Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Hayatta öğrendim ki...............................

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-10-2009, 21:12   #91
Academic

Hayatta öğrendim ki kendi yaşamından verdiğin ödünler anlamsız da gelse eninde sonunda karşılığını alırsın. Şimdi olmasa bile daha sonra..
Old 25-10-2009, 21:13   #92
Academic

Yine öğrendim ki ter dökmeden , acı çekmeden, kıyasıya zorlanmadan hiç bir şey elde edilmiyor.
Old 25-10-2009, 21:24   #93
akdevrim

..Hayatta öğrendim ki kendinin dostuda,düşmanıda sensin.8kendindir..)

akdevrim.istanbul.
Old 25-10-2009, 22:30   #95
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ben bu hayatta bir şey öğrenemedim, baştan başlayabilir miyim?

En başından başlamak biraz yorucu olmaz mı sayın Aladağ?
Old 25-10-2009, 22:32   #96
Academic

Alıntı:
Yazan hasan alp erdoğan
..Hayatta öğrendim ki kendinin dostuda,düşmanıda sensin.8kendindir..)

akdevrim.istanbul.

Katılıyorum Sayın Akdevrim. Tabii başka dost ve düşmanlarımız olmayacağı anlamına gelmez bu. En büyüğü her ikisi için de önce biziz.
Old 25-10-2009, 22:46   #97
slide

Alıntı:
Yazan Academic
Hayatta öğrendim ki kendi yaşamından verdiğin ödünler anlamsız da gelse eninde sonunda karşılığını alırsın. Şimdi olmasa bile daha sonra..
Ben buna inanmak istiyorum. Karşılığını alacağım günler doğru zamanda gelsin istiyorum
Old 25-10-2009, 23:27   #98
Academic

Alıntı:
Yazan slide
Ben buna inanmak istiyorum. Karşılığını alacağım günler doğru zamanda gelsin istiyorum

O zaman inanın sayın slide. Gelecektir. Biraz zor oluyor bazen beklemek. Ama değiyor sanırım..
Old 27-10-2009, 18:37   #99
suskun_juliette

Hayattan öğrendim ki....İyi ve kötü hiçbir zaman değişmez kaidelere bağlı değil.Dünün can ciğerleri bugün düşmanım,dünümdeki düşmansa bugün canım!Nokta!
Old 28-10-2009, 08:04   #100
kordelya

Hayatta öğrendim ki; ne yaparsan yap kaderden kaçamazsın....
Old 28-10-2009, 10:41   #101
üye31284

Hayır hayır kaçabilirsin ama kurtulamazsın:P

Korku filmi gibi
Old 28-10-2009, 12:25   #102
Academic

Hayattan öğrendim ki yalnız başınayken herşey anlamsız. Benim yerim bizimkilerin yanı..
Old 28-10-2009, 12:59   #103
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan kordelya
Hayatta öğrendim ki; ne yaparsan yap kaderden kaçamazsın....

Zamanla, kader diye birşey olmadığını, yaşamın seçimlerinizden ibaret olduğunu da öğrenirsiniz.
Old 28-10-2009, 13:00   #104
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Zamanla, kader diye birşey olmadığını, yaşamın seçimlerinizden ibaret olduğunu da öğrenirsiniz.

Kader vardır...

Ama sadece ömrünüzün sonunda neyin kaderiniz olduğunu anlayabilirsiniz...

Bu konuda sadece seçimler kısmına katılabileceğim..
Old 28-10-2009, 13:05   #105
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ben bu hayatta bir şey öğrenemedim, baştan başlayabilir miyim?

Hayır...
Old 30-10-2009, 12:45   #106
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Seçimleri de yönlendiren bir güç vardır. Kader diye bir şey var ve siz ne kadar kaçarsanız kaçın sizi bulan bir şey bu..
Old 30-10-2009, 12:56   #107
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Academic
Seçimleri de yönlendiren bir güç vardır. Kader diye bir şey var ve siz ne kadar kaçarsanız kaçın sizi bulan bir şey bu..

Buna avuntu desek?
Old 30-10-2009, 15:50   #109
kordelya

Hayatta öğrendim ki, asla geç değil ve her zaman aşık olabilirsin (Bugün icra mahkemesinde bana olduğu gibi mesela)
Old 30-10-2009, 15:55   #110
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Buna avuntu desek?

Demeyelim
Old 30-10-2009, 15:56   #111
Academic

Alıntı:
Yazan kordelya
Hayatta öğrendim ki, asla geç değil ve her zaman aşık olabilirsin (Bugün icra mahkemesinde bana olduğu gibi mesela)

İcra mahkemesinin adı bile ürkütürken hem de
Old 30-10-2009, 18:05   #112
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
İcra mahkemesinin adı bile ürkütürken hem de

Kesinlikle öyle, sabahtan öğleden sonraya koşturup icrayla uğraştıktan sonra kapıda beklerken gördüm o'nu...Sanırım artık ters dönüyor dünya benim için, kimbilir bir daha nerde görürüm o'nu?????
Old 30-10-2009, 18:12   #113
Atahun

Alıntı:
Yazan kordelya
Kesinlikle öyle, sabahtan öğleden sonraya koşturup icrayla uğraştıktan sonra kapıda beklerken gördüm o'nu...Sanırım artık ters dönüyor dünya benim için, kimbilir bir daha nerde görürüm o'nu?????

Dün kü "o" ya n'oldu peki? Ne çabuk...

Yeni nesil çok tehlikeli. İpiyle kuyuya inmemek lazım. Tabi bu ifadem, kuyuya inmesi muhtemel yeni nesil için.
Old 30-10-2009, 18:17   #114
üye8180

Alıntı:
Yazan Atahun
Dün kü "o" ya n'oldu peki

Aramaktan vazgeçirmiştik ya hani. ?
Old 30-10-2009, 18:22   #115
Atahun

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan
Aramaktan vazgeçirmiştik ya hani. ?

Arama dedik. Git ayak üstü kaşla göz arasında başka bir "o" bul demedik ki.
Old 31-10-2009, 08:08   #116
Academic

Alıntı:
Yazan Atahun
Arama dedik. Git ayak üstü kaşla göz arasında başka bir "o" bul demedik ki.

Yeni nesil böyle hızlı yaşıyor

Sayın kordelya bir sonraki aşama için yanınızda şöyle işlemeli bir mendil bulundurun ve yanından geçerken yere bırakıverin Durun sahi bu yöntem epey eskidi değil mi))

O zaman günümüze uyarlarsak başına Selpak mendil fırlatarak diyaloğu başlatabilirsiniz)))
Old 02-11-2009, 08:27   #117
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Yeni nesil böyle hızlı yaşıyor

Sayın kordelya bir sonraki aşama için yanınızda şöyle işlemeli bir mendil bulundurun ve yanından geçerken yere bırakıverin Durun sahi bu yöntem epey eskidi değil mi))

O zaman günümüze uyarlarsak başına Selpak mendil fırlatarak diyaloğu başlatabilirsiniz)))

Arkadaşlar dün kü "o" 12 senedir var ve değil 12 gün 12 saatcik dahi önemsemedi beni e bende vazgeçtim aramaktan. Şimdi yeni ufuklara yelken açmaya karar verdim de icrada karşılaştığım yeni ufkumu bir daha nerde görüp de kafasına selpak atacağım diye düşünmeye başladım. Allah'ım lütfen bir mucize olsun ve yanımda da selpak
Old 02-11-2009, 13:06   #118
Atahun

Alıntı:
Yazan kordelya
Arkadaşlar dün kü "o" 12 senedir var ve değil 12 gün 12 saatcik dahi önemsemedi beni e bende vazgeçtim aramaktan. Şimdi yeni ufuklara yelken açmaya karar verdim de icrada karşılaştığım yeni ufkumu bir daha nerde görüp de kafasına selpak atacağım diye düşünmeye başladım. Allah'ım lütfen bir mucize olsun ve yanımda da selpak

Madem işiniz selpaka kaldı, bari renkli ve desenli alın. Adet yerini bulsun.
Old 02-11-2009, 14:42   #119
slide

Alıntı:
Yazan kordelya
Çok seviyorum ben sizin mesajlarınızı okumayı Günüm iyi geçiyor olmasa dahi mutlaka mesajlarınızı okurken tebessüm ederken yakalıyorum kendimi İyi ki varsınız Sizi sitenin en sevimli üyesi ilan ediyorum kendi adıma
Old 02-11-2009, 15:18   #120
av.araf

Hayatta öğrendim ki; Geçmişe gömüp unuttuğunuzu sandığınız kişilerin mektuplarını asla saklamamalıymışsınız.Hiç ummadığınız anda saklandığı yerden çıkıp beni oku dediğinde sizi fazlasıyla üzebilirlermiş.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi