Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Öğrendim!

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-08-2002, 11:22   #1
feyza

Varsayılan Öğrendim!

Mutluluk Dedigin

Hayatimda ilk önce SEVMEYI ögrendim çünkü sevdikçe kendimi hisssettigimi gördüm.

AFFETMENIN ne oldugunu anladim ve affetmenin aslinda yeni insanlar kazandirdigini gördüm. Bir gün geçmisime baktigimda

PISMANLIGIMDAN üzülmedigimi gördüm, bunlari ben yasadim çünkü..

Birisini HATIRLAMANIN aslinda ufak bir telefon görüsmesi kadar basit oldugunu biliyorum artik.

Aslinda BANA DEGER VEREN INSANLARIN çok yakinimda oldugunu fakat gözlerimin hep uzaklarda oldugunu anladim.

Birisini kirdiktan sonra ÖZÜR DILEMENIN aslinda beni ben yaptigini anladim.

SEN BENIM IÇIN ÖNEMLISIN kelimesinin verebilecek en büyük hediye oldugunu buldum.

Bir yerden sonra KELIMELERIN mana ifade etmedigini biliyorum.

Sahilde yürür ve düsünürken birinin de beni DÜSÜNDÜGÜ duygusu beni sevindiriyor.

MUTLU OLMANIN aslinda bir kedinin güzel bir anini yakalamak kadar basit oldugunu anladim.

KAÇIRDIGIM FIRSATLARIN aslinda bana yeni firsatlar yarattigini gördüm. Yildizlarin benim için parladigini görmeyen gözlerimin, gün geldi

HAYATIMDAN KAYAN YILDIZLARIN gömüldügü maziyi unutmasi gerektigini anladim.

GÖZLERIN kelimelerden daha önemli oldugunu ve yalan söyleyemediklerini biliyorum.

Hayatimda YANIMDA GÖRMEK istediklerimi yanimda görecegim, çünkü onlarin bana deger verdiklerini biliyorum.

TELEFONUN tuslarina üzüntünün, mutlulugun, yikintinin sigdigini gördüm.

YASAMIN YASAMAYA DEGER OLDUGUNU VE ISTERSEM MUTLU OLACAGIMI ÖGRENDIM!!!
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02817392 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.