Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyi özlediniz?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 15-09-2009, 22:32   #271
Academic

Alıntı:
Yazan kordelya
Bebekli bardağım şevketi özledim bugün hem de çok özledim keşke kırılmasaydı ne kadar çok ağlamıştım yaa

Bardağa isim mi takmıştınız)
Old 16-09-2009, 07:26   #273
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Bardağa isim mi takmıştınız)

Aaaaa siz sevdiğiniz şeylere isim takmaz mısınız? Şaka bi yana ben genelde çok sevdiğim eşyalarıma özellikle bardaklarıma isim takarım tabi büyük ve kocaamaann kapasiteli bardaklarıma ,bu nedenle bugün kendim için bi bardak alacağım hadi bakalım yeni bardağıma koyacağım isme siz karar verinBelki siz de bardaklarınıza isim koyarsınız
Old 16-09-2009, 10:35   #274
Gülümse

Alıntı:
Yazan kordelya
Aaaaa siz sevdiğiniz şeylere isim takmaz mısınız? Şaka bi yana ben genelde çok sevdiğim eşyalarıma özellikle bardaklarıma isim takarım tabi büyük ve kocaamaann kapasiteli bardaklarıma ,bu nedenle bugün kendim için bi bardak alacağım hadi bakalım yeni bardağıma koyacağım isme siz karar verinBelki siz de bardaklarınıza isim koyarsınız

Yaren veya Dost'a ne dersiniz... Ama Mutluluk koymayın kırılırsa gerçekten çok üzülürsünüz...

Saygı ve sevgiyle
Old 16-09-2009, 10:44   #275
supernatural

Neşeli

Uzun zamandır tek başıma kalamadığımı ve buna çok ihtiyacım olduğunu farkettim.
Sanırım dünya ile bağlantıyı bir süreliğine koparmanın zamanı geldi
Old 16-09-2009, 12:07   #276
Academic

Alıntı:
Yazan kordelya

Bardağıma, ölen kuşumun adı olan Şakir diyeyim ben o zaman. Çok severdim, ders çalışırken saçlarımla oynamayı sevdiği için bazı kitaplarıma izler bırakması dışında şikayetçi olduğum hiç bir özelliği yoktu, ona da katlanıyorduk naapalım..

Her bir eşya için isim düşünürsek yandık)) Kızımın ismine 15 günde karar verebilmiştik..Biz en iyisi tüm isim koyacağımız eşyaların bir kahramanlık yapıp isimlerini hak etmelerini bekleyelim))
Old 16-09-2009, 14:25   #277
NurTuna

Neşeli

Çocukluğumda dallarına oturup henüz olmamış ekşi meyvalarını yediğim elma ağacını özledim

Old 16-09-2009, 21:27   #278
Refya

Ben, Annemi ve onunla yaşadığım her anı özledim...
Old 17-09-2009, 07:09   #279
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Bardağıma, ölen kuşumun adı olan Şakir diyeyim ben o zaman. Çok severdim, ders çalışırken saçlarımla oynamayı sevdiği için bazı kitaplarıma izler bırakması dışında şikayetçi olduğum hiç bir özelliği yoktu, ona da katlanıyorduk naapalım..

Her bir eşya için isim düşünürsek yandık)) Kızımın ismine 15 günde karar verebilmiştik..Biz en iyisi tüm isim koyacağımız eşyaların bir kahramanlık yapıp isimlerini hak etmelerini bekleyelim))

Bu öneriniz daha mantıklı oldu, bekleyelim o halde
Old 19-09-2009, 10:21   #280
Gülümse

Yirmi sene önce bugün kanatlarım kırıldı. Yirmi sene geçmesine ramen yarası bir türlü kapanmadı.

Bugün kendim için ilk ve özel bir şey yapacağım, onun özlemini paylaşacağım... Ben kanatlarımı çok özledim.
Old 19-09-2009, 13:43   #281
yalcin3

Ben hayatı hiçbir şeyi sorgulamadan,ayrıntısına inmeden yaşamayı özledim...
Old 23-09-2009, 17:29   #282
kordelya

Bugün annemi özledim,ben her zaman özlemem annemi yani hissetmem ama bazen hissediyorum uzun zamandan sonra yine annemi özledim acaba o da beni özlüyor mudur?
Old 23-09-2009, 17:35   #283
Gülümse

Alıntı:
Yazan kordelya
Bugün annemi özledim,ben her zaman özlemem annemi yani hissetmem ama bazen hissediyorum uzun zamandan sonra yine annemi özledim acaba o da beni özlüyor mudur?

Anneliğin birinci maddesi sevgi, hemen arkasından merak, kaygı ve paranoyalar geliyor daha sonra ise özlem.
Old 30-12-2009, 10:28   #286
Atahun

Kirli sakal bırakmayı özledim. Yaz tatiline de daha çoook var.
Old 30-12-2009, 14:38   #288
kordelya

Bugün bir kez daha öğrenci olmayı özledim, okulu asmayı sinemaya kaçmayı özledim. Düşünmeden yaşamayı özledim en çok...
Old 30-12-2009, 16:43   #289
elif mantı

çocukluğumdaki saf ve çıkarsız arkadaşlıkları özledim... karşılık beklemeden alınan hediyeleri, düşünce yüreğimin değil dizimin kanamasını özledim...
Old 31-12-2009, 00:39   #290
üye25928

Alıntı:
Yazan Atahun
Kirli sakal bırakmayı özledim. Yaz tatiline de daha çoook var.

Bugün kirli sakal bıraktım, diyorum neden bıraktım diye, sonradan aklıma geldiniz.
Old 31-12-2009, 10:07   #291
NurTuna

Neşeli

Çocukluğumda oturduğumuz evin önünde bir ıhlamur ağacı vardı, onun kokusunu özledim ve çocukluğumu
Old 04-01-2010, 08:38   #292
kordelya

Kar yağışını özlemiştim [kar olmadan kışı geçiremeyenlerdenim] ama çok şükür dün gece güzel güzel seyrettim, çok mutluyum Tabi kardan sonra bir de fena soğuk olmasa hayat daha sıcak olurdu
Old 06-01-2010, 14:04   #294
asdem

Hissetmeyi özledim,şöyle derinden,titreyerek hissetmek...
Old 11-01-2010, 20:53   #295
suskun_juliette

Her ne koşulda olursa olsun karşı gelmeye and içmiş olan asi yönümü özledim.Yıllar geçtikçe daha suskunlaştırıldığımın farkına vardım...
Old 12-01-2010, 01:10   #296
slide

ani kararlar alıp irdelemeksizin uygulamayı çok özledim çok..
Old 12-01-2010, 10:09   #297
kordelya

Hayat karşı ağlasam da başım dik durmayı özlemiştim, yenildiğimi kabul edip tekrar ayağa kalkabilmeyi yeniden deneyecek cesarete sahip olabilmeyi ve en önemlisi uğruna savaşacak kadar önemsediğim şeyin geri gelmesini ne kadar özlemiştim anlatamam. Ve çok şükür artık tekrar ben oldum, e savaş başlasın
Old 12-01-2010, 12:38   #298
üye25928

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Derste hemen önümde oturmasını özledim, dersi dinlemek yerine onun o güzel tenini izlemeyi özledim. Ona bir nefes kadar yakınken gün aşırı kadar uzak olmayı... Keşke hep orada olsa, varlığıdan hep haberdar olsam, hep iyi olduğunu hep bilsem...
.
Old 12-01-2010, 17:22   #299
8xy

üniversite öğrencisiyken lise yıllarını özlemeyi özledim.
Old 12-01-2010, 18:06   #300
Atahun

Bu günlerde hiç bir şeyi... Ama ileri ki günlerde belki belki...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi