Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Alanyada bosanma davasına bakıcak avukat

Yanıt
Old 30-01-2014, 12:11   #1
Yekta

Varsayılan Alanyada bosanma davasına bakıcak avukat

Merhaba, Bir tanıdıgımın bosanma davasına vekalet ucreti karsılıgında bakabılecek meslektaş var mıdır?Ben Bursada olduğum için oraya gitmem pek mümkün görünmüyor.
Old 03-02-2014, 16:59   #2
Av. Eren Baki ÖZTÜRK

Merhaba üstad. Ben Av. Eren Baki ÖZTÜRK
Tlf 0541 251 42 07 Arayabilirsiniz. Tşk.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Mali Durumu Yetersiz Olan Kadının İş Davasına Adli Yardımdan Avukat Atanır Mı? Konuk Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) 1 10-07-2013 21:15
alanyada duruşma avukathavva Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 0 10-07-2012 15:14
Trabzon icra müdürlüğü dosyasından bakıcak tebligat av.ayşegül ergan Adliye Duvarı 0 27-03-2012 12:29
Diyarbakır,Bursa,Kestel ve Uşak asliye ceza mahkemesinde dosyaya bakıcak meslektaş. BTA Şehirlerarası Nöbetçi Avukat 2 15-07-2011 13:28
anlasmali bosanma icin avukat Konuk Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) 1 31-08-2007 12:29

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02642989 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.