Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Buyrun Burdan Yakın, Sönmesin Ama

Yanıt
Old 24-07-2009, 21:00   #121
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
...Amca ve Yeğen:Nerede yazdığımı hatırlamamakla birlikte Sn S.Karaca için benim niye böyle bir dayım yok dediğim biri ve yeğen Karaca yı kıskanacağım kadar olgun, misafirperver, hatırnaz, mütevazi, karekterli, yakışıklı bir insandır.Hatta öyle hassastır ki, dayı sanmamı düzeltmeyecek kadar anlayışlıdır. Sn Karaca bir amcadır.(soyadını da mı görmedin diyerek kendime bir kaç gündür kızmışlığım vardır.Gelenekçi bir yapısı olduğuna inanıyorum ve tavrını naçizane gerçekten çok beğeniyorum. Yeğen Karaca ise amcasının gençliğidir...

Eh, artık Ankara'ya davet edelim Nur Ablamızı
Sahi yarın burdasınız değil mi, gelince haber verecek misiniz?
Old 24-07-2009, 21:01   #122
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
O kadar kıskanmaya kalbiniz dayanmaz bence...

Cevabı 133 no.lu mesajda verdim. Okumamışsınız.
Old 24-07-2009, 21:03   #123
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Eh, artık Ankara'ya davet edelim Nur Ablamızı
Sahi yarın burdasınız değil mi, gelince haber verecek misiniz?

Malesef Sn Karaca, dün kötü bir gün geçirdim ve istirahat verdiler..

Ama bana çok yakınsınız, bir dahaki sefere umarım.

Bu daveti kıskanan çok kişi vardır eminim.
Old 24-07-2009, 21:04   #124
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Cevabı 133 no.lu mesajda verdim. Okumamışsınız.

Yanlış cevap olmuş Suat Bey, ben forumları karıştırmadım.

Pardon KHS ye yazdım sandım da, iyi ki istirahatliyim.
Old 24-07-2009, 21:05   #125
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

O zaman yukarıya doğru çıkıp, sizin ve benim mesajlarımı bir daha okuyun.
Old 24-07-2009, 21:06   #126
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

Pardon KHS ye yazdım sandım da, iyi ki istirahatliyim.

Ben içiyorum, siz sarhoş oluyorsunuz.
Old 24-07-2009, 21:09   #127
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben içiyorum, siz sarhoş oluyorsunuz.

E işte ben doğruları yazıyorum, Sn Sancar Bey nasıl davet etti beni ,siz bir daveti çok gördünüz..
Old 24-07-2009, 21:13   #128
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Malesef Sn Karaca, dün kötü bir gün geçirdim ve istirahat verdiler..

Ama bana çok yakınsınız, bir dahaki sefere umarım.

Bu daveti kıskanan çok kişi vardır eminim.
Tosya'dan döndüm söyleyeyim, Adli Tip sabah inecek diye biliyorum. Sayın Gülümse de Ankara'da kaybolup duruyordu. Kolundan tutup getireceksiniz diye aklımda kalmış.
Eee şimdi ne olacak, kim bulacak Gülümseyen Sultanı?
Old 24-07-2009, 21:15   #129
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
E işte ben doğruları yazıyorum, Sn Sancar Bey nasıl davet etti beni ,siz bir daveti çok gördünüz..

Doğruları yazdığınız tartşılır da...Yanlış yere yazdığınızı siz de kabul ettiniz.

Öte yandan arabada yeriniz, köyde yatağınız hazır dedik. Yine yaranamadıysak yapacak bir şey yok.
Old 24-07-2009, 21:16   #130
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Tosya'dan döndüm söyleyeyim, Adli Tip sabah inecek diye biliyorum. Sayın Gülümse de Ankara'da kaybolup duruyordu. Kolundan tutup getireceksiniz diye aklımda kalmış.

Adli Tıp a da hiç güvenilmez ki, demi ama?
Old 24-07-2009, 21:17   #131
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Doğruları yazdığınız tartşılır da...Yanlış yere yazdığınızı siz de kabul ettiniz.

Öte yandan arabada yeriniz, köyde yatağınız hazır dedik. Yine yaranamadıysak yapacak bir şey yok.

Yine de yalnız içiyorsunuz, garibim dedim olmadı, yolcuyum dedim olmadı, daha da derdimi anlatamadıysam ben napayım?
Old 24-07-2009, 21:18   #132
Av.H.Sancar KARACA

Ankara'dayım, ofis merkezi yerde, soğutucuda da ev yapımı gibi limonata mevcut Yolunu Ankara'ya düşüren, Ankara'ya yolu düşen dostlara duyrulur.
"Güzel insanlar"a selâm olsun.
Old 24-07-2009, 21:20   #133
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Yine de yalnız içiyorsunuz,
E, yalnızım ama...N'apayım. Ali Sami Yen'de içer gibi mi, yapayım.
Old 24-07-2009, 21:25   #134
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
E, yalnızım ama...N'apayım. Ali Sami Yen'de içer gibi mi, yapayım.

Siz içince vicdan yapıyorsunuz, boş verin içmeyin.
Old 24-07-2009, 21:29   #135
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Siz içince vicdan yapıyorsunuz, boş verin içmeyin.

Peki, bunu bitireyim gideyim.
Old 24-07-2009, 23:15   #136
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca

Ben yarın sabah çıkacağım yola, pazar akşam da geri dönmeyi planlıyorum.
EnginAirLines'la gitsek araya bir mini THS toplantısı da sığardı ama, bu halde yol+düğünden başka program zor gibi.

7 Ağustos Cuma akşamı nasıl?
Old 24-07-2009, 23:19   #137
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Ben yarın sabah çıkacağım yola, pazar akşam da geri dönmeyi planlıyorum.
EnginAirLines'la gitsek araya bir mini THS toplantısı da sığardı ama, bu halde yol+düğünden başka program zor gibi.

7 Ağustos Cuma akşamı nasıl?

8 i cumartesi mükemmel derim ben.
Old 24-07-2009, 23:23   #138
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
8 i cumartesi mükemmel derim ben.

O da olabilir.
Old 24-07-2009, 23:47   #139
Gülümse

Sayın Karaca, ilk tanıdığımda Ankara bir artıydı, sonra buna çarpma, bölme ve çıkarma işaretleri ilave oldu... O da yetmedi daireler, yamuklar, paraleller ortalığı karıştırdı. Bu kadar matematik yeter dediler... Eh biz örgü seven bir millet olduğumuzdan bir ters bir yüz, bir alttan, iki üstten... Alt, üst olmak istemiyorsan sağdan kaç... Eyvah kaçamadın bak burasıda Ankara'nın harika beldelerinden biri...
O zaman anlıyorsunuz ki kayboldunuz...

Harika bir yöntem buldum. Bildiğim ve kaybolmadığım yerlere araba ile gidiyorum. Onun dışında taksi, otobüs hatta trene biniyorum...

Sanırım salı günü evime İstanbul'uma döneceğim... Şimdilik planlarım böyle... Fakat zaman ne gösterir bilinmez
Old 25-07-2009, 07:46   #140
üye18721

Gülümse: Sanal alemde tanıdığım, dostluğumuzu reel alemde de bir araya gelmek suretiyle yaşadığım çok değerli bir insan...
Çok içten çok farklı.. Sevgili Gülümse'yi tanımak'tan dolayı çok mutluyum.
Old 25-07-2009, 08:01   #141
üye18721

Nur Deniz: Güçlü bir kadın.Kendisinin aktardıklarını okuyunca bazı yönleriyle kendime benzetiyorum.Ben de tüm muhalefetlere rağmen kimseyi dinlemeyip oğlum ile -tek başına diyeyim- radikal kararlar almıştım.Şu ana kadar fazla bir sorun yok.
Old 25-07-2009, 10:04   #142
üye18721

Ömer Kavili: Son yıllarda tanıdığım çok değerli bir insan.Kendisiyle duruşmada bulunmak benim için çok önemli ve adeta yeni bir staj imkanı.
Avukatlık hukukunu ve duruşunu bu kadar yerinde sergileyen bir meslektaşı doğrusu ben ilk defa görüyorum.Ondan feyz almaya çalışıyor ve ben de bu duruşumu özellikle duruşmalarda göstermeye çalışıyorum. Diğer yandan çok iyi bir insan çok iyi bir dost..
Old 25-07-2009, 10:18   #143
üye18721

H.Sancar Karaca: THS'ye ilk katıldığım günlerde, 'Strese.son.com'da' ve THS'nin hukuk forumlarındaki katılımlarıyla tanıdığım çok değerli bir insan.Gerek engin hukuk bilgisiyle gerekse de; ! "İnsan kumaşından anlayan o değerli bakış açısıyla"
Old 25-07-2009, 10:30   #144
üye18721

Raşit Tavus: Sayesinde 20.. sene öncesine, öğrencilik yıllarıma ve tabi ki Roma hukukuna geri döndüm.
Roma hukuku ve ben..
Bir elimde durmadan ağlayan bir bebek diğer elimde Roma hukuku kitabı."Persona non grata" lafzı benim için söylenmiş olsa gerek..
'Neyine gerek hukukta okurken bebek' misali. .
Bebek büyüdü, roma yakılmadı ama kitabları atıldı.. ))
Old 25-07-2009, 10:45   #145
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Future
H.Sancar Karaca: THS'ye ilk katıldığım günlerde, 'Strese.son.com'da' ve THS'nin hukuk forumlarındaki katılımlarıyla tanıdığım çok değerli bir insan.Gerek engin hukuk bilgisiyle gerekse de; ! "İnsan kumaşından anlayan o değerli bakış açısıyla"
İltifat etmişsiniz Efendim. Teşekkürler!
Old 25-07-2009, 10:48   #146
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
İltifat etmişsiniz Efendim. Teşekkürler!
İltifat değil bire bir gerçek.
Old 25-07-2009, 10:50   #147
Av.H.Sancar KARACA

Sayın Nur Deniz ve Sayın Adli Tip'imiz. "Acaba"ya evet demiştim ama,anlaşılan denk getiremediniz.Sayın Gülümse'nin kayboluyor olmasının sorumlusu ilân ettim sizi, haberiniz olsun. Sayın Gülümse 5 Ağustos'a kadar nöbetteyim, bilginize.
Nur Ablamız ve Sevgili Adli Tip uygun bir tarihe . Canınızı sıkmayın.
İyi ki varsınız.
Old 25-07-2009, 21:04   #148
Nur Deniz

Suat Ergin:Kendisi fevri değildir, aksini söylediğim zaman ben gerginleşiyorum da.
Old 25-07-2009, 21:08   #149
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Suat Ergin:Kendisi fevri değildir, aksini söylediğim zaman ben gerginleşiyorum da.

Gerginleşmenize gerek yok; ben fevri olduğumu zaten kabul ediyorum.
Old 25-07-2009, 21:36   #150
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ben mi?:

Bir garip yolcuyum hayat yolunda...

Aranızda olmaktan çok mutluyum.

Saygılarımla.
Nur abi, yazdıkların çok hoş ama niye yazmak istedin, meraklandım... Bir yere ni gidiyorsun, bir yere mi gideceğiz=
Ç)
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi