Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

Anket Sonucu: THS'yi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?
Her fırsatta THS'deyim. 53 50,96%
Hukuki desteğe ihtiyacım oldukça uğruyorum. 8 7,69%
Günde en az bir kere ziyaret ediyorum. 24 23,08%
Ayda bir kaç kere ziyaret ediyorum. 6 5,77%
Yapacak başka bir işim yoksa Sitedeyim. 9 8,65%
Yapacak başka işime engel olacak kadar müptelayım. 4 3,85%
Oy Verenler: 104. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 256)

THS'yi ne sıklıkla, ne zaman, nerede, ne amaçla, nasıl kullanıyorsunuz?

Yanıt
Old 22-03-2009, 10:48   #31
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Günde en az bir kere ziyaret ediyorum: Cengiz Aladağ

Hadi ya?!
Old 22-03-2009, 10:52   #33
üye18721

Cengiz bey THS'yi bir kere ziyaret ediyor ama bu bir kere gününün 24 saatini alıyor.
Old 22-03-2009, 10:59   #34
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Yanlış değil.

Bence; "günde bir kez çıkıyorum" demeniz daha gerçekçi olurdu. )
Old 22-03-2009, 11:00   #35
Av.Cengiz Aladağ

Seçenekler hatalıysa ben ne yapayım?
Şöyle düşündüm:
"Her fırsatta THS'deyim." bana uymaz; çünkü THS'ye girmek için fırsat aramıyorum, hatta bazen fırsat yaratıyorum.
"Hukuki desteğe ihtiyacım oldukça uğruyorum." seçeneğini zaten kimse işaretlememiş. Bu, kimsenin hukuki desteğe ihtiyacı yok demektir.
"Ayda bir kaç kere ziyaret ediyorum." olabilirdi aslında, "bir kaç kere" "yüzlerce"yi de kapsayan bir deyim.
"Yapacak başka bir işim yoksa Sitedeyim." seçeneğini işaretlemedim, çünkü yapacak başka işim olduğunda da girebiliyorum.
"Yapacak başka işime engel olacak kadar müptelayım." seçeneğini de işaretlemedim, çünkü çoğu zaman THS'de Saim beye laf yetiştirirken aynı zamanda işlerimi de yapıyorum. Saim bey iki işi aynı anda yapamıyorsa, bunda benim suçum ne?
"Günde en az bir kere ziyaret ediyorum."u işaretledim. Gerçekten öyle, "en az bir kere". O bir kerenin ne kadar sürdüğüne ilişkin bir kısıtlama olmadığı gibi, bir kereken fazla olması da bu seçeneğe dahil.
Old 22-03-2009, 11:01   #36
üye18721

İçimden yaşasın kötülük diyeceğim geldi...
Old 22-03-2009, 11:12   #37
üye18721

Hakikaten Cengiz bey bu sefer size hak veriyorum.
Kimsenin hukuki desteğe ihtiyacı yok galiba...
Ben Ths'ye yıllardır en çok hukuki destek için ziyaret eder ve bu konulardaki bilgilendirmeleri için takdir ederim.Bu site Türkiye'nin en kaliteli hukuk sitesi.Kim olursa olsun her fırsatta bunu söylerim
Old 24-03-2009, 09:12   #38
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Future
Hakikaten Cengiz bey bu sefer size hak veriyorum.
Kimsenin hukuki desteğe ihtiyacı yok galiba...
Ben Ths'ye yıllardır en çok hukuki destek için ziyaret eder ve bu konulardaki bilgilendirmeleri için takdir ederim.Bu site Türkiye'nin en kaliteli hukuk sitesi.Kim olursa olsun her fırsatta bunu söylerim

35.mesaja ek: Örneğin sayın Future için "Bazen aylarca siteye girmiyorum." seçeneği olmalıydı.
Old 24-03-2009, 12:15   #39
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
35.mesaja ek: Örneğin sayın Future için "Bazen aylarca siteye girmiyorum." seçeneği olmalıydı.
Giriyourm ama üye girişi yapmadan.
Old 05-04-2009, 21:23   #40
cunapiedra

intertenete ne vakit girsem kesinlikle uğrarım hatta anasayfam türk hukuk sitesidir.
Old 05-04-2009, 23:48   #41
Gülümse

Bazen izlediğim formlardan aldığım mailler sayesinde siteye giriyorum... Böyle yaptığım dönemlerde yeni açılan formları fark etmem zaman alabiliyor.
Old 06-04-2009, 13:29   #42
..özlem..

Alıntı:
Yazan Adli Tip
THS'nin hayatınızdaki yeri nedir? THS'yi ne amaçla, nasıl kullanıyorsunuz? Sadece içinden çıkamadığınız bir hukuki problemi çözmek için mi THS'ye başvuruyorsunuz?

Siteye her gün girmiyorsanız hangi mesajları okuyacağınızı nasıl seçiyorsunuz?
Ya da KHS'yi takip ediyorsanız, yeni mesajları nasıl takip ediyorsunuz? Sayfayı sürekli refresh "yenile" mi yapıyorsunuz?

ths'ye fırsat buldukça girmeye çalışıyorum. bir hukuk fakültesi öğrencisi olarak site içindeki formlardan makalelerden ve araştırmalardan olabildiğince yararlanmaya çalışıyorum..
Old 10-04-2009, 13:55   #43
Gülümse

Eskiden saat 00.01 olduğunda siteye muhakkak girer, o gün hangi dostumuzun doğum günü olduğunu kontrol ederdim... Fakat sonraları yoğunluklar yüzünden bunu gerçekleştiremiyorum.
Old 11-04-2009, 09:40   #44
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Gülümse
Eskiden saat 00.01 olduğunda siteye muhakkak girer, o gün hangi dostumuzun doğum günü olduğunu kontrol ederdim... Fakat sonraları yoğunluklar yüzünden bunu gerçekleştiremiyorum.

Aslında her gün birileri doğuyor. Bunun sonu yok.
Old 11-04-2009, 11:28   #45
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Future
Giriyourm ama üye girişi yapmadan.
Kapı açık iken pencereden mi giriyorsunuz?
Old 11-04-2009, 13:49   #46
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Kapı açık iken pencereden mi giriyorsunuz?

Aksiyon olsun diye bu yolu kullanıyorum.
Old 03-05-2009, 23:32   #47
Gülümse

KHS bölümüne dadandığımdan beri "Siteden hiç çıkmıyorum ki" durumundayım...
Old 04-05-2009, 07:40   #48
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gülümse
KHS bölümüne dadandığımdan beri "Siteden hiç çıkmıyorum ki" durumundayım...

kabul ediyoruz biz KHS'liler olarak çok olduk artık çok suçluyuz kaç kişiyi böyle müptela yaptık Çok ayıp
Old 14-05-2009, 15:37   #49
Av.Bülent AKÇADAĞ

Alıntı:
Yazan Adli Tip
THS'nin hayatınızdaki yeri nedir? THS'yi ne amaçla, nasıl kullanıyorsunuz? Sadece içinden çıkamadığınız bir hukuki problemi çözmek için mi THS'ye başvuruyorsunuz?

Siteye her gün girmiyorsanız hangi mesajları okuyacağınızı nasıl seçiyorsunuz?
Ya da KHS'yi takip ediyorsanız, yeni mesajları nasıl takip ediyorsunuz? Sayfayı sürekli refresh "yenile" mi yapıyorsunuz?

THS'ye her fırsatta giriyorum. THS'ye giriş amacımda yukarıdakilerin hepsi, bazen içinden çıkamadığım hukuki sorunlara çözüm aramak için bazen can sıkıntısı v.s

Genellikle meslektaşların soruları bölümünü okuyorum çünkü mesleki anlamda gelişmeme fazlasıyla katkı sunan bir site, sayın admine ayrıca teşekkürler

İlgimi çeken konuları izlemeye alıyorum, yanıtlanınca bilgi maili geliyor v.s

Saygılarımla...
Old 26-06-2009, 13:44   #50
Av. Engin EKİCİ

THS'ye her fırsatta giriyorum. Eğer masa başında bilgisayarım açıksa mutlaka THS de açıktır. Bir konuya ilişkin araştırma yaparken THS'ye hiç başvurmadığım anlarda dahi, sitenin açık olması bana güven veriyor ve bu durum aslında çok ilginç ve kronik bir hal aldı Bu vesileyle emeği geçen herkese içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Old 26-06-2009, 13:53   #51
Gülümse

Yakında KHS ye ne kadar sıklıkla giriyorsunuz bölümü de açılacak
Old 26-06-2009, 16:57   #52
NurTuna

Olumlu Her fırsatta

Her fırsatta THS'deyim.
Online olmadığım zamanlarda bile her an burada hukuk sayfaları arasında dolaşıyor olabilirim.
Old 04-11-2009, 10:20   #53
Av. Taner BAŞ

Her gün mutlaka bir kez giriyorum. Bazı günlerse birden çok. Güncel haberleri ve tartışmaları öncelikle takip ediyorum. Elimden geldiğince meslektaşlarımıza yardıma da çalışıyorum. Tüm site yönetimine böyle kaliteli bir sitenin kaliteli halde kalmasını sağladıkları için teşekkür ederim.
Old 10-11-2009, 12:05   #54
üye25928

Her gün iki üç defa geliyor forumlarda bir göz gezdiriyorum. Eskiden sohbet alanlarını da kullanıyordum o zaman gün boyu ths-deydim ama artık yaşlandık mı, ne?
Old 16-01-2011, 14:51   #56
Av. Atilla Şen

Varsayılan Her fırsatta THS

Her fırsatta THS'deyim. THS hukukçunun güncel ve diri kalmasına büyük katkı yaptığı gibi, özünde bir yorumlama etkinliği olan hukuksal muhakemenin de sürekli işlek kalmasına olumlu etki sağlıyor. Kaynakların zenginliği ve çeşitliliği de etkileyici. Yanıtımda "her fırsatta" önem taşıyor. Hukukçunun ya da hukuka ilgili insanın zamanı mutlaka kıymetlidir, ancak THS için zaman ayırmaya değer.. Emeği geçenlere ve her yeni günde THS'ye yeni katkılarla ufuklarımızı genişletenlere saygılarımla...
Old 26-01-2011, 10:59   #57
ecesaka

Mesleğe yeni başlamak üzereyken, staj dönemim boyunca ve hatta ilk avukatlık zamanlarımda sürekli THS'ndeydim. Ancak sonra bir anda yoğunluk beni içine çekti... Koşturmaca, deneyim kazanmaya çalışma, bir şeyler elde etme çalışmaları vs... Nasıl olduğunu anlamadan THS'den uzaklaşmışım... Aslında uzaklaşmış sayılmam sürekli takip halindeydim ama, bir şekilde site içinde mesaj atamamaya başladım... Umarım bu çalkantılı dönem bir an evvel geçer... Böylece rahat rahat inceleyebilirim bütün başlıkları...
Old 04-02-2011, 09:03   #58
NurTuna

Özlemişim bir bakayım ne yapıyorlar dedim.
Dilerim herkes iyidir.
Saygılar, sevgiler.
Old 07-02-2011, 19:56   #60
üye25928

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
İşim oldukça.
Ben ise işim olmadıkça.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi