Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

bulabilenler bulamayanlara yardımcı olsun..

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 04-12-2006, 00:59   #31
Cest la vie

Peki burda ne goruyorsunuz?

Gercekten var mi boyle bir yer bilmiyorum...
Old 04-12-2006, 15:03   #32
minee.mine

Ay canım benim çok da tatlıymış Allah bağışlasın
Old 04-12-2006, 15:06   #33
Jeanne D'arc

Tombalak mı ne!
Old 04-12-2006, 17:47   #35
Jeanne D'arc

Sayın ömer adaleti,

Yok, tutmadı!
Old 04-12-2006, 18:39   #36
Ayfer Gökçen

Mutlu Tombik bir bebek :)

Ahu'nun resmindeki beyaz kısımlarda sırt üstü yatmış,kolları ve ayakları havada tombik bir bebek var
Old 04-12-2006, 20:52   #38
Ayşegül Kanat

Yol gösteren olmasa bulamazdım. Ana karnındaki sekiz aylık bebek gibi.
Old 04-12-2006, 21:32   #39
Ayfer Gökçen

Mutlu Elimiz değmişken devam edelim bari :-))

1.resim

Burada ne görüyorsunuz?

Biraz basitti Çabuk buldunuz tabi
Old 04-12-2006, 21:43   #41
Ayfer Gökçen

Neşeli Kim çabuk bulacak? Tabiki erkekler :-)))

3.resim

Yukarıdaki resimde ne görüyorsunuz? Ben bebek halimle gördüm.Ya siz?
Old 04-12-2006, 21:53   #42
Ayfer Gökçen

Mutlu

4.resim

Heykellerin üzerinde bir çok insan figürü var.Suyun güzelliği de çok hoş.İçinde kadın olan her şey güzeldir Aranılacak bir şey yok Ama güzel bir görüntü.Paylaşmak istedim.

Old 05-12-2006, 00:17   #43
Jeanne D'arc

Gittikçe muzırlaşıyor mu ne?
Old 05-12-2006, 01:11   #44
Ayfer Gökçen

Neşeli Muzur değil ...Estetik !

Sayın Jeanne D'arc,
Estetik ve sanat değeri olan hiç bir şey muzur sayılamaz bence.Kişi hangi gözle bakarsa o şekilde görür. Bu sitede muzurluk yapılamıyacağını hepimiz biliyoruz
Bunu da en iyi ben biliyorum.Çünkü ilk üye olduğum gün yazdığım bir yazı, bir sözcük yüzünden admin tarafından silinmişti Neden silindi halâ anlamış değilim ama sonuçta silinmişti Sevgilerimle.

Old 05-12-2006, 01:26   #45
Jeanne D'arc

Haklısınız hocam, sanatta muzır olmaz! Ancak bu küçük oyunumsulara sanat gözüyle bakmak da hiç aklıma gelmemişti.

Bilmukabele sevgiler.
Old 05-12-2006, 01:27   #46
Ayfer Gökçen

Neşeli Biraz da bilimsel takılalım :)

Anne karnındaki MUCİZE

Hayvanların anne karnındaki gelişimi ilk kez görüntülendi. Bir belgesel için yapılan araştırmalarda kaydedilen görüntüler görenleri şaşkına çevirdi.

‘Animals in the Womb’ (Anne Karnındaki Hayvanlar) adlı belgeselin çekimleri için dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlar veterinerlerle işbirliği yaparak memeli hayvanları anne karnında görüntülemeyi başardı.

Uzmanlar görüntülemeyi başardıkları memeli embriyolarının ilk haftalarda şaşırtıcı bir şekilde insan embriyolarına benzediğini belirtirken belgeselin yapımcılarından Jeremy Dear konuyla ilgili olarak şunları söyledi:’ Daha önce hayvanların içlerini gösteren bu tarz çekimler yapılmamıştı. Hayvanların hepsi tarayıcıların yanında hareket etmeden durmaları için eğitildi’.

En uzun gebelik süresine sahip memeli olan filin hamileliğinin tüm aşamalarını izleyen ekip, bebek fil doğduğunda gözyaşlarına boğulmuş.Milliyet

Old 05-12-2006, 14:01   #47
allegria

Hepsi çok ttalı bu hayvanların ilk kez görüyorum anne karnındaki bir hayvanı teşekkürler paylaşımınız için
Old 05-12-2006, 17:33   #50
Jeanne D'arc

Ayfer Hanım

Sevgiler.
Old 05-12-2006, 20:21   #52
ebru41

Mutlu

Valla kahve cekırdeklerı arasında kel amcamı gormekte zorlanmadım degıl ama ben nerden bılırdım o kadar kucuk oldugunu,gozumu kısarım olmaz acarım olmaz neyse sonunda buldum ama onu bulana kadar daha neleeeer buldum o cekırdeklerden bellı degılTombı bebek kolaydı hatta bartıp o resımde,ucan bı kadın fıguru de gordum,abarttm mı? evet
Old 05-12-2006, 20:35   #53
Ayfer Gökçen

Mutlu Bundan kolay ne var :)

Sayın Claw,
Yıllar önce ÖSYM'de çıkan bu soruyu,soruyu hazırlayanlar da çözememişti

Kesin Ayhan'ın babası o soruyu hazırlayanlardan birisidir Ya da çocuğun annesi sonradan cinsiyet değiştirerek babası olmuştur
Old 05-12-2006, 23:34   #54
Sezgin ÜNSEL

Varsayılan Bu güzel espriye teşekür az

Alıntı:
Yazan cLaW
Sayın Claw espri yeteneğinize hayran kaldım, ancak bu soru gerçekten bir yerlerde varmı, yoksa sizmi yazdınız anlayamadım, olurya basım hatası falan olabilirmi acaba diye düşündüm bir an, ama yinede ister basım hatası olsun ister sizin düzenlemeniz olsun harika bir espri oluşturmuş, okuyunca kahkahayı bastım, çok teşekürler
Old 05-12-2006, 23:37   #55
Sezgin ÜNSEL

Varsayılan mükemmel

Alıntı:
Yazan Ayfer Gökçen
Sayın Claw,
Yıllar önce ÖSYM'de çıkan bu soruyu,soruyu hazırlayanlar da çözememişti

Kesin Ayhan'ın babası o soruyu hazırlayanlardan birisidir Ya da çocuğun annesi sonradan cinsiyet değiştirerek babası olmuştur

Sayın Ayfer Gökçen sizin espri yeteneğiniz sayın Claw'ın yeteneğinden baskın çıktı, cevabınızı okuyunca inanın gülmekten karnıma ağrılar girdi, inanın hala gülüyorum yazınıza çok ama çok teşekürler
Old 06-12-2006, 00:49   #56
Ayfer Gökçen

Mutlu Gülmek her derde devadır :))

Sezgin Bey,
Bu konu ile internette yaptığım araştırmaya göre gerçekten bu soru ÖSYM de sorulmuş.Ama biliyorsunuz her türlü giriş sınavlarında hata yapmak bizim ülkemiz için çok doğal bir hale geldi.Gülüyoruz ağlanacak halimize.

Ama siz yine de gülmeye devam edin.Bizleri bu kadar güldüren ülkem insanlarının hakkını nasıl öderiz
Old 06-12-2006, 09:02   #57
cLaW

Mutlu Kendi şıklarımı yazıyorum içinden doğru olani seçip işaretleyebilirsiniz

A)ayhanın hangi babasını soruyorlar??
B)Ayhanın babası sütcüdür
C)çocuğun babası yok yüzüne vurmayın
D)Ayhan tüp bebek
E)Yazık Ayhan'a üzerine gitmeyin artık
Old 06-12-2006, 17:31   #58
Ayfer Gökçen

Mutlu Ayhan sanal bir çocuktur.Babası yoktur :) :)

F) Hiçbiri

Arkadaşlar avukat arkadaşlar Hukuk Forumda "Bu çocuk kimin" diye bir konuyu tartışıyorlar.İsterseniz bir de onlara soralım
Old 06-12-2006, 17:35   #59
cLaW

yalnız birşeye dikkat ettinizmi cevap kısmı çok ilginç başlıyor..ayhan ile babasını...ne demektir ya?
Ayfer hanım sizden rica etsem bu sorunun cevabını bulun ayhan arayıp duruyor,ne cevap vereceğimi bilemiyorum
Old 06-12-2006, 18:01   #60
Ayfer Gökçen

Mutlu

Sayın Claw,
Eğer Ayhan'a devlet büyüklerimizden biri "ananı da al git" dediyse,Ayhan ile babasını analarını aramak üzere görevlendirmişlerdir

Ayhan bir daha ararsa Ayhan'a oğlum sana "ananı da al git" denildikten sonra anneni nereye bıraktıysan oraya bak belki bulursun de

İşe bakın ya...Ayhan'ın babasını ararken çocuk şimdi de anasından oldu Gelin arkadaşlar şu Ayhan'ı birimiz evlatlık alsın da bu problem de burda bitsin
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi