Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

yanliş yapılan burun ameliyatı

Yanıt
Old 18-08-2013, 08:54   #1
Konuk

İnceleme yanliş yapılan burun ameliyatı

6 ay önce burnumda devigasyon değişikliği olduğu için ve nefes alamadığım için burun ameliyatı oldum .estetıik yapılmadı ve estetik amaçlı değildi.estetisyen özel bir doktora gittim . kendısi hastaneye gelir gelmez hemen ameliyat ücretını almıştır ve makbuz fatura hıcbısey vermemiştir. aynı zamanda ameliyattan sonra hiç gelip veya arayıp kontrol etmemiştir. burnumun üst kemiği yamukken suan s seklıne gelıp alt kısmı yamulmuştur.aynı zamanda raporumu yanlış yazmıştır 10 gun rapor dan sonra kontrolu işaretlemesi gerekirken o benı calışır göstermıştir.onun yuzunden daha ıyılesmeden ıse gıttım ve daha cok hasta olmama sebeb olmustur. ameliyat oldugum sure içinde doktor raporumu estetık olarak gosterdiği için ssk dan paramı az aldım kı estetık operasyon yaptırmadım. doktorum çok paracı ve ilgisizdi. normalde 3 gunde cıkan tamponlar bende 15 gun sonra cıkarılmıstır. maddı manevi bu doktor ıcın ne haklarım olabılır?
Old 18-08-2013, 21:27   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
6 ay önce burnumda devigasyon değişikliği olduğu için ve nefes alamadığım için burun ameliyatı oldum .estetıik yapılmadı ve estetik amaçlı değildi.estetisyen özel bir doktora gittim . kendısi hastaneye gelir gelmez hemen ameliyat ücretını almıştır ve makbuz fatura hıcbısey vermemiştir. aynı zamanda ameliyattan sonra hiç gelip veya arayıp kontrol etmemiştir. burnumun üst kemiği yamukken suan s seklıne gelıp alt kısmı yamulmuştur.aynı zamanda raporumu yanlış yazmıştır 10 gun rapor dan sonra kontrolu işaretlemesi gerekirken o benı calışır göstermıştir.onun yuzunden daha ıyılesmeden ıse gıttım ve daha cok hasta olmama sebeb olmustur. ameliyat oldugum sure içinde doktor raporumu estetık olarak gosterdiği için ssk dan paramı az aldım kı estetık operasyon yaptırmadım. doktorum çok paracı ve ilgisizdi. normalde 3 gunde cıkan tamponlar bende 15 gun sonra cıkarılmıstır. maddı manevi bu doktor ıcın ne haklarım olabılır?

----------------------------------------------------

Sayın KONUK,

Bir dilekce ile yukarda belirtmiş olduğnuz

şikayetlerinizi TC.Sağlık Bakanlığına,Türk Tabibler

Birliğine yapabilirsiniz.

Konusunda uzman bir hukukcudan da destek alarak maddi

manevi zararlarınız için tazminat talebinde

bulunabilirsiniz.

Acil şifalar dileklerimle.

Ecz.Mesut ÇETİN
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi