Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 20-03-2012, 10:44   #691
üye7160

Alıntı:
Yazan mustafaerd34
Merhaba arkadaşlar site gerçekten çok güzel yardımlaşma ve dayanışma içinde.Bende bir HUKUK sever ve üniversite bölümüm itibariyle (Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi)ve ayrıca görevim itibariyle hukukla iç içe olduğum için sitenize üye olmuş bulunmaktayım.Sitenizin saygı,sevgi,Yardımlaşma ve hukuk sever ve hukuk öğrenmek isteyen insanlara katmış olduğunuz faydalardan dolayı başta yöneticiler olmak üzere tüm emeği geçenlere Teşekkür ederim. Saygılarımla

THS ailesine hoşgeldiniz.Katkılarınızı esirgememeniz dileğiyle..

İMZA : SİTE KARŞILAMA KOMİTESİ ÜYESİ
Old 20-03-2012, 13:00   #692
kezzy

Alıntı:
Yazan mustafaerd34
Merhaba arkadaşlar site gerçekten çok güzel yardımlaşma ve dayanışma içinde.Bende bir HUKUK sever ve üniversite bölümüm itibariyle (Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi)ve ayrıca görevim itibariyle hukukla iç içe olduğum için sitenize üye olmuş bulunmaktayım.Sitenizin saygı,sevgi,Yardımlaşma ve hukuk sever ve hukuk öğrenmek isteyen insanlara katmış olduğunuz faydalardan dolayı başta yöneticiler olmak üzere tüm emeği geçenlere Teşekkür ederim. Saygılarımla

Ailemize hoşgeldiniz
Old 21-03-2012, 00:53   #693
müdür20

Yeni üye olarak, site yöneticilerine ve üyelerine merhabalar. Üyeliğimin kabulü için site yöneticilerine teşekkür ediyorum. Ben de bir adliye çalışanı olarak bu siteden yararlanmak ve elimden geldiğince yararlandırmak arzusundayım. Herkese kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Saygılar.
Old 21-03-2012, 15:26   #694
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan müdür20
Yeni üye olarak, site yöneticilerine ve üyelerine merhabalar. Üyeliğimin kabulü için site yöneticilerine teşekkür ediyorum. Ben de bir adliye çalışanı olarak bu siteden yararlanmak ve elimden geldiğince yararlandırmak arzusundayım. Herkese kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Saygılar.

Hoş geldiniz. Bezme revnak verdiniz. Yararlanmak ve yararlandırmak arzunuz için teşekkürler. Böylece sizin için böyle bir dilek dilememe gerek bırakmadınız.

Site Karşılama Komitesi üyesi
Old 21-03-2012, 16:06   #695
kezzy

Alıntı:
Yazan müdür20

Bilgi ve yaşam paylaşımı adına katkılarınızı bizlerden esirgememeniz dileğiyle.
Ailemize hoş geldiniz
Site Karşılama Komitesi Üyesi
Old 21-03-2012, 16:37   #696
üye7160

Alıntı:
Yazan müdür20

THS Ailesine hoşgeldiniz. Faydalarınızı esirgememeniz dileğiyle...

İMZA: SİTE KARŞILAMA KOMİTESİ ÜYESİ
Old 21-03-2012, 22:20   #697
müdür20

Sayın Av.Ömer Güntay,Sayın Kezzy ve Sayın Yıldız Hukuk, hoşbulduk. Sıcak karşılamanız için teşekkürler. Siteye ısınmamı sağladınız,biraz çekingenim de. Sayın üyelerle paylaşmak istediğim hukuki konular var ancak önce ortama ısınmam lazımdı.Buna yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.
Old 23-03-2012, 11:38   #698
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan müdür20
Sayın Av.Ömer Güntay,Sayın Kezzy ve Sayın Yıldız Hukuk, hoşbulduk. Sıcak karşılamanız için teşekkürler. Siteye ısınmamı sağladınız,biraz çekingenim de. Sayın üyelerle paylaşmak istediğim hukuki konular var ancak önce ortama ısınmam lazımdı.Buna yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.

Ben de hoşgeldiniz diyorum o zaman.
Old 25-03-2012, 18:14   #699
müdür20

Sayın Av. Suat Ergin, hoşbulduk. Mesajınızı şu an okuma olanağı buldum. Memnun oldum. İyi günler. Selam ve saygılar.
Old 18-05-2012, 18:51   #700
Ersavaş

Değerli kişilerden ve kalteli paylaşımlardan müteşekkil olan bu sitenin sekenesi olmak gerçekten de çok güzel. Saygılarla!
Old 18-05-2012, 22:45   #701
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Ersavaş
Değerli kişilerden ve kalteli paylaşımlardan müteşekkil olan bu sitenin sekenesi olmak gerçekten de çok güzel. Saygılarla!

Hoşgeldiniz.
Old 19-05-2012, 11:45   #703
kezzy

Alıntı:
Yazan Ersavaş

Bilgi ve yaşam paylaşımı adına katkılarınızı bizlerden esirgememeniz dileğiyle.
Ailemize hoş geldiniz
Old 19-05-2012, 13:27   #704
üye7160

Alıntı:
Yazan Ersavaş

ailesine hoşgeldiniz,

faydalı olacağınıza ve fayda sağlayacağınıza eminiz..

İmza : SİTE KARŞILAMA KOMİTESİ ÜYESİ
Old 19-05-2012, 19:26   #705
Ersavaş

Sayın kezzy! ve Sayın YILDIZ HUKUK! Hoş buldum. Ayrıca iyi dileklerinizden ötürü teşekkür ederim.
Old 19-05-2012, 21:37   #706
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Ersavaş
Aramıza hoş geldiniz.

Eklenen Not: İmzamı atmayı unutmuşum, uyarı geldi

Site Karşılama Komitesi üyesi.
Old 17-07-2012, 09:18   #708
Stj Av. Burcu

Tüm meslektaşlarıma merhabalar.üyeliğimin kabulü için de site yöneticilerine teşekkür ederim:-).siteyi Stajyer bir avukat olarak, araştırma yaparken fark ettim ve bir çok konuda faydasını gördüm.Elimden geldiğince soru ve cevaplara katılıp hem kendime hem de meslektaşlarıma bir şeyler katmak istedim.tüm herkse hayırlı günler diliyorum
Old 17-07-2012, 10:38   #709
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Stj Av. Burcu
Tüm meslektaşlarıma merhabalar.üyeliğimin kabulü için de site yöneticilerine teşekkür ederim:-).siteyi Stajyer bir avukat olarak, araştırma yaparken fark ettim ve bir çok konuda faydasını gördüm.Elimden geldiğince soru ve cevaplara katılıp hem kendime hem de meslektaşlarıma bir şeyler katmak istedim.tüm herkse hayırlı günler diliyorum

Aramıza hoş geldiniz.
Old 17-07-2012, 13:08   #710
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Stj Av. Burcu

Hoş geldiniz. Yararlanmanız ve yararlandırmanız dileğiyle.
Old 18-07-2012, 23:02   #711
Av.Emin

Üyeliğimi kabul eden site yöneticilerine teşekkür ederim. Sizlerin aranızda olmaktan ötürü memnuniyetimi ifade etmek isterim. Google amcaya hüzünlü bir bahar akşamında sorduğum soruya verdiği cevabın ismi idi THS.

Nikah tazeliyorum THS ile
Old 19-07-2012, 15:22   #712
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Emin
Üyeliğimi kabul eden site yöneticilerine teşekkür ederim. Sizlerin aranızda olmaktan ötürü memnuniyetimi ifade etmek isterim. Google amcaya hüzünlü bir bahar akşamında sorduğum soruya verdiği cevabın ismi idi THS.

O zaman sen de hoşgeldin.
Old 19-07-2012, 19:43   #713
üye7160

ailemize yeni katılan tüm arkadaslara hoşgeldiniz diyorum..
imza: şuan tatilde olan SİTE KARŞILAMA KOMİTESİ ÜYESİ
Old 20-07-2012, 14:15   #714
Av.Emin

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
O zaman sen de hoşgeldin.

Suat abi hoşgördük ve hep hoşgörü gördük sizlerden

Sayın Yıldız Hukuk hoşbulduk diyorum
Old 20-07-2012, 15:31   #715
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Emin

Hoşgeldiniz

Ben de hoşbuldum
Old 20-07-2012, 22:48   #716
Av.Emin

Alıntı:
Yazan kezzy
Hoşgeldiniz

Ben de hoşbuldum

Hoşgördük efendim

Yeni üye olan arkdaşlar da hoşgeldiniz
Old 29-08-2012, 14:27   #717
özlem küçükbahar

Herkese merhaba,

paylaşımın bir parçası olmak beni daima mutlu kıldı ve umuyorum daima mutlu kılacak.

"PAYLAŞMAK" Bence "VAROLMAK" ............
Old 29-08-2012, 14:29   #718
üye7160

Alıntı:
Yazan özlem küçükbahar
Herkese merhaba,

paylaşımın bir parçası olmak beni daima mutlu kıldı ve umuyorum daima mutlu kılacak.

THS ailesine hoşgeldiniz. Faydalarınızı esirgememeniz ve fayda görmeniz dileğiyle...

İMZA : SİTE KARŞILAMA KOMİTESİ ÜYESİ..
Old 29-08-2012, 14:30   #719
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan özlem küçükbahar
Herkese merhaba,

Merhaba, hoşgeldiniz, bezme revnak verdiniz. Yararlanmanızı ve yararlandırmanızı diliyorum.

Duygu ve düşüncelerini böyle güzel ifade eden bir üyenin paylaşımlarıyla hepimize katkıları olacağına inanıyorum.

Tekrar içten bir, hoşgeldiniz.

Old 29-08-2012, 14:30   #720
Gülümse

Alıntı:
Yazan özlem küçükbahar
Herkese merhaba,

O zaman paylaşımlarınızla varolduğunuz için teşekkürler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi