Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: İzmir Toplantısında
Her tarih benim için uygun 4 21,05%
Tarihe göre katılmayı düşünebilirim 11 57,89%
Katılmam mümkün değil 4 21,05%
Oy Verenler: 19. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 290)

THS'liler Programlı İzmir Toplantısı

Yanıt
Old 01-05-2010, 00:02   #181
Gülümse

Evet Nur Deniz'i İzmir'e gönderdiğimize göre biz rahat rahat İstanbul'da toplanabiliriz...
Old 01-05-2010, 00:20   #182
ege

Alıntı:
Yazan Gülümse
Evet Nur Deniz'i İzmir'e gönderdiğimize göre biz rahat rahat İstanbul'da toplanabiliriz...

gecenin bu vakti ne var acaba demek için bakınca attığım kahkahaları komşular bile duydu sanırım)

Old 01-05-2010, 03:10   #184
Armağan Konyalı

Yine ofsayttasın Adli Tıp... Bu saatte boyoz yenmez.

GÜNAYDIN

Saat kulesi meydanda
Meydandaki gece yalnızlığında
Saatin çanı dördü çalınca
Ne kediler ne de baykuşlar uyanır
Ne valiler ne de berduşlar uyanır
Bu saatte artık her şey için çok geç
Bu saatte henüz her şey için çok erken
Bu saatte ne yaşanır ne de ölünür
Bu saatte ne ağlanır ne de gülünür

Saat kulesi meydanda
Meydandaki yüce yalnızlığında
Saatin çanı alev alınca
Güneş nurlu yatağından doğrulur
İşte o saatte zevkle ölünür

Bu saatte boyoz yenmez. Ancak çorba ile nefs köreltilir ki sabaha boyoza yer ayrılır. Sabah Efes Oteli önündeki HAVAŞ otobüs durağında olacağız. Saati ise 7.30 Ankara uçağının geliş saatine (rötar süresine) bağlı.

Sevgilerimle
Old 01-05-2010, 06:44   #185
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

GÜNAYDIN

Saat kulesi meydanda
Meydandaki gece yalnızlığında
Saatin çanı dördü çalınca
Ne kediler ne de baykuşlar uyanır
Ne valiler ne de berduşlar uyanır
Bu saatte artık her şey için çok geç
Bu saatte henüz her şey için çok erken
Bu saatte ne yaşanır ne de ölünür
Bu saatte ne ağlanır ne de gülünür

Saat kulesi meydanda
Meydandaki yüce yalnızlığında
Saatin çanı alev alınca
Güneş nurlu yatağından doğrulur
İşte o saatte zevkle ölünür

Bu saatte boyoz yenmez. Ancak çorba ile nefs köreltilir ki sabaha boyoza yer ayrılır. Sabah Efes Oteli önündeki HAVAŞ otobüs durağında olacağız. Saati ise 7.30 Ankara uçağının geliş saatine (rötar süresine) bağlı.

Sevgilerimle

Hey... Erken değil mi? Kardan Adam ile Atahun Beyin uçağı 9 30 da İzmir'e inecek... Tabi her zamanki kibarlıklarıyla beni bekleyecekler.

Yani sizi uzun süre bekletmek istemeyiz... Size ve elinizdeki çiceklere yazık olmasın
Old 01-05-2010, 07:22   #186
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Gülümse

Old 01-05-2010, 08:42   #187
Av.Duygu Işık Behrem

Ben iki gündür Nevşehir'de olduğum için olayın boyutunun farkına varamamışım. Şimdi nerede ve saat kaçta toplanılıyor? Ben bugün çalışıyorum fakat kısa süreli bile olsa mutlaka sizleri görmek istiyorum. Fakat gelemez isem de beni şimdiden bağışlamanızı rica ediyorum. Çünkü 2 gecedir evimde uyuyamadığım için cılkım çıkmış vaziyette. Yine de ben olmasam bile bir şeye ihtiyacınız olur ise arayabilirsiniz, Armağan Abi'de ve Adli Tip'de telefonum mevcuttur sanırım. (Yani beni defterden silmedilerse! )

Yine de bulunduğunuz meridyen ve paraleli bilirsem gelmek için daha çok fırsatım olabilir.
Sevgiler,
Old 01-05-2010, 09:05   #188
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

peki bu saat nasıl?
Old 01-05-2010, 09:08   #189
Av.Özgür KARABULUT

Benden uzunca zaman ses çıkmayışının sebebi Annem ve Babamın ziyaretime gelmiş olmaları, ne zaman gideceklerini bilmeyişim ve sormayışım/soramayışımdı. Bugün akşam 19.00 otobüsü ile Mersin'e hareket ediyorlar. Yetişmeye çalışacağım...
Old 01-05-2010, 09:14   #190
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Duygu Işık

Yine de bulunduğunuz meridyen ve paraleli bilirsem gelmek için daha çok fırsatım olabilir.
Sevgiler,
1395. Sk, 32-40, 35230 Izmir, Türkiye
)
Old 01-05-2010, 09:25   #191
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan Adli Tip
1395. Sk, 32-40, 35230 Izmir, Türkiye
)

Adresin koordinatlarını veriyorum: 38,42 paralel * 27,14 meridyen
Old 01-05-2010, 09:56   #192
Av.Duygu Işık Behrem

İnanamıyorum hala belli değil mi yahu yer? İzmir'e gelenleri de kendimize benzettik. Herkes gayet rahat, kimse nerede buluşulacağını bilmiyor. Her şey spontane gelişiyor!
Old 01-05-2010, 10:03   #193
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Duygu Işık
İnanamıyorum hala belli değil mi yahu yer?

İsterseniz siz, yeri belli olan toplantıya gelin: http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=49960
Old 01-05-2010, 10:20   #194
ege

Alıntı:
Yazan Av.Duygu Işık
İnanamıyorum hala belli değil mi yahu yer? İzmir'e gelenleri de kendimize benzettik. Herkes gayet rahat, kimse nerede buluşulacağını bilmiyor. Her şey spontane gelişiyor!

eh biraz İzmir farkı oluşsun, kuralcı Ankara'lılarla, stresli İstanbul'lular İzmir de nasıl yaşıyoruz görsünler:P
(duyan da sanki yunanistan gibi günde iki saat çalışıp sonra siesta yapıyoruz sanacak ama reklamın kötüsü olmaz diyelim )

Duygu'cum bir sayfa geriye bakar mısın? akşam için buluşulacak yer belli, ben müvekkili bekliyorum öğle saati 1 mayıs ta olacağız.
yani buralarda
Old 01-05-2010, 10:21   #195
ege

Alıntı:
Yazan ege
Sayın Misafirlerimiz ve katılımcılarımız

İzmir dışından gelecek olan misafirlerimiz için sabah proğramını Sayın Konyalı ve sevgili super kardeşimiz yapacak (benimde zorunlu olarak öğle saatine kadar İzmir dışından gelen müvekkilimle toplantıda bulunmam gerektiği için ben hemen toplantı biter bitmez koşarak geleceğim)

öğle saatlerinde 1 mayıs şenliklerine katılabiliriz.

sonra nereye dilerseniz oraya gideriz

akşamüstü saat 19.30 sıralarında gün batımını da kaçırmamak için;
Bostanlı İskelesi Üstü
ALTINBALIK restoranda buluşuyoruz.

Kişi başı balık menü-limitli içki 50,00-TL.
hava bozmaz ise terasta oturuyoruz,
(yanınıza birer kazak alınız desem de olmayanlara şal vereceklermiş)
Atahun'u razı edebilirsek (otobüslerde hostes de olmaz diyerek) onlar da gece konaklıyorlar ve akşam ertesi gün için proğram yapıyoruz.

şimdilik bu kadar.

ben 14 kişilik rezervasyon yaptırdım.
fazla katılım talebi olması halinde yarın akşamüstüne kadar işletmeyi arayarak sayıyı arttırabiliriz.

YER : BOSTANLI VAPUR İSKELESİ ÜSTÜ

İŞLETME ADI: ALTINBALIK
TELEFON : 0232-3620175

FİKS MENÜ : 50,00-TL.

Old 02-05-2010, 11:11   #196
Av.H.Sancar KARACA

İzmir'de 14 saat

İzmir’de bulunduğumuz sürece (Havaş servisinden inip dönüş otobüsüne binmek üzere ayrıldığımız ana kadar) bizi bir dakika bile yalnız bırakmayan; fincanda pişirilen kahve, kelle söğüş (kuzunun kafasındaki etleri ayıklandıktan sonra ,bu etler haşlanıp,lavaşın içine soğanla ve acıyla birlikte konularak yeniyormuş) ile tanıştıran Miko’da ziyafet veren, Kordon’da fayton sefası yaptıran, konuksever dost, Üstadımız Armağan KONYALI,

Kordon Boyu’nda yürüyüş ve çimenlerdeki yuvarlak masa toplantısı ile başlattığı ev sahibeliğini, deniz görmemiş Ankara’lı ve Konya’lı misafirlere önce şehir hatları vapuru gezisi ve ardından 3-4 km lik fayton turu ile sürdüren, Altınbalık’taki muhteşem buluşmanın mimarı, tüm konukların rahat etmeleri için her şeyi yapan harika dost Sevgili Ege’miz ve arkadaşı Oya Hanımefendi,

Çok meşgul olduğunu bildiğimiz, ancak aramıza katılmasını çok arzu ettiğimiz, bizi kırmayıp 300 km direksiyon sallamayı göze alarak aramıza katılıp bizi onurlandıran şair ve filozof, Üstadımız Av. Şehper Ferda DEMİREL,

Hasta olmasına rağmen her adımımıza eşlik eden, vapur ve fayton sefalarımızın gülen yüzü, sıcak tavırları ve emsalsiz ev sahipliği ile herkesin gönlünü fethetmiş olan Sevgili Supernatural,

Bulduğu ilk fırsatta koşup gelen ve Miko muhabbetine renk katan, biraz üşüttüğümüz için sıcak bir yerde buluşma düzenlemekle borçlu kaldığımız candan dost, sıcak ve güzel insan meslektaşımız Sn. Av. Duygu IŞIK,

Ağır ve çok yakın konukları olmasına rağmen bu sıkışıklık arasında dahi her şeyi bırakıp buluşmaya katılmış olan THS’nin dinamik üyelerinden fotoğraf ustası Sevgili Av. Özgür. KARABULUT ve zarif arkadaşı,

İşinden vakit ayırıp bize katılan ve birlikte olan (ve Engin’e rakip olabilecek derecede yakışıklı ) en genç meslektaşımız Sevgili Kemal YILDIRIM,

1 Mayıs İzmir Buluşması’nı akıl edip bizi yollar düşüren Gülümse (yen ve Gülümseten) Dost,

Konya' dan koşup gelen harika insan, THS’nin gözdesi Nur Deniz,

Her zamanki neşeli sohbeti ve (bu kez yorgun olması nedeniyle takati kadar) gülümseten en yeni İzmirli Sevgili Adli Tip ve sevgili eşi Sinem Hanım,

THS toplantılarının her zaman aranan ismi ve yakışıklı seyyahı Sevgili Engin ÖZOĞUL ve sevgili ağabeyi,

Uçakla arası iyi olmamasına rağmen beni kırmayıp bu icada binen ve İzmir yolculuğundaki yoldaşım, 1 Mayıs İzmir Buluşması’nın en renkli ismi, can dostum Sevgili ATAHUN

Bu harika cumartesi için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.
İyi ki vardınız, iyi ki varsınız.
Noksan yoktu. Eksik olanlar vardı.
Bir sonraki toplantımız en az 50 kişilik olsun.
Selam ve saygı ile.
Old 02-05-2010, 11:19   #197
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İzmir'de 14 saat
Bunu saymayız: Oturmaya da bekleriz.

Ziyaretiniz bizleri çok sevindirdi.
Old 02-05-2010, 15:23   #198
Av.Duygu Işık Behrem

Değerli dostlar,

Sizlere doya doya vakit ayıramadığım için oldukça mahcubum fakat yine de çok kısa süre de olsa sizleri görebilmek benim için büyük zevkti. Akşam gelememek içimde kaldı.

Uzun zamandır siteden tanıdığım değerli dostlarla yüzyüze tanışma fırsatını yakalamak oldukça keyifliydi. Ben başka sebeplerle biraz keyifsiz olsam da bu halime bile güler yüzünüzle karşılık vermeniz çok ince bir davranıştı.

İnsanlarla çok uzun zamandır tanışıyor gibi hissetmek bu siteye özgü bir şey herhalde. 1-2 saat içerisine sığdırabildiklerimizi cebime koyup, onlarla yetinmek zorundayım. Özellikle şehir dışından gelen değerli dostlara teşekkür etmek istiyorum. Mahcubiyetim özellikle de sizlere karşıdır...

Herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
Old 02-05-2010, 21:19   #199
Adli Tip

Sanırım "misafir" olarak katıldığım son İzmir Toplantısıydı. Herşey, herkes çok güzeldi. Çok teşekkürler...
Old 02-05-2010, 22:46   #201
ege

İzmir dışından gelen tüm sevgili dostlar,
"geldiğiniz" ve "güzel zamanları paylaştığımız" için

çok teşekkür ederim

çok mutlu olduk, sanırım en son 18 yıl önce bende faytona binmiştim

bayram günüydü ve çocuklar gibi şendik

fotoğraflarımız var ama sevgili gülümse onların içinden seçip yollayacaktır eminim.

yine bekleriz, sevgiyle
Old 02-05-2010, 23:00   #202
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
İzmir'de 14 saat

İzmir’de bulunduğumuz sürece (Havaş servisinden inip dönüş otobüsüne binmek üzere ayrıldığımız ana kadar) bizi bir dakika bile yalnız bırakmayan; fincanda pişirilen kahve, kelle söğüş (kuzunun kafasındaki etleri ayıklandıktan sonra ,bu etler haşlanıp,lavaşın içine soğanla ve acıyla birlikte konularak yeniyormuş) ile tanıştıran Miko’da ziyafet veren, Kordon’da fayton sefası yaptıran, konuksever dost, Üstadımız Armağan KONYALI,

Kordon Boyu’nda yürüyüş ve çimenlerdeki yuvarlak masa toplantısı ile başlattığı ev sahibeliğini, deniz görmemiş Ankara’lı ve Konya’lı misafirlere önce şehir hatları vapuru gezisi ve ardından 3-4 km lik fayton turu ile sürdüren, Altınbalık’taki muhteşem buluşmanın mimarı, tüm konukların rahat etmeleri için her şeyi yapan harika dost Sevgili Ege’miz ve arkadaşı Oya Hanımefendi,

Çok meşgul olduğunu bildiğimiz, ancak aramıza katılmasını çok arzu ettiğimiz, bizi kırmayıp 300 km direksiyon sallamayı göze alarak aramıza katılıp bizi onurlandıran şair ve filozof, Üstadımız Av. Şehper Ferda DEMİREL,

Hasta olmasına rağmen her adımımıza eşlik eden, vapur ve fayton sefalarımızın gülen yüzü, sıcak tavırları ve emsalsiz ev sahipliği ile herkesin gönlünü fethetmiş olan Sevgili Supernaturel,

Bulduğu ilk fırsatta koşup gelen ve Miko muhabbetine renk katan, biraz üşüttüğümüz için sıcak bir yerde buluşma düzenlemekle borçlu kaldığımız candan dost, sıcak ve güzel insan meslektaşımız Sn. Av. Duygu IŞIK,

Ağır ve çok yakın konukları olmasına rağmen bu sıkışıklık arasında dahi her şeyi bırakıp buluşmaya katılmış olan THS’nin dinamik üyelerinden fotoğraf ustası Sevgili Av. Özgür. KARABULUT ve zarif arkadaşı,

İşinden vakit ayırıp bize katılan ve birlikte olan (ve Engin’e rakip olabilecek derecede yakışıklı ) en genç meslektaşımız Sevgili Kemal YILDIRIM,

1 Mayıs İzmir Buluşması’nı akıl edip bizi yollar düşüren Gülümse (yen ve Gülümseten) Dost,

Konya' dan koşup gelen harika insan, THS’nin gözdesi Nur Deniz,

Her zamanki neşeli sohbeti ve (bu kez yorgun olması nedeniyle takati kadar) gülümseten en yeni İzmirli Sevgili Adli Tip ve sevgili eşi Sinem Hanım,

THS toplantılarının her zaman aranan ismi ve yakışıklı seyyahı Sevgili Engin ÖZOĞUL ve sevgili ağabeyi,

Uçakla arası iyi olmamasına rağmen beni kırmayıp bu icada binen ve İzmir yolculuğundaki yoldaşım, 1 Mayıs İzmir Buluşması’nın en renkli ismi, can dostum Sevgili ATAHUN

Bu harika cumartesi için ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.
İyi ki vardınız, iyi ki varsınız.
Noksan yoktu. Eksik olanlar vardı.
Bir sonraki toplantımız en az 50 kişilik olsun.
Selam ve saygı ile.

Sizleri kıskandım...
Keşke hep beraber orada olabilseydik...
Bu arada buluşmaları veciz bir şekilde anlatma üslubunuza hayranım Sayın KARDAN ADAM...

Biz de başka bir kıyıda; Güzel bir mekanda, güzel dostlarla güzel bir akşam yemeği eşliğinde keyifli bir sohbet ettik. Kulaklarımız çınladı. Kulaklarınızı çınlattık.
Daha kalabalık daha keyifli yemeklerde buluşmak üzere...
Old 03-05-2010, 07:55   #204
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Buradaydık.

Burada sadece Güvercinler var. Hangi güvercin sizsizin Nur hanım??
Old 03-05-2010, 08:22   #205
Av.Duygu Işık Behrem

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Sanırım "misafir" olarak katıldığım son İzmir Toplantısıydı. Herşey, herkes çok güzeldi. Çok teşekkürler...

Bu haberi ilk duyduğumda çok sevinmiştim, şimdi senin ağzından duyunca daha da sevindim. Bence de sizin yeriniz burasıydı zaten! Eski Ankaralı-yeni İzmirli olarak kararınızın sana ve güzel eşine mutluluk getirmesini diliyorum; öyle olacağına da eminim! Yalnız bence siz ev bakarken Karşıyaka ve Bostanlı semalarını da düşünseniz?
Old 03-05-2010, 08:24   #206
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Elkan
Sizleri kıskandım...
Keşke hep beraber orada olabilseydik...
Bu arada buluşmaları veciz bir şekilde anlatma üslubunuza hayranım Sayın KARDAN ADAM...

Biz de başka bir kıyıda; Güzel bir mekanda, güzel dostlarla güzel bir akşam yemeği eşliğinde keyifli bir sohbet ettik. Kulaklarımız çınladı. Kulaklarınızı çınlattık.
Daha kalabalık daha keyifli yemeklerde buluşmak üzere...
Elkan Bey, diğer başlıkta Cengiz Üstadıma cevap yazdıktan sonra bu başlığı okudum. Aslında kıskanmadığınızı biliyorum, kıskanmak güzel olsa da (Zeynel Bey kulakların çınlasın Güzel İnsan, kıskanmayı sevdiren sizdiniz). Aynı duyguları paylaşmışız. Görüşmek ümidiyle Sevgili Üstadım.
Old 03-05-2010, 08:55   #207
Atahun

Şimdi geldik işin en zor tarafına... Duygular bazen öyle yoğun oluyor ki, yazmak istediklerinizi aynen yansıtamıyorsunuz. İstiyorsunuz ki, beyindeki resmi olduğu gibi buraya, bu sayfaya aktarasınız.

Yine de şansımı deneyeyim. Umarım kimseyi unutmam.

Başta; Gerek yolculuk öncesi ve gerekse yolculuk süresince bana katlanmak zorunda kalan yol arkadaşım, abim, dost insan Sancar abi' ye,

Toplantı günü tüm mesailerini bize ayıran,memnun ve mutlu olmamız için yüreklerinden gelen tüm enerjilerini bizlere harcayan, güzel bir birliktelik için o mükemmel organizasyonu gereçekleştiren ve şuan kendileri için uygun kelime bulmakta güçlük çektiğim en iyi, iyi, iyi... Sayın Armağan KONYALI' ya (Armağan abi ) ve Sayın Ege' ye (Ege abi )

Havaalanına indiğimiz andan itibaren bizleri önce telefonla, sonra da fiziki olarak karşılayan İzmir' in Türkan ŞORAY' ı (Yalan mı? Falcının Nur hanım için söylediğini de yazmıyorum. ) süper kardeş Süpernatural'e,

Geldiğimizi duyar duymaz soluğu yanımızda alan, birlikte olduğumuz heranı ölümsüzleştiren ve tanışmakta onur duyduğum sayın Duygu IŞIK' a,

Ayvalık' tan İzmir' e, gelerek geceyi renklendiren sayın Şehper hanım' a,

Herzaman birlikte olmaktan zevk aldığım dost Engin' e,

Gecenin en renkli siması, bir arada olmakatan zevk aldığım İzmir eşrafından sayın Adli tip ve eşi Sinem hanım' a,

Az da olsa, sohbet etme fırsatı bulduğum ve tanışmaktan mutlu olduğum sayın Kemal YILDIRIM' a,

Geceye en uzak yerden (taa, Konya' dan... )katılan ve yarım metre öteden bana bir türlü sesini duyuramayan Sayın Nur Deniz' e,

Hızına ve performansına ayak uyduramadığım, güzel insan Sayın Gülümse' ye,

Geç de olsa aramıza katılan, samimi, candan ve sürekli gülümseyen yüzleri ile beni etkileyen sayın Özgür KARABULUT ve Av. Yıldız'a,

O gece, aramızda misafir olarak bulunan tüm dostlara,

Çok , ama çok teşekkür ediyorum.
Old 03-05-2010, 09:21   #208
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Elkan
Burada sadece Güvercinler var. Hangi güvercin sizsizin Nur hanım??

Yemek yiyen benim.
Old 03-05-2010, 09:34   #209
supernatural

Şimdi geldi sıra bana

İlk önce bir özür mesajı iletmem gerekiyor.O gün elimde olmayan sebeplerden dolayı erken gitmek zorunda kaldığım için çok mahçubum.Toplantıya katılan herkese özrü bir borç bilirim.

İlk önce teeeee Konyalardan gelip süper kardeşim ben Nilüferdeyim nerdesin? diye arayan Nur abla sayende sabah sabah çok güldüm .Ayrıca bir dahaki sefer İzmir'e geldiğinde yine o kafelere gidelim demi ben çok beğendim sabah sabah orda oturmasını. Ha bu arada sözünü hatırlatırım bir daha ki sefere bizde kalıyorsun demi?

Kardan Adam üstadım ve Atahun abim sizleri gerçekten tanıdığıma çok memnun oldum.Özellikle yolculuk anınıza çok güldüm birde üstadımın Miko'da yaptığı espiri beni kopardı geçti

Alıntı:
Havaalanına indiğimiz andan itibaren bizleri önce telefonla, sonra da fiziki olarak karşılayan İzmir' in Türkan ŞORAY' ı (Yalan mı? Falcının Nur hanım için söylediğini de yazmıyorum. ) süper kardeş Süpernatural'e,

Abicim benden hiç türkan Şoray olur mu Allah aşkına elini vicdanına koy söyle ama bak aynı Kadın Nurlu abla için Holding karısı gibisin be ya demişti bak o doğru(abla asaletinden dolayı söyledi emin ol ,Atahun abi merak etme Nur abla beni senin yerine öldürür bunu yazdığım için )

Alıntı:
Hasta olmasına rağmen her adımımıza eşlik eden, vapur ve fayton sefalarımızın gülen yüzü, sıcak tavırları ve emsalsiz ev sahipliği ile herkesin gönlünü fethetmiş olan Sevgili Supernaturel,

Üstadım o gün yanınızda tüm gün kalabilseydim.Ve hiç bişey yapamadığım için çok hayıflanıyorum.Ama sizinle tanışmak çok güzeldi üstadım

Gülümse abiyi de kanlı canlı gördüm aynen tahmin ettiğim gibi sıcak,candan,güler yüzlü,hoş sohbet insan İzmir'de size de açık bir ev olduğunu lütfen unutmayınız Nurlu ablayla sizi bu sefer evimde ağırlamak isterim.

Engin Özoğul'a bir türlü yer tarif edemediğim için çok mahçubum Nasıl 4 senedir İzmir'de kalıyorum bende şaşırıyorum merak etmeyinayrıca park azizliğinden dolayı tekrar bir özür borcum var (ogün her yere de araba koymuşlar yani).Ayrıca yemekten ayrılırken yaptığınız incelik için size Özsütte tatlı borcum var lütfen geldiğinizde unutturrmayınız ısmarlayayım. Ayrıca Abiniz ve arkadaşına da benden bol selamlar ve teşekkürler hoş sohbetleri için.

Şehper Hanım ile maalesef 3-5 dakika bile sohbet edemedik. üzüldüğüm şeylerden biri de o maalesef gitmek zorunda kaldığım için ama umarım birgün bir yerde karşılaşıp şeytanın bacağını kırarız bu arada resimleriniz güzel ama resimlerden daha güzelsiniz süleyeyim

Adli Tip ve sevgili eşi Sinem Hanım çok az muhabbet edebildik ama sizinle tanışmak süperdi bu arada ev tutacaksanız bence Bornova'yı da düşünün derim. Gençlerin bulunduğu yerin enerjisi daha yüksek olur Seversiniz bence zamanla Bornovayı. Duygu Hanım'a da katılıyorum Alsancak'tan daha iyidir Karşıyaka-Botanlı

Armağan Bey ve Ege Hanım sayesinde bende az bişey olsa İzmiri öğrendim Güzel reheberliğiniz,hoş sohbetleriniz için çok teşekkürler.Ama Armağan Bey size de bir özür borcum var söylediğiniz söğüşü yiyemediğim için Atahun abi keçi eti demeseydi az daha sakadat ürünlerini bilmeden yiyecektim

Sn.Duygu Işık'la tanıştığım için çok memnun oldum umarım kendisini diğer toplantılarda da görürüz.

Dostum Kemal ile az da olsa görüşebildik o da güzeldi.

Özgür Karabulut ile inşallah şeytanın bacağını bir İzmir toplantısında çıtak diye kıracağız

Benim açımdan çok eğlenceli keyifli bir toplantıydı.Vapur,fayton,tren,minübüs,tabanvay yolculukları süperdi. İnşallah 2.büle büyük İzmir toplantısında aksilikler olmadan yaparız.Sizlerle tanıştığım için çok memnun oldum.Toplantıya gelmeyenler gerçekten çok şey kaçırdı.

Not:Kardan Adam üstadım Miko'da anıları sen yazarsın super demiştiniz hala beyanınız geçerli midir?
Old 03-05-2010, 09:35   #210
Engin Özoğul

Rüya şehirde her anımızı güzel kılan dostlara ve İzmir'e gidiş sebebim Armağan Abime çok teşekkürler.

Bu kez arayı açmadan yine görüşmeyi umuyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi