Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: Ths üyeleri; hangi futbol takımını tutuyorsunuz?
Beşiktaş 34 25,37%
Galatasaray 48 35,82%
Fenerbahçe 36 26,87%
Trabzonspor 5 3,73%
Diğer 4 2,99%
Takım Tutmuyorum 7 5,22%
Oy Verenler: 134. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 136)

Hukukçular ve THS üyeleri hangi futbol takımını tutuyor?

Yanıt
Old 16-01-2007, 22:26   #1
Seyda

Varsayılan Hukukçular ve THS üyeleri hangi futbol takımını tutuyor?

Sevgili Ths üyeleri; bir futbolsever olarak site lokalinde böyle bir konu açmak istedim ve katılırsanız sevinirim Siz hangi takımlısınız??
Old 07-11-2008, 13:45   #2
Admin

Bu konuyu Ocak 2007'de yeni yanıtlara kapatıp, sadece oylara açık olacak şekilde düzenlemiştim. Ancak bu tarihten sonra THS'de başka konular içinde aynı konuda değişik sohbetler yapıldığından (ve korkulan THS dünya savaşı da patlak vermediğinden) bu konuyu da yeni yanıtlara açmak (her üye için şimdilik tek yanıtla sınırlı olmak üzere!) adil olacaktır diye düşünüyorum.

Öte yandan ülkemizde futbol takımı tutmanın ciddi bir duygusal boyutu olduğu düşünüldüğünde, bu konu içine fazlaca alaycı, kırıcı, rencide edici yorumların eklenmemesini yine de rica etmek durumundayım. Bu konuda herkesin şaka kaldırma eşiği farklıdır, o nedenle sizin kendi takımınızla ilgili kaldırdığınız bir şakanın, sizden daha "koyu" taraftar olan bir başka üye için rahatsız edici olacağı düşünülerek yorum yapılırsa, THS yönetimi de hukukla ilgili olmayan ve bu nedenle sitemizde bulunması da çok zaruri olmayan böyle sosyal bir konu için gereksiz mesai yapmamış olur.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
Old 07-11-2008, 20:16   #3
ParanoidAndroid

Tabi ki
CIM BOM BOM!

tarihi de galatasaray cim cim cim, bom bom bom, cim bom cim bom bom!
__________________________________________________ _______________
Old 07-11-2008, 20:42   #4
Adli Tip

Fenerbahçe'liyim. Ne zaman, ne vesileyle bir taraftar oldum hatırlamıyorum. İlk 11'i say diyen olsa 3 isim söylemekte zorlanırım. Ofsayt nedir dense düşünerek cevap veririm.

Bundan bir kaç yıl kadar önce futbol bilgim çok çok daha azdı. Evlendikten sonra futbolla ilgilenenlerin çok yakından tanıdığı bir futbolcuyla sıhri hısım olduk da biraz daha bilgi sahibi oldum.

Bazen çok çok ünlü futbolcularla aynı ortamda bulunuyorum bu vesileyle. Tanışırken ben ismimi söylüyorum, onlar ise sadece "memnun oldum" demekle yetiniyorlar. (Kendilerini tanımayanların da olabileceğini hiç düşünmemişler tabi. )Onlar ne derece, gerçekten memnun oluyorlar bilmiyorum ama ben onların isimlerini o anda da öğrenenemiş oluyorum.
Old 08-11-2008, 20:18   #6
Gülümse

Takım tutmam ama çocuklarımın takımını işaretledim... Ama bana sorarsanız Galabahçetaşspor diyebilirim...
Old 09-12-2008, 16:06   #8
üye18721

GS şu anda önde görünüyor.
Old 13-08-2009, 09:46   #10
S.Orhan

Ankete bir katkı da benden olsun: tabii ki Beşiktaş..
Old 18-09-2009, 09:32   #12
üye25928

Beşiktaş'ım Benim, biricik sevgilim...
Old 27-09-2009, 11:43   #13
Av. V. Gözde Arıkaya

eskişehirspor da ayrı bir şıkkı hakediyordu bence
Old 20-10-2009, 12:11   #14
BUSRA1907

Ailemde bir tane bile Fenerbahçe' yokken ve benim çocukluğumun en başarılı takımı Galatasaray olduğu halde,ben ne zaman nasıl Fenerbahçe'li oldum,onu nasıl hayatımın bir parçası haline getirdim,bilmiyorum.Klişeleşmiş bir laf vardır:"11 kişi bir topun peşinden koşuyor,ne anlıyorsunuz bu futboldan?" Özellikle de bir bayan olarak futboldan bu kadar keyif almamım,fanatikleşek derecede bu takıma bağlanmamın,odamın duvarlarının,yatağımın,yorganımın,terliklerimin,de fterlerimin,kalemlerimin,şu an odamda gördüğüm her şeyin sarı lacivert renklerde olmasının anlamı ne?Neden elime geçen paraları hep arkadaşlarımla bir yerlerde değil de Fenerium'larda harcıyorum acaba?En üzücü,en yıkıcı olaylarda bile gözünden tek damla yaş gelmeyen,ağlamayı güçsüzlük olarak gören ben,neden etrafımda kimlerin olduğuna bile bakmadan,mutluluktan,üzüntüden ya da sinirden hüngür hüngür,saatlerce ağlayabiliyorum Fenerbahçe maçlarından sonra?Ve yenildiği,hezimete uğradığı maçlardan sonra bile o formayı üstümde taşımak,onlarca insanın alaylarına kulak asmadan gururla yürüyebilmem neden?Bir kere Çarşı grubundan,bir kere de Sakaryaspor taraftarlarından dayak yerken bile neden hala onu savunuyordum? Bugüne kadar o kadar çok sorguladımki kendimi ve Fenerbahçeliliğimi...Ve sonucunda karşılıksız sevgi denilen şeyin bu olduğunu anladım.Mantıksız gelse bile yine de sevmeye devam ediceğimi anladım.Ve bunları hissetmeyen hiç kimsenin de beni anlayamacağını anladım.
Lisedeyken Fenerbahçe hakkında yazdığım ve 60 yaşındaki Galatasaray'lı edebiyat öğretmenimin ve sınıftaki herkesin ağlamasına sebep olan kompozisyonumu bulursam paylaşmak isterim sizinle.
HAYATIMDAKİ HER ŞEY YALAN,TEK GERÇEK SENSİN FENERBAHÇE'M...
Old 25-10-2009, 18:21   #17
slide

Bjk. Bugünkü fb_gs maçı için ise tabiki de gs
Old 01-11-2009, 02:41   #18
erkanaga

Fenerbahçe, evet babamın takımıydı ama iki abmden biri Galatasaray a biri Beşiktaş a dönmüş.Bu konu da babamın tek varisiyim

Fenerbahçe benim ruh halime de uyuyor aslında; en başarılı zamanlarında bile radikal kararlar alabiliyor.

Ah bir de şu bilet fiyatlarında öğrenci indirimi olsa
Old 24-12-2009, 13:49   #19
Av. Mehmet Aslan

Tabi ki Türkiye'nin tek Avrupa Şampiyonu olan GALATASARAY!
Old 22-02-2010, 17:02   #22
onureyuboglu

Varsayılan Tek Gerçek

Benim sevdam ortaokuldan liseye dönüşteki kavşakta çıktı karşıma. 3-0'dan 4-3 lük maçı da gördüm 6-1 aydın hezimetini de. "Arkayı fenerleyin" alayına da maruz kaldım " Türk lirasından 6 sıfırı atabilirsiniz ama tarihten 6-0'ı atamazsınız" alayını da ettim. En kötü gününde de oradaydım en iyi gününde de. Hatta bütün akrabalarımın beni Trabzon il sınırından içeri sokmama tehdidine rağmen formalarımın hepsinin arkasında 61 numara yazar. Bu geçen sürede anladım ki Dünyada bir FENERLİLER vardır, bir de fenersizler. O fenersizler ki karanlıklarda kaybolmaya mahkumdurlar. İslam ÇUPİ'nin çok güzel bir sözü vardır. Şükrü Saraçoğlu Stadının tribünlerinde yazılıdır " Fenerbahçenin büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür, ne de şampiyonluk büyüklüğü. Fenerbahçenin büyüklüğü bambaşka bir büyüklüktür adı konamaz.
En büyük FENERBAHÇE demiyorum... Çünkü TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Old 15-03-2010, 15:57   #24
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Asil Orhunöz
Alayına isyan ölümüne Göztepe!

Çarşı, karşı çıkmasın!
Old 19-11-2011, 12:09   #27
av.metinmso

Son şampiyon TRABZONSPOR
Old 21-05-2012, 20:40   #28
Ersavaş

Varsayılan Tutulan Takım: Beşiktaş

Beşiktaşı tutuyorum, fakat fanatik değilim. Renklerinden ötürü bir sevgim var.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi