Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Galatasaray ŞAMPİYON

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 14-05-2006, 21:12   #1
irfan AYDIN

Varsayılan Galatasaray ŞAMPİYON

Öncelikle,Futbol takımları 2005-2006 Sezonu ŞAMPİYONU olan GALATASARAYLILARI kutluyorum.
Fenerbahçeli dostlarımın ve tüm fenerbaahçelilerin üzüntülerini paylaşıyorum. İyi bir yarıştı .Ancak bu yarışı bu dönem biz kazandık. İnancınızı sakın yitirmeyin . İnanıyorum ki önümüzdeki yıl ya da yıllarda Sizde başarırsınız.Hem bizim başarımız sizlerinde başarısı sayılmaz mı ? Çünkü, SARI ortak rengimiz. Hem de ŞAMPİYON olan Avrupa Fatihi GALATASARAY başka bir takım değilki. Saygılarımla.
Old 15-05-2006, 16:20   #2
av.yıldıray

Evet, aslan hindi etinden hoşlanmaz ama kanaryaya bayılır.(müsadenizle bu kadar alayıda hakettiniz.)
Old 15-05-2006, 16:25   #3
hükümsüz1621

aslanlar kanaryalarla doymaz.aslanların avları büyüktür.bu yüzden AVRUPA FATİHİ oldu.ben de galtasaraylıyım.hayatta biri kazanır biri kaybeder.her zaman kazanacak değiliz,arada bir biz de dinleniriz.atağa geçmek için biraz soluklanmak lazımdı.galatasaray da bunu yaptı işte.şaşırmamak lazım.tüm zaferler sizlerin olsun saygılar
Old 15-05-2006, 17:40   #4
arif0275

Sayın Yıldıray takımınız sayesinde atasözlerimiz bile anlamını yitirdi malumdur 'Aslana sormuşlar neden ensen kalın kendi işimi kendim görürüm ondan demiş aslan'.
Ya sizinki başkalarından medet bekler olmuş.
Kanarya karşısında bayıldığı da kesin ne zaman karşısında görse bihaller oluyor ne aslanlığı kalıyor ne de krallığı.İyisi mi siz bari bize karşı aslanlık iddiasında bulunmayın aklıma KAYAHAN geliyor sonra.
Old 15-05-2006, 17:50   #5
irem_bjk

Galatasaraylıları tebrık edıyoruz ee fenerlılerde ucmasını bılıyolarsa dusmesınıde bılecekler dımı ama
Old 15-05-2006, 17:56   #6
aydın5610

Varsayılan FB tebrikler

Kolay değil FB tam 17 takımla ligde yarıştı.O kadar da olsun.Ben Türk Ligine üzülüyorum.Çünkü herşey şaibeli.BJK maçını satın alan GS ye ve bunu haftalar önce resmi olarak açıklayan BJK yöneticilerine sadece üzüntülerimi yolluyorum..
Old 15-05-2006, 18:06   #7
gencbakıs

ben beşiktaşlı biri olarak fenerbahçenin şampiyon olmasını istiyordum.Çünkü 3 büyüklere de kök söktürdüler bence..saygılar
Old 15-05-2006, 18:32   #8
ULZO

Önemli Şampıyon İnönu de belli Oldu

Bir Fenerbahçeli olarak isterdim ki şampiyon olalım, Vestel Manisa spor'dan 5 gol yemeyelim. Denızli Deplasmanında gerçek bir takım gibi oynayalım. Bunların hiç biri olmadı.
Tüm bunların üzerine klupler birliği ve fedarasyon el birliği ile Galatasaray'ı destekleyince biz kendi hatalarımızın telefisini yapamadan birde baktık ki Galatasaray Şampiyon. Tebrik etmek içimden gelmiyor o yüzden etmeyeceğim.

103 yıllık tarihine silinemeyecek bri leke süren Beşiktaş içinse söylenecek hiç bir söz yok. Kupaları hayırlı olsun. İsterdik ki İnönü Stadyumunda Beşitaş, sahada hiç bir varlık gösteremeyen Galatasaray'ı yensin. Ama olmadı. çok ugrastılar buyrun siz atın golu size lazım dedıler. Karsı taraf da son derece becerıksız basıretsız bır takım. en son artık olmadı kalecileri mac bıtıyor elınızı cabuk tutun hesabı topu önlerıne atıverdı.

Biz daha cesur, daha centilmence ve daha polemiksiz bir lig istiyoruz. Her maçta karsımızda tek bır takımı rakip olarak görmek istiyoruz. Tek bir takımla mac yapmak yenmek, eğer kötu oynuyorsak yenılmek ıstıyoruz. Ama tek bır takımla. Arkasında dıger tum klupler, hakemler ve fedarasyon olsun ıstemıyoruz. Bız temız bır lıg ıstıyoruz.
Old 15-05-2006, 19:08   #9
Cest la vie

Yani biz sadece BJK'yi yenerek mi şampiyon olduk Allah Aşkına?
Yapmayın ya..
Şampiyonluk tek bir maça mı bağlı, adı üstünde "lig şampiyonluğu" bu.

"Bir çiçek açınca bahar geldi sanan" fenerbahçeliler; ilk maçta yenince hava atmasını bildiğiniz gibi centilmence yenilgiyi kabul etmeyi de bilin lütfen!
**Bu arada; hiç kuş aslanı yutabilir mi?
Old 15-05-2006, 21:03   #10
irfan AYDIN

Varsayılan Kuş Kafesten Uçtu

Sevgili FB dostlar;
Kanarya Kafesten Uçtu,Onu Aslan değil ama, Denizlinin Horozu gagaladı.
Galatasaray ise ŞAMPİYON, gerisi lafı güzaf.
Üzülmeyin, önünüzde daha uzun yıllar var. Bu da gelir bu da geçer.Her akşamın bir sabahı vardır. Hoşça ve dostça kalın.
Old 16-05-2006, 13:03   #11
NİLGÜN SEYMEN

Acil Şampiyon Galatasaray..!

Kolay gelinmedi buralara...!
özel kanallarımız ve şık platformlarımız olmadan..,
artık işiniz bitti,battınız denilen sırada...................,
ÇIKTIK ALNIMIZIN AKIYLA..

YENİLGİLERİ KABULLENEMEYENLER..,
zaferleri de hakedemezler..

NİLGÜN/16.05.2006-14.03
Old 16-05-2006, 20:16   #12
arif0275

Evet biz Galatasaray'ı çok seviyoruz siz bizim en cefakar en fedakar en vefalı rakibimizsiniz.Ne zaman zorda kalsak siz hep bizim imdadımıza geldiniz.Fark yedik siz bize moral verdiniz.Bu yıl da elinizden geleni yaptınız bize 6 puanı vererek ancak olmadı işte sizi üzdüysek özür dileriz.Bu güzellik hep sürse hep Fener-Cimbom oynasa ne tatlı olurdu ama...Ne dersiniz...Saygılar.
Old 16-05-2006, 20:41   #13
irfan AYDIN

Sn Avukatım,
Hayal kuruyorsunuz derdim.
Selam,sevgive saygılarımla.
Old 18-05-2006, 16:04   #14
av.yıldıray

Sayın Arif, sanırım bir fenerli olarak sizde atasözünü yanlış biliyorsunuz. O sizin bahsettiğiniz atasözündeki aslan değil kurttu. Ama farketmez, biz kendi işimizi yine kendimiz görürüz. Bu arada galatasarayın fenere yenildiği gün bir arkadaşım, keşke hep galatasaray ile oynasak demişti. Bende ona keşke hep fenerbahçeye yenilsek demiştim. Sebebi şuydu. Ne zaman biz fenerbahçeye yenilsek şampiyon oluyoruz. Siz bizi hep yenin ve bunla avunun, biz şappiyonluğun zevkine varırız. Bir de eskiden galatasarayın her fenerbahçeye yenilmesinde kalecisini değiştirir, fenerbahçenin galatasaraya yenilmesinde fener başkanını değiştirirdi. Sanırım tarih tekerrür edecek. Saygılarımla.......)((:
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07583404 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.