Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Konu Notu: 12 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 21-01-2009, 11:41   #331
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan bdemirel
Merhabalar diliyorum öncelikle site sakinlerine .Bu siteye üye olalı sanırım baya zaman oldu fakat aktif değildim . Bir kaç gündür siteden çıkmıyorum .Yazılan yazıları okudukça bilgileniyorum .Tüm yönetici arkadaşlarıma ve THS ailesinin değerli üyelerine teşekkür ederim
Saygılarımla..
Burak DEMİREL

Hoşgeldiniz
Old 21-01-2009, 16:40   #332
bdemirel

Olumlu :)

Teşekkür ederim sevgili arkadaşları Hoşbulduk .
Old 21-01-2009, 21:52   #333
üye27169

Varsayılan :)

Hoş geldiniz!!
Old 30-01-2009, 00:20   #335
üye27169

Varsayılan Konu izleme mesajları sağolsun.:)

Alıntı:
Yazan münzevi hukukçu
ben de hoş geldim

Sizde hoşgeldiniz
Old 30-01-2009, 08:19   #336
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan münzevi hukukçu
ben de hoş geldim

hoşgeldiniz
Old 30-01-2009, 15:57   #339
sevcengiz

Varsayılan Aranızda olmak çok güzel.

Biz hukukçuların sanal alemdeki en ciddi platformu olan T.H.S. ni kısa bir süre önce keşfettim ve hemen üye oldum. Ancak bu başlığı yeni farkettim bu nedenle gecikmeli de olsa sizlere merhaba demek istedim. Aranızda olmak çok güzel.Hepinize sevgiler
Old 30-01-2009, 19:38   #340
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan sevcengiz
Biz hukukçuların sanal alemdeki en ciddi platformu olan T.H.S. ni kısa bir süre önce keşfettim ve hemen üye oldum. Ancak bu başlığı yeni farkettim bu nedenle gecikmeli de olsa sizlere merhaba demek istedim. Aranızda olmak çok güzel.Hepinize sevgiler

merhaba hoşgeldiniz sizde
Old 06-02-2009, 23:35   #342
gelincik

Sayın Burak Demirel, Sayın Sevcengiz ve Sayın Münzevi Hukukçu hepiniz hoşgeldiniz

Burak Bey ben de Çankırılıyım ama sadece kimlik itibariyleyani şehir merkezine sadece bir kere gittim onun dışında hep Ilgaz Dağlarına tatile gidiyoruz..Okulda bana Çankırılıyım dediğimde hep Ankara mı diyolar yani çoğu kişi Çankırıyı bilmiyor Ankara'nın bir parçası sanıyor..
Old 09-02-2009, 14:27   #343
sevcengiz

Hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Old 09-02-2009, 14:52   #344
Gülümse

Hoşgeldiniz bölümüne geldiğimde eski bir müzikal aklıma geliyor. "hoşgeldiniz hoşgeldiniz hooooooşşş geldiniz" tabi kırmızı halıları da unutmamak lazım...Yeni gelen her THS dostuna aynı koşullarda hoşgeldiniz demek gerçekten ayrı bir zevk
Old 10-03-2009, 12:06   #345
hüdaverdi

Varsayılan Selam

Sitenizi tesadüfen buldum. Gerçekten çok beğendim. Ayrıca hukuka özel bir sempatim var o yüzden hepinize yürekten selam olsun. Gönül kandilinizin yağı tam, fitili yeni alevi aydınlık olsun. aranızda olmak ne güzel,
Old 10-03-2009, 12:43   #346
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan hüdaverdi
Sitenizi tesadüfen buldum. Gerçekten çok beğendim. Ayrıca hukuka özel bir sempatim var o yüzden hepinize yürekten selam olsun. Gönül kandilinizin yağı tam, fitili yeni alevi aydınlık olsun. aranızda olmak ne güzel,

Hoşgeldiniz Sayın Hüdaverdi Güzel dilekleriniz için teşekkürler
Old 10-03-2009, 12:58   #347
Av.Mürsel SARI

Kandile olan katınızdan dolayı teşekkürler..

HOŞ Geldiniz..
Old 10-03-2009, 14:02   #348
hüdaverdi

hoş bulduk sayın Supernaturel ve av.Mürsel SARI teşekkür ederim.
Old 10-03-2009, 15:21   #349
B.DOĞUTEPE

Hoşbulduk sayın site üyeleri.Bende aranıza yeni katıldım.Henüz öğrencilik aşamasındayım en yakın zamanda meslektaş olmak dileğiyle.
Old 10-03-2009, 15:29   #350
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan B.DOĞUTEPE
Hoşbulduk sayın site üyeleri.Bende aranıza yeni katıldım.Henüz öğrencilik aşamasındayım en yakın zamanda meslektaş olmak dileğiyle.

Siz de hoşgeldiniz
Old 10-03-2009, 15:35   #351
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan B.DOĞUTEPE

Hoş Geldiniz...
Old 10-03-2009, 15:35   #352
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan hüdaverdi
hoş bulduk sayın Supernaturel ve av.Mürsel SARI teşekkür ederim.

Hoş Geldiniz...
Old 10-03-2009, 15:36   #354
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan sevcengiz
Hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Hoş Geldiniz...
Old 10-03-2009, 17:33   #355
Av. Gökpınar

Merhabalar bende yeni geldim.Forum sayesinde öğrenebileceğim birçok şey olduğuna inanıyorum.Şimdiden,birşeyler öğrenmemde emeği geçeceklere çok teşekkürler.
Old 11-03-2009, 08:24   #357
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av. Gökpınar
Merhabalar bende yeni geldim.Forum sayesinde öğrenebileceğim birçok şey olduğuna inanıyorum.Şimdiden,birşeyler öğrenmemde emeği geçeceklere çok teşekkürler.

Hoşgeldiniz
Old 11-03-2009, 11:06   #358
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av. Gökpınar

Hoşgeldiniz.

@ üyelerimizden Sn. Av. Cengiz Aladağ, soy isminizin önünde "Av." kısaltmasını görmesin, bunun Av. K.63'e aykırı olduğunu iddia edebilir. Bilginiz olsun, böyle bir uyarıda bulunursa sakın şaşırmayın!
Old 11-03-2009, 19:49   #359
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Saim
Hoşgeldiniz.

@ üyelerimizden Sn. Av. Cengiz Aladağ, soy isminizin önünde "Av." kısaltmasını görmesin, bunun Av. K.63'e aykırı olduğunu iddia edebilir. Bilginiz olsun, böyle bir uyarıda bulunursa sakın şaşırmayın!

Saim bey, http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=36430 bağlantısındaki konuda görüşlerimi (her zamanki gibi ) anlayamamanızı ben anlayabiliyorum (alıştık artık ) ama sayenizde yeni üye arkadaşlarımız da yanlış anlayacak.

En kebabi saygılarımla.
Old 12-03-2009, 16:44   #360
Av. Gökpınar

Mutlu

Öncelikle forum sayesinde öğrendiğim ilk bilgi olan Avukatlık Kanunun 63. maddesini öğrenmemde aracı olduğu için Cengiz Beye teşekkür ediyorum.Bu konuyla ilgili olarak daha önce açılan başlıkları incelediğimde zaman zaman sertleşen üslupların kullanıldığını gördüm.Bu başlıkta da konunun uzamaması için cevap yazmayı uygun gördüm.Avukatlık Kanununda "Avukat" ünvanının bu ünvana sahip olmayan kişilerce kullanılamayacağı belirtilmiş.Benim kullandığım Av. hem Avukat'ın kısaltması hemde ispanyolcada geleceğin avukatı manasına gelen "abogado venidero" nun kısaltmasıydı.Amacım kendimi bu ailenin içinde hissetmekti.Soyismimin önünde Av. kısaltmasını kullanmam suç teşkil edecekse adminlerden ricamdır Av. kısmı kullanıcı adımdan silinsin.Sonuçta bu mesleğe yakında başlayacak biri olarak kanunun içinde kanuna karşı durmak istemem.Sanıyorum bu kısaltmanın,kısaltmanın diyorum çünkü ünvan olan "avukat" dır ve av. bana göre herhangibir manaya gelebilecek sıradan bir kısaltmadır,birkaç yıl sonra adımın önünde yer alması daha doğru olacaktır.Yazdıklarımı okuduğunuzda sert bir üslup kullanmış gibi algılanmak istemem sanıyorum forumda yaşı en küçük olanlardanım hiçbirinize karşı bu şekilde bir saygısızlıkta bulunmadığımı ve bulunmayacağımı belirtmek isterim.Teşekkürler.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi