demek isterdim ama sürekli problem çıkarttığı için KULLANAMIYORUM!!Bu nedenle de önermiyorum.
Old 11-06-2007, 09:42   #19
Yusuf BOSTANCI

Varsayılan sayın niayka

Niayka iyi günler,

Avukatpro kullanıcısı olduğunuzu ve memnun olmadığınızı belirmişsiniz.Ben bir Avukatpro çalışanı olarak sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olmak isterim.İrtibata geçerseniz sevinirim.Çünkü Avukatpro olarak amacımız sadece program satmak değil,kullanılmasınıda sağlamak ve sonrasındaki eğitim ve teknik desteğini vermektir.Size yardımcı olmalım.Teşekkür ederim.

Yusuf BOSTANCI
Süper Hizmet Yetkilisi

Avukatlık Programları Yazılım Donanım Paz.San.Tic.Ltd.Şti.
Büyükdere Cad. 15/A
Hür Han A-Blok Kat:2
Şişli / İstanbul
Tel : 0212 216 65 20
Faks: 0212 216 56 12
www.avukatpro.com
yusufbostanci@avukatpro.com

Old 19-06-2007, 11:38   #20
avacem

SayinmeslektaŞlarim
E-İcra/e-hukuk Programi Kullanicisiyim.ancak Bu Programi Sİnİrlerİnİz Ve Dİkkatİnİz SaĞlamsa Alin Derİm.program SÜreklİ Uyap Gİbİ Eksİklİklerİ Tamammlamak İÇİn UĞraŞacaĞiz İŞlemlerİ Yapmanizi Gerektİrİyor.en Son Versİon GÜncellemesİ Adi Altinda Daha SÖzleŞmedekİ SÜresİ Dolmadan Ayrica Ek Para İsteyerek Kazik Atmaya ÇaliŞmalari Da BaŞka Bİr Nokta.

Pİyasada HaŞir NeŞİr OlduĞum Programlardan Bİrİ Olan İcraproda Da Eksİklİkler OlduĞunu Bulan MeslektaŞlarim Var. Ayrica İcraproda Her Firsatta AldiĞi GÜncelleme Ve Bakim Ücretlerİ İle Lİsans Sahİplerİnİ Yolmaya Devam Edİyor.ÇÜnkÜ ÇoĞu Lİsans Sahİbİ TedaŞ Vs Vekİlİklerİ GereĞİ Bu Programi Kullanmak Zorunda.

Tempus Adi İle ÇikacaĞi Vaadİnİ Yapan Programin Demosu Da Elİmde. İnceleme Firsati Buldum.5-6 Eksİklerİ Var.bu Eksİklerİ Gİderİrlerse Pİyasadakİ En İstİkrarli Ve Fİyat Olarakta En Makul Program Olacak.ÇÜnkÜ Arkasindakİ Mevzuat Programi İle ÜnlÜ Şİrketİn ÇaliŞma Sİstemİnİ YaklaŞik 5 Yildir Takİp Edİyorum.programi Çikaran Şİrketİn İstİkrarli Ve SaĞlam Olmasi Bu TÜr Programlarda Önemlİdİr ÇÜnkÜ.
Old 29-06-2007, 23:35   #21
Av.Yasin TOPRAK

Varsayılan yanıltıcı

Alıntı:
Yazan didem79
Programın Ücretsiz demosunu www.meseyazilim.com adresinden indirebilirsiniz. 20 takibinizi ücretsiz açıp uyapta deneyebilirsiniz.

belirtilen program bi süre sonra haberiniz olmadan kitleniyo ve lisans alın yazısı çıkıyor. 20 takip denmiş ama süre kısıtlaması yazılmamış bu sebeple demoda açtığınız takip bilgilerine ulaşamama ihtimaliniz var,dikkat. Meşe yazılımın bu konuda bilgi vermesi gerekir insanları mağdur etmemek için
Old 16-08-2007, 19:00   #22
ebru9889

avukatpro aldım ama kullanamıyarum . yardımcı olan da yok. icrapro co iyi
Alıntı:
Yazan Yusuf BOSTANCI
Niayka iyi günler,

Avukatpro kullanıcısı olduğunuzu ve memnun olmadığınızı belirmişsiniz.Ben bir Avukatpro çalışanı olarak sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olmak isterim.İrtibata geçerseniz sevinirim.Çünkü Avukatpro olarak amacımız sadece program satmak değil,kullanılmasınıda sağlamak ve sonrasındaki eğitim ve teknik desteğini vermektir.Size yardımcı olmalım.Teşekkür ederim.

Yusuf BOSTANCI
Süper Hizmet Yetkilisi

Avukatlık Programları Yazılım Donanım Paz.San.Tic.Ltd.Şti.
Büyükdere Cad. 15/A
Hür Han A-Blok Kat:2
Şişli / İstanbul
Tel : 0212 216 65 20
Faks: 0212 216 56 12
www.avukatpro.com
yusufbostanci@avukatpro.com

Old 17-08-2007, 10:04   #23
ncoban

icra proya zorunlu olmadıkça sakın bulaşmayın daha önceki zamanlarda nispeten iyi bir programdı ama işin içine ne zaman uyap girdi program kilitlrndi.1 gğn çalışıyorsa 3 gün çalışmıyor.
Old 20-08-2007, 15:32   #25
Av.Fahri Sürücü

Varsayılan ŞİDDETLE İCRA PRO tavsiye edilir

Bildiğim kadarıyla alanında en eski program,
yılların verdiği bir deneyim var. Zaman içerisinde eksikler sürekli giderilmiş ve olgun bir program ortaya çıkmış, bende birkaç farklı programı denedim ve memnun olamadım,

En sonunda İcra Proya transfer oldum, parasını hakediyor.
Old 20-08-2007, 15:34   #26
Av.Fahri Sürücü

Sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek için en azından birkaç programın DEMOLARI ÜZERİNDE BİR KIYASLAMA YAPMAK LAZIM, aynı işlemin farklı programlardaki durumunu incelemek lazım, yahut birkaç programı satın almış kişileri dinlemek lazım,

Bu manada ben programımdan memnunum diyenler dahi diğer programı kullandıklarında daha da rahat bir kullanımı olduğunu görebileceklerdir.

Bu yönüde dikkate almak gerekir.
Old 12-09-2007, 15:59   #27
ottomann

icrapro'dan uzak durun. programı sattıktan sonra, şikayetlerde hiç umursamıyorlar. hata ve istek bildirimlerinde geri dönmüyorlar, dönseler de hiç bir şekilde yapıcı değiller.
Old 21-09-2007, 15:07   #28
leventcukur

Karar birkaç yazılım önerebilirim

Icra_pro, Icramatik, Integra icra ....
programlarına bakmanızı tavsiye edebilirim...
Old 21-09-2007, 16:34   #29
avacem

Alıntı:
Yazan fatotaso
Ben hazırlıyorum bir tane yakında piyasaya çıkar.
Hatta eklenmesini istediğiniz özellik varsa söyleyin programa çıkmadan monte edeyim. İsmi büyük ihtimalle "Tempus" olacak

Old 21-09-2007, 19:57   #30
fatotaso

Sayın avacem inşallah çıkacak, ama biraz daha zamana ihtiyacım var.

Gerekli Açıklama:
Her ne kadar daha önceki mesajda, programın adı Tempus olarak belirtilmişse de adı kesinlikle Tempus olmayacak. Zira Tempus İcra Programını piyasaya süren şirketle şu an için herhangi bir bağım kalmamıştır. Şirketin web sitesindeki ismim de çıkarılmıştır.
Programı tamamen kendim tasarlıyorum. Program için aklımda birkaç isim var. Şu an için net bir ismi yok. İsim önerileriniz olursa, tarafıma bildirilmesinden mutlu olacağımı belirtirim.
Bahsi geçen şirket yetkilisinin tarafımı araması üzerine bu açıklamayı yapmam zorunlu olmuştur.

Bütün üyelere iyi çalışmalar dileklerimle.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi