Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

kan gurubu

Konuyu Kilitleyin
Old 28-09-2013, 00:16   #1
yadiiii

Varsayılan kan gurubu

mrb ben 16 yaşındayım annem ve 6 yıkdır yrılar velayetim babamda, birkaç gün öncesine kadar hayıtım normol gidiyordu taki hasta olup doktora gidene kadar kan gurubu bilmiyordum 3.4 günönce ögrendim ki annnem pozitif babam pozitif ama ben b negatif aklıma cok takıldı kafam karıştı ben onların cocugu degilmiyim die benim kimseye anlatmaya cesaretim yok bunu ne yapmayım nasıl bir yol izlemeyim özel hastahaneler DNA testi yapıyormu bilgim yok mahlemeye mi vermeyiliyim anne yada babamı bu acıyla yaşamak istemiyorumne olur bana bir yol gösterin yalvarırım size
Old 28-09-2013, 18:58   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

Mutlu

Sayın Katılımcı,

Anne Rh+ baba Rh+ kan grubuna sahipse çocukları Rh+(Pozitif) de olabilir Rh-(Negatif) de olabilir.

Anne de baba da Rh- se çocuğun Rh+ olma olasılığı yoktur.

Endişe etmenize gerek olmadığını düşünüyorum.

Saygı ve sevgi ile..
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03780508 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.