Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

*** Duyurular ***

Yanıt
Old 11-09-2007, 16:07   #1
zazaenden

Önemli *** Duyurular ***

Gruba üye arkadaşlar ile üye olmayı planlayan arkadaşlar bu başlığı takip ederek , çalışma grubunun o dönem de hangi alanda faaliyet gösterdiğini öğrenebilirler.

Özellikle üyeler burayı dikkatle takip etmeli , çünkü görev dağılımlarının hangi konu üzerine olacağı buradan bildirilecektir...
Old 11-09-2007, 16:20   #2
zazaenden

Grubumuz 23 üye sayısına ulaşmıştır.
Adli tatilin ve üniversitelerin yaz tatillerinin sonuna yaklaştığımız için , artık grup aktif konuma geçecektir.Bu yüzden özellikle grup üyelerinin forumu daha sık ve yakından takip etmeleri gerekmektedir.Yakında çeviri ve tez yazım görevleri dağıtılacaktır. !!
Old 15-12-2007, 20:25   #3
sedakarammm

Ben de gruba üye olmak istiyorum. Bu konuda bilgi alabilirsem sevinirim.
Old 25-03-2008, 01:16   #4
Mojito

bende gruba uye olmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım
Old 30-08-2009, 22:40   #9
nil_deü

Şayet yapılan çalışmalara faydalı olabileceksem üye olmaktan mutluluk duyarım.
Old 01-05-2013, 12:47   #10
Av.Zafer İlhan

Grubunuza üye olmak istiyorum, iyi çalışmalar
Old 25-10-2014, 15:54   #11
Av. Taner BAŞ

2009'da üye olmayı istemiştim ancak sanırım grup inaktif olduğundan kabul görmedi. Grubun tekrar aktif edilmesine ilişkin yürütülen bir çalışma söz konusu mudur ?
Old 25-10-2014, 19:11   #12
Admin

Sayın Av. Taner BAŞ,

Hukuk Çalışma gruplarımızın ilgi alanlarına giren mevzuatı THS şerhi içinde içtihatlar, bilgiler, makaleler vs. ile zenginleştirmesini beklediğimizden hem grubun aktif hale gelmesi, hem de herhangi bir gruba katılım taleplerinin koordinatörlerce kabulü öncelikle THS şerhine katkıda bulunulup bulunulmadığı dikkate alınarak kararlaştırılmaktadır. Şerhe katılımınızı bekleriz.
Old 10-10-2016, 17:53   #13
sdk37

Merhabalar ben siteye yeni üye oldum. Gruba ben de katılmak istiyorum. Deniz hukuku alanında yüksek lisans yapıyorum.
Old 30-12-2016, 15:10   #14
Av.Bülent AKÇADAĞ

Alıntı:
Yazan sdk37
Merhabalar ben siteye yeni üye oldum. Gruba ben de katılmak istiyorum. Deniz hukuku alanında yüksek lisans yapıyorum.

Üye imzam da yer alan şerh ekleme işlemini tamamladıktan sonra talep ettiğiniz herhangi bir gruba katılabilirsiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05462503 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.