Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Acil-Karar Kesinleşmeden Çocuk Alınır Mı?

Yanıt
Old 30-08-2018, 08:51   #1
Konuk

Varsayılan Acil-Karar Kesinleşmeden Çocuk Alınır Mı?

Merhaba öncelikle bir konuda size yazmıştım avukatim dolandırdı diye şimdi istinaf surem dolmamis fakat avikatima nasıl guvenirim bilmiyorum o yüzden önce size sormak istedim istinafa dosya yollama yollarsan kaybedebilir sin ve çocuğu o süre içerisinde senden alırlar diyo yani dava kesinleşmeden çocuğu alabilirler mi ayrıca istinaf ettirelim dedi şimdi Vazgeç ti tekrar kesinleştirip dava açalım diyo
Old 30-08-2018, 16:42   #2
Av. Hatun Olguner

Mahkemece verilen son kararda : Çocuğun karar tarihinde tedbiren teslimi diye bir karar yoksa:karar kesinleşmeden icraya konamaz...
Old 03-09-2018, 16:13   #3
Konuk

Velayetin nezi davası acalim dedi bende tamam dedim 7 aydr benim yanımda kalmasına ilişkin ve babanın 7 ay boyunca oğlunu aramamasi tedbiren bana verilmesine sebepmidir ayrıca velayet bizde kalsın ama 5 gün sende kalsın 2 gün bizde kalsın diyorlar dede ve babaanne böyle birilerine cocukmu teslim edecem ben şimdi hep dedesi ile muhatabz baba aramıyor ayrıca gerekçe li kararda babanın psikolog yardımı ile çocuğu kendine alıştırma süreci varmış öyle karar verilmiş ben daha. Bir ilerleme göremedim baba cabalamiyo onlar başka şehirde ben tatil için annemlere geldim gerekce sen. Bize uzaksın deniliyor 5 ay aynı sehirdeyken bile pek arayıp sormadilar para desen 5 lira verilip gidiliyor ben şimdi tedbiren velayet almayipta ne yapayım
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi