Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

THS. DumurculaR-İstasyonU.coM

Yanıt
Old 11-04-2008, 14:59   #151
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Gülsüm Sezen
Hmmm, pekala tütün eksperi okuyucu dertli dumurcumuz, dakika 1 gol 1 le bozdun demek Çözüm ablanı Bundan sonra benden bir çözüm alacağın olsun iki gözüm ( )

yok asla hayır sadece belirtmek istedim ama çözüm abla senin daha sakin olman gerekmez mi? ama yine sorularım olursa ben kime giderim benim gibi yeni dumurcuya böyle demeyin
Old 11-04-2008, 15:28   #152
Av.Gülsüm Sezen

Bak dersine iyi çalışmamışsın, tütüncü kardeşim Çözüm abla görebileceğin en istikrarsız ve dengesiz ruh haline sahiptir Ama her zaman sorularını cevaplar, cevaplamasa da bakar, bakmasa da görür:P Hizmetinizdeyiz.
Old 11-04-2008, 15:30   #153
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Gülsüm Sezen
Bak dersine iyi çalışmamışsın, tütüncü kardeşim Çözüm abla görebileceğin en istikrarsız ve dengesiz ruh haline sahiptir Ama her zaman sorularını cevaplar, cevaplamasa da bakar, bakmasa da görür:P Hizmetinizdeyiz.

burcunuz nedir çözüm abla koç yada ikizler?
Old 11-04-2008, 15:39   #155
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Gülsüm Sezen
..... Doğru Cevap: B Çok mu belli yaa ()

aslında koçu yazmayacaktım ikizler mi diyecektim sonradan vazgeçtim gözlerinizden ve yazınızdan epey anlaşılıyor çözüm abla

en bilgiç saygılarımla
Old 08-05-2008, 13:27   #156
supernatural

Neşeli

sevgili çözüm apla ve dumurcular istasyonu sakinleri

baktım ki son zamanlarda istasyonumuza ne gelen var ne giden yoksa bahar geldi çiçekler börtü böcükler mi sebebi?

çözüm apla sana bir sorum daha var ayrıca. bu parasızlığın gözü neden kör oluyor da vermeyenin neden gözü kör olmuyor yoksa suç ayın sonunu düşünmeden harcama yapan bende mi?peki bu durumda anneme anneler günü için ne hediye alabilirim? haftasonuna kadar iznin var çözüm apla düşün taşın bu dumurcu ne hediye alabilir diye

en aceleci cevap bekeler halimle ve en parasız saygılarımla
Old 08-05-2008, 13:54   #157
Av. Ada Deniz

Çözüm ablası; evet ikizler olduğunuz çok belli ayrıca herkesin ikizler burcu hakkındaki düşünceleri belli özellikle de benim

Tütüncü arkadaşım senin soruna gelince belki çok klasik olacak ama annenizin yanağına konduracağın bir öpücük yeter. Ayrıca tek bir tane kırmızı gül bile onları mutlu etmeye yetiyor.. bana inan..

Tabi bu sorunuzun cevabını anne veya anne adaylarının öğrenebilirsek daha iyi olur kanımca
Old 08-05-2008, 14:03   #158
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av. Ada Deniz

Çözüm ablası; evet ikizler olduğunuz çok belli ayrıca herkesin ikizler burcu hakkındaki düşünceleri belli özellikle de benim

Tütüncü arkadaşım senin soruna gelince belki çok klasik olacak ama annenizin yanağına konduracağın bir öpücük yeter. Ayrıca tek bir tane kırmızı gül bile onları mutlu etmeye yetiyor.. bana inan..

Tabi bu sorunuzun cevabını anne veya anne adaylarının öğrenebilirsek daha iyi olur kanımca
haklısınız sayın ada deniz
zaten benim annem ne olursa kabul eder ,olurda ben yinede almak istiyorum mesela geçen sene kettle yaktım diye bir kettle bide o hafta annemle tartıştığımız ve küs olduğumuz için tansiyon aleti almıştım tansiyonun fırladığında ölçünce beni hatırlarsın diye genelde tansiyonunu ben çıkarırım(burası şaka tabiki) bu senede ne alayım bulamadım açıkçası ilginç olmalı
Old 08-05-2008, 14:53   #159
Av. Ada Deniz

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
haklısınız sayın ada deniz
zaten benim annem ne olursa kabul eder ,olurda ben yinede almak istiyorum mesela geçen sene kettle yaktım diye bir kettle bide o hafta annemle tartıştığımız ve küs olduğumuz için tansiyon aleti almıştım tansiyonun fırladığında ölçünce beni hatırlarsın diye genelde tansiyonunu ben çıkarırım(burası şaka tabiki) bu senede ne alayım bulamadım açıkçası ilginç olmalı

hmmm son bir kaç hafta da neyi kırdınız yada yaktınız onu düşünün bence. mutlaka ne alacağınızı bulacaksınız

En güzeli sabah annenizden erken kalkın ve ona güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayın. Annenizin oturacağı yere kırdığınız- bozduğunuz şey yerine aldığınız eşyayı koyun. Yok birşeylere zarar vermedim diyorsanız bir gül yeter.. Bence en güzel hediye bu..
Old 08-05-2008, 14:58   #160
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av. Ada Deniz
hmmm son bir kaç hafta da neyi kırdınız yada yaktınız onu düşünün bence. mutlaka ne alacağınızı bulacaksınız

En güzeli sabah annenizden erken kalkın ve ona güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayın. Annenizin oturacağı yere kırdığınız- bozduğunuz şey yerine aldığınız eşyayı koyun. Yok birşeylere zarar vermedim diyorsanız bir gül yeter.. Bence en güzel hediye bu..

şükür bu son zamanlarda kırdığım,yaktığım yada bozduğum bişey yok diyemem dün bir tencere yaktım ve annem daha görmedi buldum tencere bencede süper bir fikir teşekkürler sayın Ada Deniz çok yardımcı oldunuz....

en teşekkürlü saygılarımla
Old 08-05-2008, 15:12   #161
Av.Gülsüm Sezen

Sevgili dertli kardeşlerim;
Bir anne adayı olarak cevaplayayım hemen, dengem düzeldi bu aralar Anş çıldırışları azaldı Çözüm ablanızın..
Annelerin en güzel anı, zaten anne olduğu andır..İşte bu anı hatırlatacak megolamanik de olsa, kendi varlığınızı ve varlık sebebinizin anneniz olduğunu hatırlatan bir fotoğrafı güzelce çerçeveletip, hatta foto shop ile de eksantrik hale getirip hediye olarak verebilirsiniz bence...
Bu arada güzel evlatlarım, siz ne güzel de kaynaşmışsınız.. Canım arakadaşın Sayın Av. Ada Deniz rumuzlu şirini Çözüm ablalığa birinci derecen aday gösterip, şahsi kanaatime atadım bile
Old 08-05-2008, 15:14   #162
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.Gülsüm Sezen
Bir anne adayı olarak cevaplayayım hemen, dengem düzeldi bu aralar Anş çıldırışları azaldı Çözüm ablanızın..
Annelerin en güzel anı, zaten anne olduğu andır..İşte bu anı hatırlatacak megolamanik de olsa, kendi varlığınızı ve varlık sebebinizin anneniz olduğunu hatırlatan bir fotoğrafı güzelce çerçeveletip, hatta foto shop ile de eksantrik hale getirip hediye olarak verebilirsiniz bence...
Bu arada güzel evlatlarım, siz ne güzel de kaynaşmışsınız.. Canım arakadaşın Sayın Av. Ada Deniz rumuzlu şirini Çözüm ablalığa birinci derecen aday gösterip, şahsi kanaatime atadım bile

ooo hayırlı olsun çözüm abla Allah bir an önce kucağına almayı nasip eylesin çok sevindim fotoğraf da süper fikir tamam bende ikisini birden yaparım teşekkürler
Old 08-05-2008, 15:51   #163
Av. Ada Deniz

[quote=Av.Gülsüm Sezen]Sevgili dertli kardeşlerim;

sevgili tütüncü arkadaşım bence eksantrik hale getirilmiş fotoğraf çok da hoş olmayacaktır tabiii anneniz ikizler burcu değilse

sevgili çözümcü abla, annem benim hayal ettiğim şekilde yapılmış fotoğrafımı görseydi kalpten gidebilirdi.. amaaan haaaaaaaaa onları sevindereceğiz derken biricik çocuğunu değişik şekillerde görünce kalpten gitmesine sebep olmayalım lütfen
Old 08-05-2008, 15:52   #164
supernatural

Neşeli

[quote=Av. Ada Deniz]
Alıntı:
Yazan Av.Gülsüm Sezen

sevgili tütüncü arkadaşım bence eksantrik hale getirilmiş fotoğraf çok da hoş olmayacaktır tabiii anneniz ikizler burcu değilse

sevgili çözümcü abla, annem benim hayal ettiğim şekilde yapılmış fotoğrafımı görseydi kalpten gidebilirdi.. amaaan haaaaaaaaa onları sevindereceğiz derken biricik çocuğunu değişik şekillerde görünce kalpten gitmesine sebep olmayalım lütfen

Old 09-02-2009, 09:31   #165
supernatural

Neşeli Erkeklerden Neden Güzin Abla Olmaz

sevgili erkan ağabey..
> bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum.. geçen gece işe
> giderken kocamı her zamanki gibi evde tv seyrederken bıraktım.
> arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti. hayli uğraşıp
> çalıştıramayınca kocamdan yardım almak için eve geri döndüm. eve girince
> gözlerime inanamadım.. kocam komşunun kızı ile yatağımızda.. ben 32 ,
> kocam 34 yaşında komunun kızı ise 22.. biz 10 yıldır evliyiz..
> yakalanınca resmen çöktü ve itiraf etmek zorunda kaldı.. 6 aydır birliktelermiş..
> -"ya bu ilişki şimdi burda bitecek veya evliliğimiz..!" dedim
> bağırarak.. o gün işi bıraktı , gitgide artan bir depresyona girdi..
> onu çok seviyorum ama o ultimatomu çekince yok oldu.. resmen eridi..
> artık ona ulaşamıyorum.. lütfen bana yardım eder misiniz?..
> sevgilerimle
> ayşe..
>
> sevgili ayşe;
> hava soğuksa , hele bu tip kısa mesafelerde motor sınmadan
> bastıysan arabalar genelde bunu yapar..kaputu aç yakıt borularına
> şöyle bir bak , ezilme , çöküntü gibi bir şey var mı.. manifolt
> bağlantılarını ve karbüratörü
> gözden geçirt. eğer bunlar sorunu çözemezler ise sorun yakıt
> pompasında
> olabilir. bujilere yeterli benzin gelmiyordur. (araban tüpl mü
> benzinli mi
> dizel mi yazmamışsın) sanırım yardımcı oldum , erkan ağabey' in..
>

Çözüm abla bu konuda yorumunu bekliyorum çok merak ettim şimdiden teşekkürler.

Rumuz: Dumura uğramış supernatural
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06930304 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.