Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

İste Erkeklerİn Bİrer Melek OlduĞunun Kaniti... :))

Yanıt
Old 26-12-2006, 20:07   #1
avien

Varsayılan İste Erkeklerİn Bİrer Melek OlduĞunun Kaniti... :))

İŞTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... )
Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve"Ne diye bağırıyorsun?" der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu?" diye sorar. Ormancı "hayır" diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. "Baltan bu muydu?" Ormancı yine "hayır" diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar."Baltan bu muydu?" Ormancı "evet" der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.
Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer. Ormancı "Aman tanrım" diye bağırır. Peri yine belirir ve sorar. "Ne diye bağırıyorsun?" Ormancı "Karım suya düştü.” der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez’le birlikte geri döner. "Senin karın bu mu?" diye sorar, ormancı "Evet" der. Peri sinirlenmiştir. "Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil." der. Ormancı "Özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez’e evet dememin sebebi budur.”
Bu hikayeden alınacak ders :Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir. Kendileri için bir şey istiyorlarsa ekmek çarpsındır :-))
Old 26-12-2006, 22:34   #3
Derebey06

Ahmet ALTAN ın bir kitabında şöyşe bişiy okudum 'Tanrı erkeğe bu günü Kadına ide geçmişi ve yarını hediye etmiştir. Erkeğe bugünü hediye etmiştir çünkü erkek sadece anı yaşamaya bakar. kadına geçmişi ve yarını hediye etmiştir. Çünkü kadın sürekli geçmişin hesaplaşmaları, geleceğin planları arasında dolanır durur.'
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi