Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

üyelere açılan konuların bazılarıında konuklara açılma imkanı varmıdır.

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 10-01-2010, 13:39   #1
Konuk ay

Olumsuz üyelere açılan konuların bazılarıında konuklara açılma imkanı varmıdır.

kahdem sayfalarını okudukça okumak ve kendi yaşantıma en yakın sorularda söz sahibi olmayı öyle çok istiyorumki.siz uzmanlar mağdurlara yardımcı olmakla kalmayıp toplumun gerçeklerinide çok güzel değinmişsiniz.fakat beni yakından ilgilendiren bu konularda konuk olarak katılımcı olamamak açıkçası beni üzmektedir çünki ben üye değilim.örnek olarak sayın av.habibe YILMAZ KAYAR ın boşanan kadınlar hangi zorlukları yaşar diye açmış olduğu konuya boşanmaya çalışan bir kadın olarak cevaplamayı öyle çok isterdim ki.diğer örnek olarak AVFIRAT ARSLAN ın toplum gözünde avukatlık mesleği ile ilgili konusunada cevap verebilmeyi çok isterdim toplumdan biri olarak.biz konuklarada üyelere açmış oldunuz konulardan cevap verebilme imkanı sağlayabilirmisiniz.
Old 10-01-2010, 21:22   #2
Admin

Sayın Konuk ay,
Alıntı:
Yazan Konuk ay
kahdem sayfalarını okudukça okumak ve kendi yaşantıma en yakın sorularda söz sahibi olmayı öyle çok istiyorumki.siz uzmanlar mağdurlara yardımcı olmakla kalmayıp toplumun gerçeklerinide çok güzel değinmişsiniz.fakat beni yakından ilgilendiren bu konularda konuk olarak katılımcı olamamak açıkçası beni üzmektedir çünki ben üye değilim.örnek olarak sayın av.habibe YILMAZ KAYAR ın boşanan kadınlar hangi zorlukları yaşar diye açmış olduğu konuya boşanmaya çalışan bir kadın olarak cevaplamayı öyle çok isterdim ki.diğer örnek olarak AVFIRAT ARSLAN ın toplum gözünde avukatlık mesleği ile ilgili konusunada cevap verebilmeyi çok isterdim toplumdan biri olarak.biz konuklarada üyelere açmış oldunuz konulardan cevap verebilme imkanı sağlayabilirmisiniz.
Bahsettiğiniz mesajlar tam olarak hangi alanda bilemiyorum ancak meslektaş soruları alanı hariç sitemizin tüm üyeleri (hukukçu olmasalar dahi) diğer alanlardaki konulara katılabilir.

Eğer bu konularda söyleyeceğiniz önemli hususlar varsa lütfen bu sayfadan forum yönetimi ile iletişime geçiniz ve üye olmak için bir referans kodu isteyiniz.

Bizimle hergün referans kodu için onlarca ziyaretçimiz temas geçiyor ve "özensiz ve gerekçesiz başvuru" nedeniyle bunların çoğunu da üzülerek geri çeviriyoruz ancak bir ziyaretçimizin forum alanında değerli bir paylaşımı olacağı kanaatini edinirsek, onu da üye olarak aramıza kabul etmekten büyük mutluluk duyarız!
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi