Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 13-04-2007, 14:23   #271
Av. Can DOĞANEL

Nelere sebep olmuşum meğer... Allahım beni affet..

İmza: Filmin sonunda imana gelen Erol TAŞ
Old 13-04-2007, 14:40   #272
Av.Turhan Demiroğlu

Alıntı:
Filmin sonunda imana gelen Erol TAŞ
Rahmetlinin böyle bir filmini hatırlamadığımı, varsa -dağ başlarında sinema-tv bulunmadığından- izleyemediğimi, öyle bir karakterin bir daha oluşabileceğini sanmadığımı düşündüğümü İ.E.
(İtiraf ederimle bitirmek, cümle yapısına zarar veriyor. Böyle düşündüğümü İ.E.)
Old 13-04-2007, 14:51   #273
Av. Can DOĞANEL

İtiraf ederim ki; şöyle bir düşününce ben de hatırlayamadım. Ya öldürülür, ya da hapsi boylardı rahmetli..
Old 13-04-2007, 15:03   #274
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Sayın Doğanel,

(Nam-ı diğer, sayın Taş)

Bu alana her mesaj yazışımızdan sonra konu izlemeye alınanlara intikal ettiğinden, kutu içindeki çarpı işaretini silmekte gecikmemenin faydalı olacağını düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 13-04-2007, 15:16   #275
Av. Can DOĞANEL

Bunu bildiğimi ancak forum yöneticisi olarak konu izleme iptali yapmaya hakkım olmadığını düşündüğümü ve ayrıca merakıma yenik düşüp yine de yazılanları okumak isteyeceğimi itiraf ediyorum..
Old 13-04-2007, 15:35   #276
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
forum yöneticisi olarak konu izleme iptali yapmaya hakkım olmadığını düşündüğümü

Günde 500, ayda 15.000, yılda 180.000 mesaj...

Sizi canı gönülden desteklediğimi ve verdiğiniz güvence karşısında konuyu izleme iptale aldığımı bilmeniz gerektiğini düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 13-04-2007, 15:35   #277
Cest la vie

Bazen keske forum yoneticisi olmasaydim diye dusundugumu itiraf ediyorum.
Old 13-04-2007, 15:40   #278
Av.Turan

Alıntı:
Yazan persona
sayin jean darc a sonuna kadar hak verdigimi, ve sayin ahu, jean darc ve av.turan arasinda gecen yazisma trafigini ozledigimi, itiraf ediyorum.

teşekkür ederim sayın meslektaşım amma bende itiraf edeyim ki jean darcı birdaha kızdırmayı istemem
Old 13-04-2007, 15:40   #279
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Ahu
Bazen keske forum yoneticisi olmasaydim diye dusundugumu itiraf ediyorum.
istemiyorsan istifa ete kurtul ama biz senden memnun olduğumuzu ve seni de yöneticiliğini de sevdiğimizi itiraf edeyim
Old 13-04-2007, 15:40   #280
Cest la vie

Can Bey'in elestirisinden onceki tarz devam etsin mi diye anket acmayi dusundugumu,

Yeni avatarimin begenilmesine cok sevindigimi,

Ancak orjinal halinde Lisa'nin sayfayi cevirdigini(.gif resmiydi) ama buraya yukleyince neden hep ayni sayfayi okudugunu anlamadigimi

itiraf ediyorum.
Old 13-04-2007, 15:41   #281
Av. Can DOĞANEL

Tüm konuları okumadığımı, yalnızca sorumlu olduğum alanları izlemeye çalıştığımı onu bile bazen kaçırabildiğimi evvelce yanıt eklemiş olduğum bir konuda yazılanlar konusunda merakımı yenemediğimi itiraf ediyorum..

Bu arada eleştiri süsü vererek Ahu, Turan ve Jeanne D'arc'ı hile ile sindirdiğimizi, alanı işgal edip, kendi sohbetimiz için kullandığımızı, itiraf ediyorum..

İmza : Bu sefer, Erol TAŞ (Erol Taş gibi gülen bir Smiley istiyoruz..)
Old 13-04-2007, 15:44   #282
Av.Turan

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
Bu arada eleştiri süsü vererek Ahu, Turan ve Jeanne D'arc'ı hile ile sindirdiğimizi, alanı işgal edip, kendi sohbetimiz için kullandığımızı, itiraf ediyorum..

itiraf edeyim sinmedim.yine aynı ortam olursa devam ederim arkadaşlarda bizi jatlanırlar Jeanna hanımda pek sinecek birisi olmadığını itiraf edeyim sanırım oda boğa burcudur,yada akerp
Old 13-04-2007, 15:44   #283
Cest la vie

Alıntı:
Bu itiraftan once durumu farkedip, aslinda anlam veremedigimi de ben itiraf ediyorum.

(E. Tas gulusune azicik da olsa benziyor)
Old 13-04-2007, 15:48   #284
persona

Bazen Turk Hukuk Sitesinde FORUM YONETICISI olmanin nasil birsey olabilecegini dusundugumu

itiraf ediyorum...
Old 13-04-2007, 15:48   #285
Admin

Sayın Doğanel ve Sayın Korayad çok itiraf edenleri eleştirirken benim adımı vermedilerse de, benim de özeleştiri yapıp, lafı üzerime aldığımı ve sindiğimi itiraf ediyorum.
Old 13-04-2007, 16:13   #286
Av.Turan

en çok teşekkürü bu formdan aldığımı, ama buraya teşekkür edenler gidip başka formlardakı yazılarıma teş etseydi teşekkür puanım daha fazla olurdu diye düşündüğümü itiraf edeyim
Old 13-04-2007, 16:15   #287
Cest la vie

Alıntı:
Yazan persona
Bazen Turk Hukuk Sitesinde FORUM YONETICISI olmanin nasil birsey olabilecegini dusundugumu

itiraf ediyorum...

Forum Yoneticisi=Normal uyelik+sorumluluk
oldugunu, eh bunun karsiliginda da iste istedigimiz avatari secebilme ozgurlugumuzun bulundugunu itiraf ederim.

Bir itirafim daha var:
Sabah cok erken saatlerde bir ara uyandigimi, hazir uyanmisken foruma baktigimi ve cok hosuma giden ve mutlaka tesekkur etmek istedigim bir mesaj okudugumu,
ancak tekrar gozlerim kapaninca, ozenerek notlu tesekkur yazarim diye tesekkur etmeyi normal vakitlerde uyandigim zamana erteledigimi,

ama simdi o mesaj neydi, kim yazmisti hatirlayamadigimi ve dogal olarak bulamadigimi,
bu durumdan dolayi cok bedbaht oldugumu
itiraf ediyorum!
Old 13-04-2007, 16:58   #288
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan persona

itiraf ediyorum...

Böyle sorulara verilecek en güzel yanıtın "Bir dokun bin ah işit" özdeyişi olduğunu; ama "Site Yöneticisi(Admin) olmanın nasıl bir şey olduğu" sorusuna verilebilecek yanıtımın olmadığını;

itiraf ediyorum.

Saygılarımla
Old 13-04-2007, 17:05   #289
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Böyle sorulara verilecek en güzel yanıtın "Bir dokun bin ah işit" özdeyişi olduğunu; ama "Site Yöneticisi(Admin) olmanın nasıl bir şey olduğu" sorusuna verilebilecek yanıtımın olmadığını; itiraf ediyorum.
O soruya da benim "bir dokun onbin ah işit" (yeni) özdeyişiyle yanıt verebileceğimi itiraf ediyorum..
Old 13-04-2007, 17:46   #290
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan persona
Sayın Site Üyelerinin bana bakışları
stadyumdakilerin hakeme bakışlarıyla aynı.

Hakemleri eskiden hiç anlamamışım; şimdi itiraf ediyorum.
Old 13-04-2007, 19:14   #291
A.Turan

Armağan bey, ben bu, hakem yanıtını yazmayı hep düşündüm ama site yöneticilerinden sert tepki alırım endişesiyle yazmadığımı itiraf ediyorum

Ama bizim hakemlerimiz iyidir.
Old 14-04-2007, 16:25   #292
persona

onceki yazilanlari okuduktan sonra, artik Turk Hukuk Sitesinde yonetici olmak fikrinin beni korkuttugunu , avatari kendinden menkul serefli bir site uyesi olarak hayatimin geri kalanini gecirmek istedigimi itiraf ediyorum
Old 16-04-2007, 12:25   #293
haklaw

İtiraf ediyorum.Ths'yi çok önceden biliyordum.Sırf vatandaşlık numarası istiyorlar diye üye olmamıştım.Yalnızca merak ettiğim konularda yazılanlara bakıyordum.Hata etmişim.Pişmanım.
Old 16-04-2007, 20:09   #294
Av.Mehmet Saim Dikici

itiraf etmeye değecek pek bir itirafımın olmadığını...
Old 16-04-2007, 21:56   #295
Av.H.Sancar KARACA

Lololistan yerine her defasında Loloistan yazdığımı ve mesajı okuduktan sonra eksikliği görerek tamamladığımı itiraf ediyorum (Böyle çok özellikli bir ülke adı yanlış yazılır mı ya).
Old 17-04-2007, 11:32   #296
Av.Turhan Demiroğlu

*Forumun havasına kapılıp birgün herşeyi itiraf etmekten korktuğumu..
*Lololistan seçimlerine -can u gönülden istememe rağmen-bir türlü hile karıştıramadığımı.. (aday sultan duymasın)
Old 18-04-2007, 00:51   #297
Av.Ergün Vardar

Bu lololistan neresi oluyor?
Old 18-04-2007, 19:06   #298
cesur_yürek

Forumun yeri değişince ,eskisi kadar forumun dikkat çekmediğini itiraf ediyorum ..
Old 18-04-2007, 20:30   #299
yağmurdamlası

Varsayılan :)

İtiraf ediyorum köpekten korkmuyorum ama kediden korkuyorum....Tuhaf ama gerçek....
Old 18-04-2007, 21:47   #300
Av.Turan

siteye fazla zaman ayıramadığımı ve bu nedenle teş sayımda artma olmadığını itiraf ediyorum
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,12432289 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.