Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 21-08-2008, 21:58   #271
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan handy.dt
teşekkür ederim hoşbulduk

sayın tobaccoexper izmirlimisiniz?

izmirli değilim ancak izmirdeyim
Old 22-08-2008, 08:49   #272
deu_nihan

yaa herkes yeni üyelere hoşgeldin yazısı yazmış. ben üye olduğumda kimse yazmamıştı.çok kıskandım.
Old 22-08-2008, 17:28   #274
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan deu_nihan
yaa herkes yeni üyelere hoşgeldin yazısı yazmış. ben üye olduğumda kimse yazmamıştı.çok kıskandım.

Hoşgeldin, hoşgeldin, hoşgeldin
Old 22-08-2008, 17:43   #275
supernatural

Alıntı:
Yazan deu_nihan

Hoşgeldiniz Sayın deu_nihan
Old 22-08-2008, 17:45   #276
Gülümse

Alıntı:
Yazan deu_nihan

Siz zaten hoş gelmiş sefalar getirmiştiniz...
Geç oldu ama en temizinden bir hoşgeldiniz size
Old 29-08-2008, 12:12   #278
DEUlu

Neşeli Hoşgeldiniz...

THS Ailesine yeni katılan aile bireylerimiz hepiniz hoşgeldiniz..
Yürek dolusu sevgilerimle..
Old 31-08-2008, 12:42   #279
adalet savaşçısı

merhabalar bu siteye yeni üye oldum. Gerçekten müthiş bir site. böyle bir siteyi bizlerle paylaştığınız için sizlere müteşekkiriz.Herkese saygılar.
Old 31-08-2008, 16:01   #280
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan adalet savaşçısı
merhabalar bu siteye yeni üye oldum. Gerçekten müthiş bir site. böyle bir siteyi bizlerle paylaştığınız için sizlere müteşekkiriz.Herkese saygılar.

Hoşgeldiiiiiinnn .Daha bağımlı kısmına geçmedin, bir yıl sonra bir mesaj daha bekliyoruz. Sevgiler.
Old 01-09-2008, 12:36   #281
Av. Dilayda

Mutlu Beni de aranıza kabul ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER

Geç oldu ama; bilgi dağarcığımı genişletebileceğim, saygıdeğer meslektaşlarımın yüksek tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden yararlanabileceğimi umut ettiğim, böylessine kaliteli bir siteye bende üye oldum. Beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim
Old 01-09-2008, 12:47   #282
avsenanur

arkadaşlar selam benim biraz belalı bir icra dosyam var.Borçlunun tüm mal varlıgında bir sürü haciz var ama bir yer buldum birinci sırada vergi dairesinin 2000 yılında koydugu haciz var ben ikinci sıradayım .Bildigim kadarı ile yanlışsam düzeltin lütfen gayrimenkul haczilerinde 3 yıl içersinde satılmazsa haciz düşer.Şimdi bu durum devlet hacizlerindede aynı mı yoksa farklı mı?
Degerli cevaplarınızı bekler teşekkürlerimi şimdiden sunarım ayrıca tüm yeni dostlara HOŞGELDİNİZZZ...
Old 01-09-2008, 12:50   #283
Gülümse

Eski bir siteli olarak bu tür sorularınıza paylaşabileceğiniz bölümün

http://www.turkhukuksitesi.com/forumdisplay.php?f=2

Yani hukuk soruları bölüm olduğunu bildirir... Size de hoşgeldiniz demeyi bir borç bilirim...
Old 01-09-2008, 12:50   #284
halit pamuk

Alıntı:
arkadaşlar selam benim biraz belalı bir icra dosyam var.Borçlunun tüm mal varlıgında bir sürü haciz var ama bir yer buldum birinci sırada vergi dairesinin 2000 yılında koydugu haciz var ben ikinci sıradayım .Bildigim kadarı ile yanlışsam düzeltin lütfen gayrimenkul haczilerinde 3 yıl içersinde satılmazsa haciz düşer.Şimdi bu durum devlet hacizlerindede aynı mı yoksa farklı mı?
Degerli cevaplarınızı bekler teşekkürlerimi şimdiden sunarım ayrıca tüm yeni dostlara HOŞGELDİNİZZZ...

Güzel bir hoş geldin karşılaması olmuş.

Her üye olana bir soruya cevap verme zorunluluğu getirilse ilginç olurdu herhalde.
Old 02-09-2008, 12:40   #285
avsenanur

sevgili meslekdaşım adnan koray bey yorumunuz çok komik ben arkadaşlara hoşgeldiniz derken o anda kafamı çok fazla meşgul eden bir sorunu da oraya yazıvermiş oldum . insanlar özgürdür kimseyi hiç bir şeye zormala gibi bir fikrim olamaz iyi günler
Old 02-09-2008, 12:59   #286
Av.Mürsel SARI

Her nekadar da yeni yazıyor isem de üyelik tarihim üzülerek söylüyorum baya geç olmuş.

Sayın Admin,

Bu başlığı açtığı tarihte üye olmama hasebiyle: bende; hoşbuldum diyiyorum.

Üyelik tarihimin geç olması yetmiyormuş gibi, hoş bulduk temenilerimi de geç yazmam umarım affedilir.
Old 02-09-2008, 13:04   #287
avsenanur

hoş geldiniz sayın mürsel sarı umarım uzun yıllar üyeliğiniz sürer.iyi günler
Old 02-09-2008, 19:31   #288
Av.Mürsel SARI

SAyın avsenanur,

Teşekkür ederim. Sizin içinde aynı şekilde uzun uzun yıllar üyelikler dilerim.
Old 22-09-2008, 15:51   #289
SeNaA

Varsayılan Herkese Merhaba

Alıntı:
Yazan Admin
Merhaba,

Aramıza yeni katılan üyelerimiz zaman zaman kendilerini tanıtan mesajlar yazmak veya diğer üyelerimizle selamlaşmak ihtiyacı duyuyorlar. Bu nedenle bu üyelerimiz için özel bir konu açalım ve bu tip mesajları bu konu altında toplayalım istedik. Eğer yeni bir üyemizseniz ve diğer üyelerimizle selamlaşmak istiyorsanız, bu konu bir yanıt ekleyebilirsiniz.

Acemilik ve yanlışla başka konular içine eklenen tanışma ve selamlaşma mesajlarını da, forum yöneticilerimiz bu konu içine taşıyacaklardır.

Elbette diğer tüm üyelerimizde yeni üyelerimize burada hoşgeldin demek isterse, bu konuya bir yanıt ekleyebilir veya mesajına teşekkür ekleyerek yeni üyemizi teşekkür sistemimiz ile de tanıştırabilir.

Ancak siteyle/forumla ilgili soru ya da soruları mümkün olduğunca bu konu içine yazmamanızı ve bu konuyu sadece tanışma amaçlı kullanmanızı rica ederiz. Soru ve sorunlar bu konu içinde gözden kaçabilir veya yanıtsız kalabilir. Eğer aklınıza takılanlar varsa, bu linke tıklayarak site ve forum yöneticileri ile iletişim alanımızda sorabilirsiniz.

Bu konu başlığı içindeki mesajlar zaman içinde çok artarsa veritabanını rahatlatmak adına eski mesajları zaman zaman temizleyebiliriz.

Ben tüm yeni üyelerimize peşinen hoşgeldiniz diyorum.
Herkese merhaba uzun zamandan beri siteyi takip ediyorum artık bende bu sitenin bir parçasıyım ve bundan dolayı çok mutluyum.Böyle bir site açtıkları için THS yöneticilerine teşekkürler
Old 23-09-2008, 07:05   #290
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan SeNaA
Herkese merhaba uzun zamandan beri siteyi takip ediyorum artık bende bu sitenin bir parçasıyım ve bundan dolayı çok mutluyum.Böyle bir site açtıkları için THS yöneticilerine teşekkürler

Hoşgeldiniz Sayın SeNaA
Old 05-10-2008, 03:36   #291
ALİ CANDAN

Çok değerli THS site üyeleri. Uzun zamandır incelediğim ve acaba bizimde bu sitede yerimiz varmı, dediğim ama yine de şansımı deneyip üyelik başvurusunu yaptığım ve şu anda ise kabul edilen üyeliğim için gerçekten mutluyum. Çünkü siz değerli hukuk dostlarımla sizler kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmasamda sizler sayesinde birşeyler öğrenmek ve elimizden gelen katkıyı sağlamak amacı ile; Şimdiden tüm site üyelerine ve THS kurucularına çok teşekkür eder. Güzel günler geçirmemiz dileğiyle; Saygılar sunarım. Ali CANDAN Seydişehir Adalet Dairesi
Old 05-10-2008, 13:06   #293
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ALİ CANDAN
Çok değerli THS site üyeleri. Uzun zamandır incelediğim ve acaba bizimde bu sitede yerimiz varmı, dediğim ama yine de şansımı deneyip üyelik başvurusunu yaptığım ve şu anda ise kabul edilen üyeliğim için gerçekten mutluyum. Çünkü siz değerli hukuk dostlarımla sizler kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmasamda sizler sayesinde birşeyler öğrenmek ve elimizden gelen katkıyı sağlamak amacı ile; Şimdiden tüm site üyelerine ve THS kurucularına çok teşekkür eder. Güzel günler geçirmemiz dileğiyle; Saygılar sunarım. Ali CANDAN Seydişehir Adalet Dairesi

Hoşgeldiniz.
Old 08-10-2008, 21:46   #295
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gün Altay
Merhabalar.

Merhaba Sayın Gün Altay THS'ye hoşgeldiniz
Old 09-10-2008, 22:38   #297
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gün Altay
Merhabalar.

Hoşgeldiniz.
Old 09-10-2008, 22:54   #298
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av. Dilayda
Geç oldu ama; bilgi dağarcığımı genişletebileceğim, saygıdeğer meslektaşlarımın yüksek tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden yararlanabileceğimi umut ettiğim, böylessine kaliteli bir siteye bende üye oldum. Beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim

Siz de hoşgeldiniz.
Old 11-10-2008, 01:50   #299
Burak_Cu

Arkadaşlar merhaba,aranıza geçde olsa katıldım...
Old 12-10-2008, 12:31   #300
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Burak_Cu
Arkadaşlar merhaba,aranıza geçde olsa katıldım...

Merhaba Sayın Burak_Cu THS'ye hoşgeldiniz
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi