Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Konu Notu: 3 oy, 3,67 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-09-2008, 23:31   #2731
Av. Gürkan

Alıntı:
Yazan tobaccoexper
sizi bilmem ama bana kısa süreli de olsa tatil gibi geliyor

Belki de haklısın. Cumartesi çalışmasam ben de tatil sayabilirdim.

Yeter ki onursuz olmasın hayat..
Old 13-09-2008, 00:32   #2732
Gülümse

Alıntı:
Yazan Saim
THS İtiraf.com'u açan üyenin bu alan üzerinde telif hakkı var mıdır? Olmadığını düşündüğümü i.e.
Bence bunu iyi bir avukata danışmak lazım... Tanıdığım iyi bir kaç avukat olduğunu i.e
Old 13-09-2008, 10:36   #2733
uSaRe01

Alıntı:
Yazan Saim
THS İtiraf.com'u açan üyenin bu alan üzerinde telif hakkı var mıdır? Olmadığını düşündüğümü i.e.

İtira.com artık kamuya mal olmuş bulunduğundan ve dahi kamu haklarının üstünlüğü gözönüne alınarak te'lif hakkının sakıt olduğunu düşündüğümü.....
Old 13-09-2008, 10:44   #2734
Gülümse

Ama THS itiraf com sadece buraya ait, öyle değil mi?
Old 13-09-2008, 13:47   #2735
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Gulumse
Bence bunu iyi bir avukata danışmak lazım... Tanıdığım iyi bir kaç avukat olduğunu i.e

Çok sevinirim buna. Benim etrafımda hiç iyi avukat yok.
Old 13-09-2008, 13:51   #2736
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Saim
Çok sevinirim buna. Benim etrafımda hiç iyi avukat yok.
Ben de iyi bir avukat önerebilirim
Old 13-09-2008, 22:28   #2738
Nur Deniz

Bu sitede beş üye var ki, forum alanlarında mesaj yazmalarından sonra söyleyecek bir şey bulamayarak mesaj yazamadığımı itiraf ediyorum.
Old 13-09-2008, 23:09   #2739
Av.Emin

Sayın Nur denizin bahsettiği 5 üyeyi çok merak ettiğimi itiraf ediyorum
Old 13-09-2008, 23:11   #2740
caner87

Bir çok üyede görmeye başladığım türkçe ile ilgili çarpıcı kutucukların nasıl eklendiğini merak ettiğimi, bunu bilsem bile kullanmak istemediğimi i.e
Old 13-09-2008, 23:42   #2741
üye8180

Ben de, içerik olarak her ne kadar faydalı olsa da, bu kutucukların gözü yorduğunu, benim eklemeyi hiç düşünmediğimi i.e.
Old 14-09-2008, 00:12   #2742
üye8180

Ths forumlarında dolanıp dururken aslında laflayacak birilerini aradığımı bildiğimi, bazen sessizliğin, sağır edecek kadar olan sesinin içimde yükseldiğini hissettiğimi, ths deki eski sohbet odamız olsaydı bir iki üyeyi belki ayartıp onlarla laflayabileceğimi düşündüğümü, böyle kendi kendime hem konuşup hem dinlediğimi i.e.
Old 14-09-2008, 00:33   #2743
Gülümse

Eskiden bir sohbet odası vardı ama... Sonradan geldiğimde baktım yok olmuş...
Old 14-09-2008, 00:37   #2744
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gulumse
Eskiden bir sohbet odası vardı ama... Sonradan geldiğimde baktım yok olmuş...

Varmış, yok olmuş. Yeni öğrendiğimi itiraf ediyorum.
Old 14-09-2008, 00:46   #2745
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Varmış, yok olmuş. Yeni öğrendiğimi itiraf ediyorum.

Nedenini merak ettiğimi, çok meraklı görünmekten korktuğumu ama aslında öyle olduğumu itiraf ediyorum.
Old 14-09-2008, 00:48   #2746
Armağan Konyalı

Sohbet odası açıldığından itibaren uzun bir dönem boyunca çok kalabalıktı. Üyeler arasında hem sıcak ilişkiler kurulmasına hem de üyelerin sıkı kavgalarına sahne oluyordu.

Ama sonradan nedense birden ilgi azaldı. En sonunda da sürekli boş kaldığı için kapatıldı.

Sohbet odasının eksikliğinin MSN tarafından doldurulacağı düşünüldü. Bir çok üye MSN'de buluşup sohbeti sürdürmekte.

Sohbet etmek istediğiniz üyelerin MSN adreslerini üye bilgileri sayfasında ''hızlı erişim bilgileri'' başlığı altında bulabilirsiniz.

Bilgilerinize saygılarımla
Old 14-09-2008, 00:54   #2747
Armağan Konyalı

Sayın Av.Neslihan

Benim de imza yerinde kullandığım bu kutucukların rahatsız edici olduğunu ben de biliyorum. Ama bu kutucuklarda yazan kurallara aykırı mesajlar beni daha çok rahatsız ediyor.

Bazı üyeler hatalarında ısrar ettikçe bu kutucukla bu üyeleri rahatsız etmekten yanayım.

Sizin gibi kurallara uyan üyelerimize verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle özür dileriz.

Saygılarımla
Old 14-09-2008, 01:14   #2748
Nur Deniz

Teşekkür ederim.

Burada olduğum için mutlu olduğumu itiraf ediyorum.

Bu gece çok geveze ve meraklı olduğumu, aynı zamanda Anlat Evladım isimli bir forum olduğunu hatırlayarak oraya baktığımı ama Anlat Evladım forumunu başlatan Sn Paranoid Android 'in 03.09.2008 den itibaren kimseyi yanıtlamadığını farkettiğimi itiraf ediyorum.

Bir de iyi ki oraya anlatmamışım kimse dinlemeyecekmiş diye düşünerek güldüğümü itiraf ediyorum.
Old 14-09-2008, 04:11   #2749
Gülümse

Av.Sevil dostumuzu özlediğimi ve kendinisini merak ettiğimi i.e
Old 14-09-2008, 18:54   #2750
yağmurdamlası

Varsayılan :)

İtiraf com'umuz 100.sayfayı da ele geçirdiğinde tekrar baştan bir konu açılmalı baştan başlanmalı düşüncesine sahip olduğumu itiraf ediyorum...
Old 14-09-2008, 21:50   #2751
Av. Gürkan

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Sayın Av.Neslihan

Benim de imza yerinde kullandığım bu kutucukların rahatsız edici olduğunu ben de biliyorum. Ama bu kutucuklarda yazan kurallara aykırı mesajlar beni daha çok rahatsız ediyor.

Bazı üyeler hatalarında ısrar ettikçe bu kutucukla bu üyeleri rahatsız etmekten yanayım.

Sizin gibi kurallara uyan üyelerimize verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle özür dileriz.

Saygılarımla

Anlaşılan ısrarlı arkadaşlarımız umursamadan hatalı yazmayı sürdürecek. Biz de bazı diğer arkadaşlarımızın yarattığı bu görüntü kirliliğine katlanmayı sürdüreceğiz.

....................................
Yeter ki onursuz olmasın hayat.........
Old 14-09-2008, 22:23   #2752
Admin

Alıntı:
Yazan Av. Gürkan
Anlaşılan ısrarlı arkadaşlarımız umursamadan hatalı yazmayı sürdürecek. Biz de bazı diğer arkadaşlarımızın yarattığı bu görüntü kirliliğine katlanmayı sürdüreceğiz.
Keşke her "görüntü kirliliği" böyle bir amaca hizmet etse. Üye imzalarını görüntülemek istemeyen üyelerimiz, forum ayarları sayfasından "Diğer Üyelerin İmzaları Göster" seçeneğini kapatırlarsa, rahatsızlıkları sona erecektir. İ.E.
Old 14-09-2008, 22:32   #2753
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Admin
Keşke her "görüntü kirliliği" böyle bir amaca hizmet etse. Üye imzalarını görüntülemek istemeyen üyelerimiz, forum ayarları sayfasından "Diğer Üyelerin İmzaları Göster" seçeneğini kapatırlarsa, rahatsızlıkları sona erecektir. İ.E.

Bu imzalar ve uyarının görüntü kirliliğini engelleme maksadıyla kullanıldığından , beni hiç rahatsız etmediğini , aksine güzel ve nazik bir uygulama olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum.
Old 14-09-2008, 22:50   #2754
Av.Mehmet Saim Dikici

"Görüntü kirliliği" çok ilginç bir tespit olmalı. Zihin kirliliği yanında görüntü hiç kalır.
Old 14-09-2008, 23:06   #2755
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Saim
Zihin kirliliği yanında görüntü hiç kalır.

''Zihin kirliliği,, bu benzetmeye zihnim yetmedi. Daha çok zihin yorgunluğuna alışkın olduğumu i.e.

Zihin kirliliği nedir?
Old 14-09-2008, 23:12   #2756
Doç. Dr. Özge Yücel

Saim Beyin gönüllü avukatlığını üstlenerek bir açıklama getirmek isterim. Zihin kirliliği, ne yazdığını, nasıl yazdığını, neden yazdığını bilmeden, seçtiği sözcüklerin anlamını idrak etmeden yazan kişinin içinde bulunduğu zihin durumudur. Genelde zihin kirliliğinin nedeni dil kirliliği ve kavram karmaşasıdır.
Old 14-09-2008, 23:18   #2757
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Saim Beyin gönüllü avukatlığını üstlenerek bir açıklama getirmek isterim. Zihin kirliliği, ne yazdığını, nasıl yazdığını, neden yazdığını bilmeden, seçtiği sözcüklerin anlamını idrak etmeden yazan kişinin içinde bulunduğu zihin durumudur. Genelde zihin kirliliğinin nedeni dil kirliliği ve kavram karmaşasıdır.

Teşekkür ederim. Bilmememin nedeni varmış.
Old 15-09-2008, 14:28   #2758
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Özge Yücel

Süper bir cevap olmuş. Elinize, beyninize sağlık.
Old 15-09-2008, 20:42   #2760
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Gulumse
Çalışıyorum ve çok çalışmalıyım...

Den den diyebilir miyim?
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 2 (0 Site Üyesi ve 2 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10361409 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.