Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Nasıl bir evlenme teklifi hayal ediyorsunuz?

Yanıt
Old 22-12-2008, 19:53   #151
Kerem Özgündüz

Zonguldak mesajları beni daha fazla etkiliyor.Orada geçen on senem ve çok çok tatlı anılarım var.26/12/2008 günü orada olacağım .
Ayrıca sizi 27/12/2008 günü Atatürk Kültür merkezinde kızım Esen Özgündüz Taner' in Sanat yönetmini olarak sunacağı Damdaki Kemancı'yı izlemek üzere üzere davet ediyorum. Bana Büro adresini ve isminizi yazarsanız veya sadece büro adreside yeterli
Görüşemezisek yeni yılınız kutlu olsun
Kerem Özgündüz
Old 26-12-2008, 12:49   #152
amon

Bir zamanlar 'Yüzyılın Aşkları' diye Can Dündarın hazırladığı bir program vardı. Orda izlemiştim(yanlış hatırlamıyorsam) : Yılmaz Güney , eşi Fatoş Güneyi ilk kez bir film setinde görür. Fatoş güney o zamanlar öğrencidir ve film setini arkadaşlarıyla ziyarete gelmiştir..Yılmaz Güney onu görür görmez vurulur.Arkadaşları vasıtasıyla o akşam Fatoş Güneye bir zarf gönderir. Fatoş Güney zarfı açar içinden yarısı yenmiş bir çikolata parçası ve bir adet gül çıkar.

Nedenini bilmiyorum ama o yarım çikolata beni çok etkilemiştir.Bana kalırsa çok masum ve duygu dolu bir ifade şekli .Öyle tek taşlarda , pırlantalarda ,pahalı hediyelerde bulamadığım anlamı o yarım çikolata parçasında hissettim ....
Old 27-12-2008, 14:12   #153
ege

Alıntı:
Yazan amon
Bir zamanlar 'Yüzyılın Aşkları' diye Can Dündarın hazırladığı bir program vardı. Orda izlemiştim(yanlış hatırlamıyorsam) : Yılmaz Güney , eşi Fatoş Güneyi ilk kez bir film setinde görür. Fatoş güney o zamanlar öğrencidir ve film setini arkadaşlarıyla ziyarete gelmiştir..Yılmaz Güney onu görür görmez vurulur.Arkadaşları vasıtasıyla o akşam Fatoş Güneye bir zarf gönderir. Fatoş Güney zarfı açar içinden yarısı yenmiş bir çikolata parçası ve bir adet gül çıkar.

Nedenini bilmiyorum ama o yarım çikolata beni çok etkilemiştir.Bana kalırsa çok masum ve duygu dolu bir ifade şekli .Öyle tek taşlarda , pırlantalarda ,pahalı hediyelerde bulamadığım anlamı o yarım çikolata parçasında hissettim ....

gerçekten çok anlamlı.. teşekkürler paylaştığınız için.

kendi adıma düşünüyorum da, bana evlenme teklif edip bir de yüzük çıkaran biri olsaydı, heralde "ben nerede hata yaptım???" diye kendime sorardım
Old 27-12-2008, 15:29   #155
amon

Sayın ege , sizinde bu hikayeyi anlamlı bulmanıza sevindim..
Old 30-12-2008, 18:27   #156
Nur Deniz

Farkındaysanız, hiç kimse hayalindeki teklifi alamamış olsa gerek ki, benim ki şöyleydi ve evet dedim diyen yok..

Evlenme teklifi hayallerde son sıralarda galiba.

Eh pek de haksız sayılmayız..
Old 21-02-2009, 12:44   #157
Ece Soysal

Karar

böyle bir hayalim hiç olmadı...evlenmeyi düşünmediğim için belki de...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi