Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Evlilikte Kadınla Erkek Arasındaki Yaş Farkı..

Yanıt
Old 29-09-2009, 11:38   #121
Academic

Alıntı:
Yazan Atahun
Her ne kadar sayın Academic "eksra aşk" dediyse de, ben zaten ilk mesajımda da, aşk+eksra demiştim. Evet, aşk şart. Yani aynı fikirdeyiz.
Bir tek eksralarda anlaşamadık. Adı üstünde, eksra...

Neymiş bu ekstra peki? Açıkça söyleyin Netleşsin ona göre aşkın yanındaki bu ekstranın evliliklerdeki önemi üzerine kafa yoralım Kafa yoracak bir şey yok ya))
Old 29-09-2009, 11:45   #123
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Aşık olan ekstrayı düşünmez ki. Hatta aşktan başka birşey düşünmez.

Aşık olan dünyasını unutur değil mi? Biraz mantık gerekli bence. Aşk bittiğinde onun boşluğunu dolduracak şeyler gerekli. Bu maddi anlamda değil elbet. Ben evliliğin sadece aşkla yürüyemeyecek kadar ciddi bir kurum olduğunu düşünüyorum. Şimdi aşk ciddiyetsiz mi diyeceksiniz)))belki de...
Old 29-09-2009, 12:42   #124
Atahun

Alıntı:
Yazan Academic
Neymiş bu ekstra peki? Açıkça söyleyin Netleşsin ona göre aşkın yanındaki bu ekstranın evliliklerdeki önemi üzerine kafa yoralım

"Aşk" ı besleyen her şey desem, sorunuzu yanıtlamış olur muyum?

Alıntı:
Yazan Academic
Kafa yoracak bir şey yok ya))

Bence de...
Old 29-09-2009, 13:37   #125
Academic

Alıntı:
Yazan Atahun
"Aşk" ı besleyen her şey desem, sorunuzu yanıtlamış olur muyum?

Bence de...

Çok yuvarlak bir yanıt oldu)Kafa yormayalım değil mi
Old 29-09-2009, 15:50   #126
Atahun

Alıntı:
Yazan Academic
Çok yuvarlak bir yanıt oldu)Kafa yormayalım değil mi

Konu küresel... Cevabın da yuvarlak olması doğal. Deminden beri etrafında dönüp duruyorum.

Aslında köşeli bir cevap biliyorum ama...

Kıssadan hisse; Eşinizle ve yuvanızda mutluysanız gerisi hikaye. Hiç kimse, nasıl olsa bir zaman sonra boşanırım düşüncesiyle evlenmiyor. İdeal olanla, yaşanan her ne kadar farklı olsa da, evlilik kurumu içerisindeki görevler layıkıyle ve mümkün olduğunca yerine getildiğinde, yaş farkı dahil hiç bir şeyin sorun olmayacağı kanaati ile...

Konu hakkında fikir şey edenlere saygılarımı sunuyorum.
Old 30-09-2009, 16:16   #127
Academic

Alıntı:
Yazan Atahun
Aslında köşeli bir cevap biliyorum ama...

Merak işte.. Hiç peşimi bırakmaz bu merak.. Ne acaba diyorum şimdi ?
Old 26-01-2010, 21:17   #128
nostaljielif

evlilikte kadınla erkek arasındaki yaş farkı ten uyumsuzluğunu eninde sonunda ortaya çıkaracaktır.kaçınılmaz bir gerçek.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi