Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

GünAydın- İyi geceler

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 24-09-2007, 17:05   #61
üye18721

Sayın Veysel Bey ben de hem sıkkın, hem bıkkın hem de yorgunum. Canım Antalya'ya gitmek; denize girmek, hiç bir şey yapmamak ve hiç bir şey yapmadan gezmek eğlenmek istiyor. Ama ne mümkün! Ne duruşma bitiyor ne keşif ne de haciz! Ooof çok sıkıldım bunaldım."Durdurun dünyayı müsait yerde inecek var"
Old 24-09-2007, 18:18   #62
Av.Nur

Duyurulur,
Bugün çoğunlukla bürodaydım. Müvekkil ağırladım! Dilekçe yazdım, dosya düzenledim vee THS'de dolaşıp durdum.

THS'ye sürekli kapıdan giriş çıkışlarla kayıtlarda verdiğim karışıklıktan dolayı tüm umursamaz özürlerimi sunarım.
Sayın Admin italik yazılarımdan sonra, bugün bana en sinir olduğu günü yaşamış olabilir. Ama devamının gelmeyeceğini hatta sicilimin akıbetinden korksam dahi bunun tekrar edilmeyeceğini pek garanti etmiyorum. Her ne kadar ortalıkta o bir programdır iddiası dolaşsa da, kendisinin anlayışlı, hassas kalbine bütün haylazlığımı teslim ediyorum.

En ürkek saygılarımla,

Tamam, tamam. İyi akşamlar!
Old 24-09-2007, 19:15   #63
Gülümse

Sanirim bugunun pazartesi olmasi yuzunden herkezin enerjisi dusuk.. Neyse yarin sali ve pazartesi depresyonundan eser kalmayacak.. Buna da sukur..
Old 24-09-2007, 21:05   #64
_kübra_

Bugün boşu boşuna okula gittiğim için biraz canım sıkkın. ..Yol beni yormaya yetti...Ama bende sayın Gülümse'ye katılıyorum;eminim yarın daha güzel bir gün olacak...
Herkese huzur dolu akşamlar diliyorum...
Old 24-09-2007, 21:33   #65
tuana358

okulun ilk gunu fakat ben okula gidemedim.bu duruma sevinmem gerekirken cok uzuldum.umarim haftaya gidebilirim.herkese iyi geceler
Old 25-09-2007, 08:12   #66
Veysel

Günaydın ;
Dün kötüydüm. Bu durum rüyalarıma yansıdı. Rüyamda ; Sayın Armağan KONYALI, Osmaniye hanım, Claw, Özge hanım ve bir-iki kişi daha bir odadayız. Hem havadan sudan konuşuyor, hem de aşure yiyoruz. Derken, içeri Jean D’arc giriyor. Gergin olduğunu, “hoş geldiniz” mesajlarımıza yanıt vermediğinden anlıyoruz. Birden terör estirmeye başlıyor. Hepimiz korkumuzdan sus-pus … Daha sonra “beni rahat bırakın !” diyerek odayı terk ediyor. Tabi bu durum karşısında hepimiz cin çarpmış gibi oluyoruz. Kısa bir sessizlikten sonra önce sayın KONYALI, kedilerine mama verme bahanesiyle … Gidiş o gidiş. Sonra Claw, randevum var diyerek ayrılıyor. Gecenin 3 nünde 4 ünde ne randevusuysa? Osmaniye hanım CMUK nöbetçisiyim diyerek ayrılıyor. Aşureleri dağıttıktan sonra zaten Özge hanımın işi bitmiş, gitmişti. Ben elimde aşure ile kalakalıyorum. Aa bir bakıyorum aşure olmuş mozaik pasta. Ve uyanıyorum.

Ne demek?

En aşuremsi saygılarımla.
Old 25-09-2007, 08:42   #67
K.Özlem

Günaydın...Dün yoğun geçen gün neticesinde Günaydın & İyiakşamlar dilekleri sunamadım. Bugün günaydınlarımla birlikte minik bir sabah hikayesi sizlere..
Adamın biri bilge bir kral olmakla ün salmış kralın yanına gider. Krala şunu sorar "Efendim söyleyin bana hayatta özgürlük var mıdır?"
Kral "Elbette" der
"Kaç bacağın var senin?" Adam soruya şaşırarak "İki efendim" der. Kral:
"Pekala, tek bacağının üstünde durabilir misin?" "Elbette" diye cevap verir adam.
Kral "O halde hangi bacağın üstünde duracağına karar ver". Adambiraz düşünür ve sol bacağı üstünde durmaya karar verir. "Tamam" der kral "Şimdi de öteki bacağını kaldır." Adam şaşırır "Bu imkansız kralım" der. "Gördün
mü?" der kral " Özgürlük budur. Sadece ilk kararı almakta özgürsün. Ondan sonrasında değil."
Yorum sizlerin...
Old 25-09-2007, 09:58   #68
Gülümse

Ve bugun sali..

Gunun burclarini okumadiysaniz hemen size iletebilirim.. Bugun hava bunaltici olmamak kaydiyle sicak geceleri soguk olacak.. Bu bilgiye onem vermeyen dostlar haftanin kalanini burun akmasi oksuruk ve bademcik sismesi ile gecirecekler..

Hafta ortasina dogru yanlis anlasilmalar artmakla beraber cuma gunune dogru her sey tatliya baglanacak ve kisa zaman icinde unutulacak..

Ask hayatinizda bir degisiklik gorunmuyor ama is hayatiniz iki hafta once baslayan dalgalanmalar ve dava yogunluklari aynen devam edecek.. Okulununa zamaninda gitmeyen genc dostlarin kulaklari cekilecek..

Itiraf com yogunlugu devam ederken, Yaza Veda bolumunun yazilari ile, Izmir'e gidemeyen dostlara nisbet yapmaya devam edilecek..

Turan pasanin atesi dusecek ve tebasinin basina tekrar donecek..

Simdilik bu kadar dostlar

Sevgi ile kalin
Ve Gulumsemeyi unutmayin...
Old 25-09-2007, 11:44   #69
_kübra_

Varsayılan Herkese GÜNAYDIN..

Günyadın demek için biraz geç olduğunun farkındayım ancak yeni uyandım sayılır.. Dün boşu boşuna okula gittikten sonra,bugün kendime bir iyilik yaptım yeterince uykumu aldım ve okula gitmemeye karar verdim ki bu saatten sonra gitsemde birşey olmaz zaten ... Hocalarımız bile derslere başlamamışken ben sıcacık evimde huzurlu bir şekilde oturup Eşya Hukuku çalışmaya başlayacağım..
Herkese sevgi ve huzur dolu günler diliyorum..
Old 25-09-2007, 15:09   #70
üye18721

Bu saatte günaydın denilemeyeceğine göre tüm THS üye ve konuklarına; hayırlı öğleden sonraları! Günlük raporumu beyan ediyorum; her ne kadar gün bitmediyse de! Efendim sabah saat 10.00' daki duruşmama katıldım. -Temyiz sonrası yerel mahkemede görülen bir duruşmaydı. Tahmin ettiğim üzere; benim açımdan-mutlu sonla- noktalandı. Yaşasın adalet! Akabinde bulunduğum adliyede yapmam gereken işler epeyce bir zamanımı aldığından bugün gitmeyi planladığım başta Beyoğlu Adliyesi olmak üzere bilumum adliyelere gidemedim. Yarın bir aksilik çıkmazsa yine "dilenci vapuru" gibi başta K.çekmece Adliyesi, Beyoğlu Adliyesi gibi çeşitli adliyeleri ziyaret ederek varlığımla bu mekanları onore edeceğim.
Old 25-09-2007, 15:43   #71
Av.Ufuk Bozoğlu

Merhaba arkadaşlar;

Bu gün salı ve ben mutluyum.

Dün akşam hem yemek yapıp hem çayı demlemeye çalışırken göbeğim yandı

Evet, doğru duydunuz, sıcak su mutfak tezgahının üzerinden, haince üzerime geldi ve fark ettiğimde maalesef çok geçti.

Ev ahalisi; çığlığımın vehameti karşısında ,mutfakta hamam böceği gördüğümü zannetti.(Toplamda üç kişiyiz)

Ailemizin mucizevi ilacı, bebepanten(Oğlumun deyimi ile)
sayesinde rahat bir nefes aldığımı belirtmek isterim.

Bebepanten her eve lazım.

En sakar ve yetmezmiş gibi telaşlı saygılarımla...
Old 25-09-2007, 16:36   #72
_kübra_

Rahatsiz

Sayın Ufuk,
Öncelikle hain sıcak suyu kınıyor ve çok geçmiş olsun diyorum.Yanmak kadar kötü birşey yok sanırım
Bebepanten(oğlunuzun deyimi ile ) çok iyi bir kremdir ancak size daha iyi bir yanık kremi önermekten kendimi alamadım ''Silverdin''..Hem sızıyı hemen alıyor hem de yanık izi kalmasını engelliyor...
Okula gitmediğim için kendimi suçlu hisseden saygılarımla...
Old 25-09-2007, 17:05   #73
üye9283

İki gündür çok yoğun bir ders programıyla debelenmekteyim ve haliyle çok yorgunum.
Uyumak istiyorum
Old 25-09-2007, 17:27   #74
üye18721

Ben de uyumak- en az 10 gün kadar- istiyorum. Ama ne mümkün! Ne yapalım Allan başka keder vermesin!
Old 25-09-2007, 22:07   #75
Gülümse

Hayirli geceler guzel gulumseten ruyalar dilegi ile..

Dostca kalin..
Ve gulumsemeyi unutmayin
Old 25-09-2007, 22:46   #76
Ayşe BİLGİÇ TAHTACI

Varsayılan Veysel Bey; Öncelikle "Hayırdır İnşallah!" diyelim ve yorumlayalım.

Üzerinizi örtmemiş olmanız ve biryerlerinizin açık kalmış olması kuvvetle muhtemel olmakla birlikte; Lololistana komşu, kardeş bir ülke kuruyoruz: AŞURENYA. Armağan Bey, siz, ben, Claw ve diğer bir- iki kişi. Devletin kuruluşunun ana teması "YEMEK ve MUHABBET". Komşu ülke Lololistanın elçisi Jeanne Darc'ın içeri girmesiyle Beslenme Bakanı Özge YÜCEL'in yaptığı aşureler dışında tamamen bir hayal ürünü olan AŞURENYA'nın hayalinden sıyrılarak gerçeklerle yüzyüze geliyoruz. Sorumluluklarımızı hatırlıyoruz. Armağan Bey evdeki kedisi Barış'ı, Claw hayallere daldığı için unuttuğu sevgilisini, ben de ihmal ettiğim işlerimi hatırlıyorum. Siz de bizlerden ve hayalinizden aldığınız destekle çok büyük işler başarıyorsunuz. Aşureyi mozaik pastaya çevirmek gibi imkansız işlerin üstesinden geliyorsunuz.

Rüya yorumları başlıklı bir forum açsak mı ki?
Old 25-09-2007, 23:39   #77
Protesto

Kötü bir gece olacağa benziyor.
Kış gelmeden şifayı kaptım sanırım,

İyi geceler...
Old 26-09-2007, 03:08   #78
Gülümse

Sevgili Protesto,

C vitamini ile ki yaninda kristalize C vitamini almayi unutmadan (Limon bu bakimdan bayagi zengindir) kapinizda olan hastaligi Protesto edebilirsiniz..

Acil sifalar dilegi ile..
Saygi ile kalin

Ve gulumsemeyi unutmayin..
Old 26-09-2007, 08:28   #79
Gülümse

Gunaydin, gulumseyen gunes kadar gulumseten bir gun dilerim..
Old 26-09-2007, 09:35   #80
üye18721

Mutsuz

Yeni bir güne günaydın demekle başlıyorum. Gerçi benim için gün 04,30'da başladı; o saatten beri pc başında dilekçe v.s yazıyorum. Ara sıra da THS'ye girip yazılanları okuyorum. Kendimi çok yorgun hissediyorum. Bu yorgunlukla bilumum adliyelere,tapu dairesine nasıl gideceğimi ben de merak ediyorum.UYAP! "artık daha etkin hâle gel de evrakları, v.s internet ortamından yollayabilelim" !!!!!!!!
Old 27-09-2007, 03:23   #81
Gülümse

Yeni bir gun yeni bir baslangic demektir,
Bir gulumseme nesenin ilk adimidir..
Icimden bir sey bugunun ozel gececegine dair bir his var..

Gulumseyen bir gunaydin size..
Bu gulumsemeyi sizin icin ozel olarak hazirladim..
Baskalarina bulastirmaniz icin..

Unutmayin Gulumseme bulasicidir..

Sevgi ile kalin
Old 27-09-2007, 07:24   #82
üye18721

Günaydın, iyi sabahlar, herkese iyi çalışmalar...
Old 27-09-2007, 09:08   #83
Av.Ufuk Bozoğlu

Herkese günaydın,

İçim bir buruk bu gün,

Dost seslerin yükseldiği bir gün olması dileği ile...

Saygılarımla...
Old 27-09-2007, 10:34   #85
Av.Nur

Ne güzel bir haber!
Tebrikler Özge Yücel

Ben bugüne sevdiğim bir şarkıyla başladım:
"...
Hayatta paylaşmaya değer
Bildiğin bir sır varsa eğer
Haykırıp dağlara taşlara
Anlatmalıymış meğer"
Erhan Güleryüz/Ayna
Old 27-09-2007, 11:11   #86
_kübra_

Tebrikler Özge Yücel çok güzel bir haber bu ayrıca darısı başıma demektende kendimi alamadım
güne nasıl başlarsan öyle biter derler ve ben bugüne çok güzel bir rüya ile başladım..(çok ders çalışmam gerekiyor çok... )
herkesin gününün sevgi dolu ve çok güzel geçmesini diliyorum...gülümsemeniz yüzünüzden hiçbir zaman eksik olmasın
Old 27-09-2007, 20:32   #87
üye18721

Tüm THS üye ve konuklarına iyi geceler...
Old 27-09-2007, 22:32   #88
_kübra_

Herkese mışıl mışıl uykular ,tatlı tatlı rüyalar diliyorum...
En yorgun saygılarımla..
Old 27-09-2007, 23:53   #89
Gülümse

En yorgun saygilara bende katiliyor hepinize hayirli geceler dilegini bir de kendi klavyemden dillendirmek istiyorum..

Sevgi ve saygi ile kalin
Ve uykunuzda Gulumseyin..
Old 28-09-2007, 05:37   #90
üye18721

Mutlu

Günaydın; İyi sabahlar THS üye ve konukları. -Gerçi sabahın bu saatinde sitede benden başka üye yok!- Önceki günün yorgunluğuyla sayın ahalimiz mışıl mışıluyumakta. Bendeniz ise geceleri erken yattığım için bu saatlerde çoktan uyanmış oluyorum. Herkeze iyi çalışmalar; güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi