Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

suphe

Konuyu Kilitleyin
Old 23-02-2018, 03:48   #1
Konuk

Varsayılan suphe

Öncelikle yürekten teşekkürler.Ben altı yıllık evli üç çocuk sahibi bir bayanım.Eşim esnaf yanımızda calistirdigimiz kadınla beni aldattı.Henüz üçüncü çocuğum yokken suphelenmeye basladim kadının annesi kadın ve eşim beni böyle birşey olmadığına ikna ettiler.üçüncü çocuğumun hamileligimin sonlarına doğru kadının mesajini eşimin telefonunda gördüm.Eşiğinde mesajdan haberi yoktu benim ayrilacagim kaygısıyla zorla kadının kapısına götürdü kadın da eşimde inkar ettiler gelen sesli mesajda ve ben emindim.Eşimi uzaklaştırip kadınla konuştum açıkçası onu kandırıp itiraf ettirdiği sandım ancak sadece sohbet ettiklerini cinsel birliktelik olmadığını söyledi ve eşimin onu kovdugunu intikam tarzı şeyler söyledi sosyal medyadan bana yazdı.Aradan beş ay geçti çocuğum dünyaya geli ve eşim gelip kadının 16 haftalık hamile olduğunu daha önceden haberi olmadığını söyledi hamileligini gizlemis kadın evime benden para istemeye geldi hal ve hareketlerinden suphelendim ve ne zaman hamile kaldığını sordum cevap vermedi birçok erkekle birlikte olduğunu bildiğimi söyledim nerden eminsin dediğimde çelişkili şeyler söyledi ve nihayet çocuk doğdu ancak tarihler tumuyordu çocuğun eşimden olma ihtimali yoktu tabi eşim doğru söylüyorsa.Ben ona ispat et demiştim doğum yapar yapmaz çocuk şubeye gidip babaliginin ispatı için sikayetci olmuş. Kendir isteğiyle 17 yaşından beri birlikte olduğunu ifade vermiş.Polisler evime geldi çocuk şubeden geldiklerini söyledi ben kadının yanımızda çalışırken kimlik bilgilerinin bildiğimi"sigorta için"çocuk şubenin 19 yaşındaki kadınin çocuğunu ispat etmek için kanuniyi olup olmadığını sordum başı belaya girer dediler ifadesini almışlar oda 18 yaşından sonra birlikte olduğunu çocuğun ispatı durumunda üzerine düşeni yapacağını ifade vermiş.Tayin edilen avukatla görüştüm ortada suç felan yok ifade alıp birakalır dedi

avukat gittikten sonra eşimi ayin onunda sgk da acil muayene girişi ile kan almışlar kadin ve çocuğundan onikisinde Ben karakolu aradım adlı tıpta böyle bir giriş olmadığını söyledim onlarda emniyet kriminal yapıldığını ve alay eder bir ifadeyle sonucu gördüğünü çocuğun eşimin oldugunu söyledi.Eşim sonuçu almadi çocuk haziranda doğdu hala bir dava açılmadı.Annesi heryerde tanıdıkları olduğunu söyleyerek bize gözdağı veriyor.Sorum çocuk şubenin bu sekilde hareket etmesi yasal mı? Açıkçası ben o çocuğa üzülüyorum ve eşime babalık davası açması konusunda telkinde bulunuyorum.Usulsuzluk yapmaları endişesi taşıyorum adlı tıpta bu test kesin cikiyormu.Simdiden teşekkürler selamlar...
Old 23-02-2018, 10:40   #2
Av. Hatun Olguner

Sayın Konuk ;

Adli Tıpta bu test kesine yakın (%99.9) ortaya çıkıyor. Şüphe etmenize gerek yok...
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04167104 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.